Kaip dažnai rašote elektroninius laiškus?

Diskusijos apie asmeninį gyvenimą
Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius
Kaip dažnai rašote elektroninius laiškus?

Standartinė Laurynas » 2004 06 08 15:49

Kaip dažnai rašote elektroninius laiškus?

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

Standartinė Fantasy » 2004 06 08 16:13

geriau neklausk o as tau geriau nesakysiu.... taip ir infarkta galima gauti suzinojus kiek laisku as i diena parasau...
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

Standartinė Laurynas » 2004 06 08 16:18

Aš tai daugiausiai per viena dieną išiunčiau 10 000 laiškų. Pasveikinau merginas su Valentino diena. Nes esu romantikas. Tik va drovus vaikinas, todel nepalikau replay adreso. :)

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

Standartinė Fantasy » 2004 06 08 16:21

drovus vaikinas...... :lol:
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
T.Beardx
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:728
Užsiregistravo:2004 06 07 16:30
Miestas:Kretinga
Susisiekti:

Standartinė T.Beardx » 2004 06 08 16:24

fantasty su valentino diena as taves nepasveikinau *68*

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 06 08 19:36

canon bent jau pasikeistum avatara nes nerimtai atrodo :)
as laisku issiunciu kaip kada. daug kartu esu issiuntes ir 50 laisku y diena.

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

Standartinė Laurynas » 2004 06 08 19:51

Pas mane The Bat laisku archyvas uzima 520 MB. MAil boxe nuo 2000 metu sedi gal apie 8 000 laisku. Visokiu konferenciju, GZ, bei asmeninis meilas.

Vartotojo avataras
Kordelija
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:352
Užsiregistravo:2003 12 26 01:01
Miestas:Kaunas

Standartinė Kordelija » 2004 06 08 19:56

Nemegstu elektoniniu laisku, labai retai naudoju e-maila, man daug geresne bendravimo priemone forumas arba koks chatas. :)

Vartotojo avataras
T.Beardx
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:728
Užsiregistravo:2004 06 07 16:30
Miestas:Kretinga
Susisiekti:

Standartinė T.Beardx » 2004 06 08 19:58

as pritariu kornelijai

Vartotojo avataras
Default
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:39
Užsiregistravo:2004 03 17 16:32
Miestas:Tokyo

Standartinė Default » 2004 06 08 20:03

Tikriausiai jau per puse metu nesu nei vieno e-mail'o parases. Anksciau, kai turejau savo interneto tiekejo pasto dezute, tai e-mail'us rasydavau zymiai dazniau. Kazkada kazkoks neatsargus zmogus pasigavo worm'a, kuris plito per e-mail'a ir uzkrete mano pasto dezute. Tapau virusu siuntinejimo saltiniu, todel tiekejai pasto dezute uzdare ir is savo kompiuterio ligi siol negaliu i ja uzeiti, taciau kazkaip nedariau is to problemos. Tiesiog teko susikurti pasto dezute One'e. Savo pasto dezute pastaruoju metu patikrinu tik kur nors uzsiregistraves ir gaves laiska su patvirtinimo kodu ir panasiai.
The C.I.A. is Trying to Kill Me

Vartotojo avataras
Kordelija
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:352
Užsiregistravo:2003 12 26 01:01
Miestas:Kaunas

Standartinė Kordelija » 2004 06 08 20:07

default rašė: Savo pasto dezute pastaruoju metu patikrinu tik kur nors uzsiregistraves ir gaves laiska su patvirtinimo kodu ir panasiai.
As lygiai taip pat, tik iejus i pasto dezute dar kruva reklamu istrinu :D :D

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

Standartinė Laurynas » 2004 06 08 20:16

Mano kazkada viena meilo adresa panaikono delfis aka mikrolink. Gavau kazkoki reklamini slamsta is mikrolik serverio, persiunciau adminui ir parasiau kad sustabdyt reklamini slamsta, na jis ta galejo padaryt. Nes yra logai ir isiaiskint kas siunte gali kiekvienas kietesnis adminas. Bet tas grybas - vietoj to kad kazka aiskintusi - paprasciausiai panaikino mano dezute. Kai delfis sumazino ir apmokestino pasto dezutes tai panaikinau visas pasto dezutes kur buvo delfije. Delfi prideda visokias sudinas reklamines eilutes ir maziausiai gerbia savo mail klientus. Laikau savo meila po 5ci sparneliu. Beje tai vienintele firma lietuvoje kur gerbia mail klientus, nededa reklamos i pasta ir nemokamai duoda 2 MB dezutes: http://lit.freemail.lt

Todel as juos ir pareklamuosiu siame forume:

--------------------------------------------------------------------------------

Paveikslėlis

Apie mus: kodėl „Freemail.lt“?

