Aš skaičiau knygą...

Diskusijos apie asmeninį gyvenimą
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 01 22 17:15

skaitau "herojai kaip ir mes" is xx.a pabaigos geriausius serijos (tyto alba) knyga gan absurdiska bet kelios veitos joje man patinka, viena is jos iskeltu klausimu matot mano parase db
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

Standartinė Justuxe » 2006 01 22 17:43

Pasiknisau po senas sovietu laikais pirktas knygas ir radau kazkoki ,,Harka: Kelias tremtin'' apie indenus...hmmm, truputuka sudomino. Bet kaina 2 rubliai 40 kapeiku, kokios knygos pigios buvo :shock:
Dar neseniai nusipirkau lietuviska ,,Lyla'', gailiuosi kad isleidau pinigus ant sios nesamones.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

Standartinė Laurynas » 2006 01 22 18:36

Apie Harka prie sovietu as irgi skaiciau. Knygos dabar baisia pabrange - buvau centrineje universalineje parduotuveje pirmam aukste esanciam knygyne, net plona knygute minkstu virseliu kainuoja - 15 lt.

Paskaiciau lakstinuka ir uzparino reklama net mane, pagalvojau nusipirksiu viena knyga - gausiu klubo kortele ir visos knygos bus man su 50 proc nuolaida, o nuejau, pasirodo, kad kai ta pirma knyga perku tai reikia moket pilna kaina ir nuolaidos su kortele bus ne 50 proc, o iki 50 proc. Vadinasi paeme jie pakele kainas dvigubai, o su kortele net uz nomalia kaina negali nusipirkti. Bus ten 50 proc nuolaida kokiom knygom apie mena ar bites - kurios sandely jau tris metus guli. O grozinei gal 1-2 proc nuolaida. Taip, kad tai tikra apgavyste ir smegenu pudrinimas zmonems. Dabar is principo nebepirksiu "Alma littera" leidyklos isleistas knygas. Buvo cia tokia pudrinimo akcija kur pensininkams net masinos raktelius pastu isiuntinejo, tipo liepe dalyvauti trijuose turuose, pirkti knyga ten reikejo uz 100 lt, brangia kazkokia. Taip pazeide istatyma del asmens duomenu rinkimo ir t.t. Neatsiklause dalyviu ar sutinka dalyvaut loterijoj.

Paskutini karta kelis kilogramus "Tyto alba" leidyklos nusipirkau Akropolyje pernai. Knygos nors sesiu cm storio ir 20-25lt. Dar tiek galima moket. Sios leidyklos knygos dar "ikandamos".

Aisq reikia skaityt recenzijas ir pirkt ne kate maise, o simta kartu paskaityt pirma kritiku atsiliepimus, skaitytoju nuomone. Nes dabar ant kas antros raso: aukso fondas, bestseleris, kultine knyga, milijonai tirazas ir pan. - bet dazniausiai tai buna tik pigus komercinis triukas.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 01 22 18:43

~Justuxe~ rašė:Pasiknisau po senas sovietu laikais pirktas knygas ir radau kazkoki ,,Harka: Kelias tremtin'' apie indenus...hmmm, truputuka sudomino. Bet kaina 2 rubliai 40 kapeiku, kokios knygos pigios buvo :shock:
Dar neseniai nusipirkau lietuviska ,,Lyla'', gailiuosi kad isleidau pinigus ant sios nesamones.
man tai apie indenus zymiai idomesnis knygos yra 'pedsekys' ir aisku 'vinetu' :)

Vartotojo avataras
Lioniax
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:596
Užsiregistravo:2005 09 21 13:25

Standartinė Lioniax » 2006 01 22 19:07

kicked rašė:...idomesnis knygos yra 'pedsekys' ir aisku 'vinetu' :)
Vinetu... ech, nostalgija. Gal pries 6-7 metus buvau ikrites i tokias knygas. Super... neatsisakyciau ir dabar.

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

Standartinė Laurynas » 2006 01 22 19:16

Lioniax rašė:
kicked rašė:...idomesnis knygos yra 'pedsekys' ir aisku 'vinetu' :)
Vinetu... ech, nostalgija. Gal pries 6-7 metus buvau ikrites i tokias knygas. Super... neatsisakyciau ir dabar.
Vinetu tai klasika, pamenu 9 klasej per egzamina buvo tema - "Megstamiausia knyga", tai su draugu apie Vinetu rasem. Atsimenu topine rasinio pabaiga: <>...Knyga tokia uzburianti, kad atrodo tarsi su Vinetu kartu jotum po placias Vakaru prerijas... :) ar kazkas tokio...

Skelbti atsakymą

Grįžti į