ar noretumet kasdien rasti pinigu?

Diskusijos apie asmeninį gyvenimą

ar noretumet kad viena diena butu sitaip kaip atcikeliat ir rastumet pinygu?

noreciau
15
88%
nenoreciau
1
6%
nezinau
1
6%
 
Viso balsų: 17

Vartotojo avataras
extreme
senbuvis
senbuvis
Pranešimai:171
Užsiregistravo:2005 08 21 17:39
Miestas:los santos
Susisiekti:
ar noretumet kasdien rasti pinigu?

Standartinė extreme » 2005 09 14 19:31

ar noretumet kad viena diena butu sitaip kaip atcikeliat ir rastumet pinygu?
Aplankom
http://www.linksmai.lt

EXTREME

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

Standartinė Mutant » 2005 09 14 20:17

Priklauso kiek pinigu rasciau ir kaip :)

nes nenoreciau 1000 litu po viena ct :lol:


bet 1000000 nuo 10-500 tai butu mldc
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
D12
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:723
Užsiregistravo:2005 08 06 15:28

Standartinė D12 » 2005 09 14 22:21

kaip wisada extreme parasai su klaidom :)
tema kazkokia keista sukurta turbut ir wel
neturejai kas weikt nes as ir galiu sukurt kad pwz
ar atsikeles kiekwiena ryta noretum matyti wis nauja
masina kieme taigi nesamone bet siaip noreciau
pinigu atsikelus ryte :)

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2005 09 14 22:24

visai nieko butu net ir palygint nedaug rasti - 5 litus.
kiekviena diena jeigu gautum tai po menesio visai gera suma susidaro - ypac turint galvoj kad ne pirsto pajudint nereikejo...

Vartotojo avataras
extreme
senbuvis
senbuvis
Pranešimai:171
Užsiregistravo:2005 08 21 17:39
Miestas:los santos
Susisiekti:

Standartinė extreme » 2005 09 14 22:26

as irgi noreciau tada tai labai dziaugdziaus :lol: :lol: :lol: 8) 8)




E :lol: X :lol: T :lol: R :lol: E :lol: M :lol: E
Aplankom
http://www.linksmai.lt

EXTREME

Vartotojo avataras
misty fi
Runescape master
Pranešimai:1177
Užsiregistravo:2004 09 22 10:06
Miestas:Camelot

Standartinė misty fi » 2005 09 15 16:12

kicked rašė:visai nieko butu net ir palygint nedaug rasti - 5 litus.
kiekviena diena jeigu gautum tai po menesio visai gera suma susidaro - ypac turint galvoj kad ne pirsto pajudint nereikejo...
pajudint pirsta reiketu juk nepasilenkes nepaimsi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
house
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:532
Užsiregistravo:2005 07 07 20:23

Standartinė house » 2005 09 15 18:14

manau retas kuris atsisakytu is pievos gaut kokia stukyte :D
----------------------------------------------------
In the far away fires
Where the hills forever burn
At the feet of our heroes
We try hard to learn
But the lesson is lost there
In the smoke and the mud
That we are one flesh, one breath, one life, one blood

Vartotojo avataras
extreme
senbuvis
senbuvis
Pranešimai:171
Užsiregistravo:2005 08 21 17:39
Miestas:los santos
Susisiekti:

Standartinė extreme » 2005 09 15 19:38

as tai su draugu zaidziau dvim viena ir kai ejau pasimt kamuoli tada radau kieme 20 centu :lol: :lol: :lol: :lol:




E :lol: X :lol: T :lol: R :lol: E :lol: M :lol: E
Aplankom
http://www.linksmai.lt

EXTREME

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2005 09 15 20:23

Ajsq extreme pasiemei tuos 20ct ir nubegai mamai pasigirti o kaip pasigiriai mamai tai jin is tawes juos atime@@!! :? :lol:

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2005 09 16 16:48

As tai pamenu kai su draugeliu ejom ir radau 100 lt - draugelis ant jo uzlipo ir nepamate o man iskart krito i akis ir pemiau :wink:
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Re: ar neretumet?

Standartinė +Ameno+ » 2005 09 16 17:02

extreme rašė:ar noretumet kad viena diena butu sitaip kaip atcikeliat ir rastumet pinygu?
jeigu ten kokie mafijos pinigai tai * bus :lol: :lol: :lol:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

Standartinė GODhack » 2005 09 16 19:43

Arba truputi kitoks atvejis eina gatve zmogus prieky ir jam iskrinta pinigai, tarkim 200Lt. Idomu kaip daugelis paselgtu vytusi ta zmogu ar dziaugtusi pinigais.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2005 09 16 20:14

as tai dziaugciaus
jeigu niekas nematytu
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

Standartinė GODhack » 2005 09 16 21:52

Man tas pat buvo tik su 5Lt as kaskaip norejau suktelt tam zmogui, bei ai galvoju pats kaltas ir isleidau tuos pinigus. Atrodo mazai suma, bet tadien kaskaip negerai jauciaus.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
house
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:532
Užsiregistravo:2005 07 07 20:23

Standartinė house » 2005 09 16 23:54

sazine prabilo :D
----------------------------------------------------
In the far away fires
Where the hills forever burn
At the feet of our heroes
We try hard to learn
But the lesson is lost there
In the smoke and the mud
That we are one flesh, one breath, one life, one blood

Skelbti atsakymą

Grįžti į