[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Ar mėgstate grybauti?
Puslapis 12

Ar mėgstate grybauti?

Parašytas: 2004 04 22 13:15
Laurynas
Ar mėgstate grybauti?

Parašytas: 2004 04 22 14:36
Cerber
As nemegstu grybu valgyti , bet grybauti labai.

Parašytas: 2004 04 22 20:45
Secret agent
as megstu mano kaimas dzukyjoj taip kad prigribauji daug nemazai bapkiu gauni kaip pasiseka, kas ten atvaziuoja nepazista vietu suda prigribauja o po to sako kad mes juos auginam, tai va kodel verziuosi i kaima... UZSIDIRBINET

Parašytas: 2004 04 22 22:25
Kordelija
As ir grybauti ir valgyti tuos grybus labai megstu labai megstu :)
Tik nemegtu baravyku valgyt,kaip slimokai kazkokie jie man :D :D

Parašytas: 2004 04 24 18:30
SleepyHead
Siaip grybus megstu (gal, nebeatsimenu, seniai valgiau :D ), bet grybaut jau tingiu, fui. Slapi, tamsus miskai, voratinkliai kuriuos dazniausiai veidu aptinki (nekenciu voru). Dabar dar ir erkiu pradejau bijot nes dede laimo liga apsikrete :(

Parašytas: 2004 08 14 16:01
Justuxe
seniau grybaudavau, kai isisiurbe erke tai ir noras dingo vaziuoti i miska.

Parašytas: 2004 08 14 17:10
Mutant
Siaip megstu iki tol kol nenusiigrybauju i pievas

Parašytas: 2004 08 14 18:17
SaZ
megstu prigrybaut ir po to mama uzmarinuoja ir po to buna labai skanu :)

Parašytas: 2004 08 14 18:34
Mutant
Man patynka kepti Grybai :)

Parašytas: 2004 08 14 18:38
Justuxe
As grybu tikrai nemegstu :roll:

Parašytas: 2004 08 14 23:04
SaZ
grybai gerai!
bet daznai nelabai :)

Parašytas: 2004 08 16 08:26
Alastor
Skaniausi yra kepti ant sviesto baravykai. O grybaut kartais buna faina

Parašytas: 2004 08 16 10:59
Mutant
Alastor rašė:Skaniausi yra kepti ant sviesto baravykai. O grybaut kartais buna faina
Jo man ir

Parašytas: 2004 08 16 11:07
Boss
grybaut megstu bet tik tada kai grybu yra :lol: o erkiu tai as nebijau nes jau buvo isisiurbus neviena, nors viena apkrete ir susirgau erkiniu encefalitu !!! tris paras atsijunges nuo pasaulio buvau :? !!! tai tiek o grybus valgyt isvis megstu!!! 8)

Parašytas: 2004 08 16 11:20
Tigra
grybaut man patinka,bet grybu neapkenciu!!!