Puslapis 1 iš 2
Ar mėgstate grybauti?
Parašytas: 2004 04 22 13:15
Laurynas
Ar mėgstate grybauti?
Parašytas: 2004 04 22 14:36
Cerber
As nemegstu grybu valgyti , bet grybauti labai.
Parašytas: 2004 04 22 20:45
Secret agent
as megstu mano kaimas dzukyjoj taip kad prigribauji daug nemazai bapkiu gauni kaip pasiseka, kas ten atvaziuoja nepazista vietu suda prigribauja o po to sako kad mes juos auginam, tai va kodel verziuosi i kaima... UZSIDIRBINET
Parašytas: 2004 04 22 22:25
Kordelija
As ir grybauti ir valgyti tuos grybus labai megstu labai megstu
Tik nemegtu baravyku valgyt,kaip slimokai kazkokie jie man

Parašytas: 2004 04 24 18:30
SleepyHead
Siaip grybus megstu (gal, nebeatsimenu, seniai valgiau

), bet grybaut jau tingiu, fui. Slapi, tamsus miskai, voratinkliai kuriuos dazniausiai veidu aptinki (nekenciu voru). Dabar dar ir erkiu pradejau bijot nes dede laimo liga apsikrete

Parašytas: 2004 08 14 16:01
Justuxe
seniau grybaudavau, kai isisiurbe erke tai ir noras dingo vaziuoti i miska.
Parašytas: 2004 08 14 17:10
Mutant
Siaip megstu iki tol kol nenusiigrybauju i pievas
Parašytas: 2004 08 14 18:17
SaZ
megstu prigrybaut ir po to mama uzmarinuoja ir po to buna labai skanu

Parašytas: 2004 08 14 18:34
Mutant
Man patynka kepti Grybai

Parašytas: 2004 08 14 18:38
Justuxe
As grybu tikrai nemegstu

Parašytas: 2004 08 14 23:04
SaZ
grybai gerai!
bet daznai nelabai

Parašytas: 2004 08 16 08:26
Alastor
Skaniausi yra kepti ant sviesto baravykai. O grybaut kartais buna faina
Parašytas: 2004 08 16 10:59
Mutant
Alastor rašė:Skaniausi yra kepti ant sviesto baravykai. O grybaut kartais buna faina
Jo man ir
Parašytas: 2004 08 16 11:07
Boss
grybaut megstu bet tik tada kai grybu yra

o erkiu tai as nebijau nes jau buvo isisiurbus neviena, nors viena apkrete ir susirgau erkiniu encefalitu !!! tris paras atsijunges nuo pasaulio buvau

!!! tai tiek o grybus valgyt isvis megstu!!!

Parašytas: 2004 08 16 11:20
Tigra
grybaut man patinka,bet grybu neapkenciu!!!