Puslapis 1 iš 8
Žalingi įpročiai
Parašytas: 2004 01 29 14:51
Sioma
Nu draugai,
Turit zalingu iprociu as tai turiu.
1. Rukau nu bet jau nuo vakar meciau susitarem su draugu kad iki simtadienio nerukysim bapkes taupysim tai as taip darau sendien yra antra diena kaip nerukau. Va rytoj bus sunki diena.
2. Tai tinginyste nezinau kodel bet pas mane ji yra.
Parašytas: 2004 01 29 16:17
Ashitaka
1.tinginyste.
2.Besaikis zhaidimas RPG.
Parašytas: 2004 01 29 17:26
DVD
V pas mane TINGINYSTE vat daugiau neatsimenu bet oi dar kelis tikrai turiu
Parašytas: 2004 01 30 16:01
Fantasy
Nu cia ir tema....Leiskit pagalvot......
1. Tinginiavimas, kartais uzeina toks tingumas kad nieko nenoriu daryt... per sia savaite taip nusimokiau kaip visus metus nebuvau...nieko issitaisysiu laiko dar marios
2. Kaip ir Ashitakai...RPG
3. Uzsispyrimas
Na siaip man atrodo kitokiu ir neturiu...nei rukau nei geriu....Gal dar ka Safyra prides apie mane

Draugai kartais pastebi negu pats zmogus

Parašytas: 2004 02 01 11:46
Sioma
Uzsispyrimas manu nera zalingas iprotis jai jis ne per daug.
Alkoholio ir as nepaminejau manau jis pas mane nera zalingas iprotis nes buna gana retai tam reikia daug pinigu.
Parašytas: 2004 02 24 10:13
DVD
Zalinga iproti pamirstu dazniau ateiti i gamezone.lt
Parašytas: 2004 02 25 09:16
Sioma
tikrai kad jau blogas iprotis.
Parašytas: 2004 02 26 09:40
SafyrA*
Parašytas: 2004 03 02 08:50
Stactas
O masturbacija žalingas įprotis?
Parašytas: 2004 03 02 13:39
SafyrA*
oho ..........................
kokie cia klausimai pasipyle, mano nuomone, kad nezalingas, o malonus iprotis, bet.......
Parašytas: 2004 03 02 16:43
Ashitaka

Sactas....jei psichologishkai ir fizishkai nuo to priklausai
tai..chia blogas iprotis..

Parašytas: 2004 03 03 08:11
Stactas
Asshitaka, jei tai blogas įprotis, kažkam nuo to turi būti bloga, bet lyg tai niekam bloga nėra - tik gera. O nuo gamtos tai mes visi psichologiškai ir fiziškai priklausomi.
Parašytas: 2004 03 03 08:17
SafyrA*
ash tai su tuo sutinku ir nuo gamtos nepabegsi kaip lemta taip lemta ,o del masturbacijos ,tai jeigu kazkam malonu tai daryti.....kodel gi ne......
Parašytas: 2004 03 03 13:21
Ashitaka
Stactas..

jei pasidarai kaip narkomanas...ir apie nieka kita
negalvoji, tik kaip nuo greichiau...kurnors...pasismagint. Pasidarai
priklausomas nuo masturbacijos.
Safyra...patiktu tau..eini sau parkeliu ir matai diedukas prie medzhio smaginasi...zhiuredamas i tave.
Parašytas: 2004 03 03 16:56
slyzka
!. CS... wel pradejau lost ir negaliu pasitruakt
@.RPG...rolandas paxas gajdys--- warymas ant jo
#.RPG dabar jau rimtaj, negaliu nuo MU atsitraukt
$.Kraupus tinginiawimas