„Hotmail“, „Yahoo“, „Netaddress“... Tiek daug nemokamo el. pašto paslaugų. Kam gi dar viena?

„Freemail.lt“ – tai dar viena lietuviška el. pašto tarnyba, siekianti, kad vartotojams būtų patogu skaityti savo elektroninę korespondenciją. Prireikus pagalbos, mes nedelsiant atsakysime lietuvių arba anglų kalbomis;

Džiaugiamės galėdami Jums pranešti, jog el. pašto adresas vardas@freemail.lt dar niekur kitur nebuvo naudotas. Šį adresą lengvai įsimins Jūsų bičiuliai, su kuriais keičiatės elektroniniais laiškais. Pabrėžiame, kad Jūsų adresas nėra priklausomas nuo Jūsų tiekėjo – pakeisti savo tiekėją Jūs galėsite bet kuriuo metu ir tiek kartų, kiek panorėsite, o adresas liks toks pat, kaip ir anksčiau;

Mes neskatiname vartotojų skaityti savo paštą naudojant tik „Netscape“ ar „Explorer“ naršykles. Jei pageidaujate naudotis „Pegasus“, „Eudora“ arba „The Bat“ el. pašto programomis, korespondenciją galite priimti iš POP3 serverio. Tačiau nepamirškite, kad savo paštą galite patikrinti ir be jokios pašto programos, tiesiog prisijungę prie interneto. Tai labai patogu, nes laiškus galima skaityti netgi kelionėje arba atostogų metu;

Pašto dėžutės dydis ribotas – 2 megabaitai. Mūsų manymu, to visiškai pakanka, tačiau, jei tai Jūsų netenkins, atkreipsime dėmesį į Jūsų prašymą;

„Freemail.lt“ rūpinasi, kad pašto serveriai nebūtų perkrauti;

Mes neigiamai žiūrime į nepageidaujamus reklaminius laiškus (SPAM), todėl esame rimtai nusiteikę saugoti „Freemail.lt“ nuo panašių dalykų;

Duomenys, susiję su Jumis arba Jūsų elektroniniu paštu, bus saugomi ir neprieinami tretiesiems asmenims. Kita vertus, apie mus Jūs galite pasakoti bet kam. Jeigu Jūs norite rodyti savo puslapyje mūsų reklaminę antraštę, galite ją pasirinkti specialiame puslapyje. Be abejo, reklaminė antraštė, rodoma Jūsų puslapyje, turi būti su nuoroda į
http://www.freemail.lt;

Mūsų pašto paslaugomis labai patogu naudotis. Maža to, mes ir toliau dirbame, tobulindami šią sistemą.

Vartotojo avataras
Kordelija
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:352
Užsiregistravo:2003 12 26 01:01
Miestas:Kaunas

Standartinė Kordelija » 2004 06 08 20:22

Esu http://lit.freemail.lt susikurus, bet kazkodel man i ji ieit neduoda, todel nenaudoju :)

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

Standartinė Laurynas » 2004 06 08 20:28

Kordelija rašė:Esu http://lit.freemail.lt susikurus, bet kazkodel man i ji ieit neduoda, todel nenaudoju :)
Na pirmas dalykas greiciausiai pamirsai slaptazodi, arba nesinaudojai pasto dezute 30 dienu ir ja panaikino. Nors ten nenaikina. Pasinaudok slaptazodzio priminimu ir viskas bus o.k. Pildant viska reikia buti labai atidziam.

Gal 50 Gamezone.lt forumo dalyviu nesugebejo aktyvuotis nors prisiregistravo. Tai rodo, kad zmones nelabai zino, kad kai kur reikia ir aktyvuoti registracija, norodyti teisingus pasto adresus ir paspausti ant atejusios nuorodos skirtos aktyvavimui. O kiek zmoniu uzmirsta savo slaptazodius?

Vartotojo avataras
Kordelija
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:352
Užsiregistravo:2003 12 26 01:01
Miestas:Kaunas

Standartinė Kordelija » 2004 06 08 20:36

Ne, tikrai neuzmirsau slaptazodzio, o be to pasinaudojau slaptazodzio priminimu ir vistiek kai spaudi ieiti ismeta, kad neteisingi duomenys arba Cannot find server :) Bet dabar nesvarbu, nes ir taip retai naudojuosi mailu :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į