Puslapis 1 iš 3
ar noretumet kasdien rasti pinigu?
Parašytas: 2005 09 14 19:31
extreme
ar noretumet kad viena diena butu sitaip kaip atcikeliat ir rastumet pinygu?
Parašytas: 2005 09 14 20:17
Mutant
Priklauso kiek pinigu rasciau ir kaip
nes nenoreciau 1000 litu po viena ct
bet 1000000 nuo 10-500 tai butu mldc
Parašytas: 2005 09 14 22:21
D12
kaip wisada extreme parasai su klaidom
tema kazkokia keista sukurta turbut ir wel
neturejai kas weikt nes as ir galiu sukurt kad pwz
ar atsikeles kiekwiena ryta noretum matyti wis nauja
masina kieme taigi nesamone bet siaip noreciau
pinigu atsikelus ryte

Parašytas: 2005 09 14 22:24
SaZ
visai nieko butu net ir palygint nedaug rasti - 5 litus.
kiekviena diena jeigu gautum tai po menesio visai gera suma susidaro - ypac turint galvoj kad ne pirsto pajudint nereikejo...
Parašytas: 2005 09 14 22:26
extreme
as irgi noreciau tada tai labai dziaugdziaus
E

X

T

R

E

M

E
Parašytas: 2005 09 15 16:12
misty fi
kicked rašė:visai nieko butu net ir palygint nedaug rasti - 5 litus.
kiekviena diena jeigu gautum tai po menesio visai gera suma susidaro - ypac turint galvoj kad ne pirsto pajudint nereikejo...
pajudint pirsta reiketu juk nepasilenkes nepaimsi
Parašytas: 2005 09 15 18:14
house
manau retas kuris atsisakytu is pievos gaut kokia stukyte

Parašytas: 2005 09 15 19:38
extreme
as tai su draugu zaidziau dvim viena ir kai ejau pasimt kamuoli tada radau kieme 20 centu
E

X

T

R

E

M

E
Parašytas: 2005 09 15 20:23
DF
Ajsq extreme pasiemei tuos 20ct ir nubegai mamai pasigirti o kaip pasigiriai mamai tai jin is tawes juos atime@@!!

Parašytas: 2005 09 16 16:48
Darkas
As tai pamenu kai su draugeliu ejom ir radau 100 lt - draugelis ant jo uzlipo ir nepamate o man iskart krito i akis ir pemiau

Re: ar neretumet?
Parašytas: 2005 09 16 17:02
+Ameno+
extreme rašė:ar noretumet kad viena diena butu sitaip kaip atcikeliat ir rastumet pinygu?
jeigu ten kokie mafijos pinigai tai * bus

Parašytas: 2005 09 16 19:43
GODhack
Arba truputi kitoks atvejis eina gatve zmogus prieky ir jam iskrinta pinigai, tarkim 200Lt. Idomu kaip daugelis paselgtu vytusi ta zmogu ar dziaugtusi pinigais.
Parašytas: 2005 09 16 20:14
+Ameno+
as tai dziaugciaus
jeigu niekas nematytu
Parašytas: 2005 09 16 21:52
GODhack
Man tas pat buvo tik su 5Lt as kaskaip norejau suktelt tam zmogui, bei ai galvoju pats kaltas ir isleidau tuos pinigus. Atrodo mazai suma, bet tadien kaskaip negerai jauciaus.
Parašytas: 2005 09 16 23:54
house
sazine prabilo
