[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Kodai
Puslapis 14

Kodai

Parašytas: 2004 12 11 17:20
GOTEN
gal zinote kodeu jei taipm kaip juos vesti

Parašytas: 2004 12 11 20:56
+Ameno+
jai zaidi tai zaisk saziningai viska pasieksi sunkiu darbu nes kodu ant rs2 nera

Parašytas: 2004 12 11 22:18
GOTEN
+Ameno+ rašė:jai zaidi tai zaisk saziningai viska pasieksi sunkiu darbu nes kodu ant rs2 nera
o ant pirmo a skalbu

Parašytas: 2004 12 11 23:29
+Ameno+
sako kad yra as bandziau bet niekas neveikia tai gali nevargti ir citerius banina

Parašytas: 2004 12 12 15:21
Sordex
Tu cheatu ant RS Classic yra jie kitaip vadinami Auto Mineriai , Auto Fisheriai ir pan. Ju paskirtis yra labai paprasta atlikti viena veiksma uz jus tarkim visa diena palikti kad kastu koki iron'a. Na kiek ziurejau tokiu Auto programeliu visos yra Key-Logeriai. Yra tik nedaug Auto programu kurios teisingai veikia!
Nenaudokite jokiu kodu!
Isskyrus pas mane. http://www.geocities.com/runescape2hacking/ galui gauti betkoki daikta ar bet koki skila uzkelti iki maximmumo ,bet nmenustebkit jei po kokiu dvieju gal vienos dienos jus busite isbannintas.

Jagex are noob :I

Parašytas: 2004 12 12 20:11
+Ameno+
taiva kad niekas nenori buti isbanintas

Parašytas: 2004 12 14 17:55
Slyer
nu kazinau bet paciam tai i gala tikrai uz...... nes tao flegmiskai lvl kyla tai galima ir susigunditi o isbanina tai tik menesiui laiko :twisted:

Parašytas: 2004 12 21 11:58
Rycka
o tai tipo po menesio nuima bana :?: :!: Jei taip tai is kur tu auto sudeliu gaut ? plz pasakykit sakau atsilygnsiu kaip nors paukosiu bapkiu :D :lol: :twisted:

Parašytas: 2004 12 21 11:59
Rycka
juk turiu 138 litus :roll: :twisted: *40* *70*

Parašytas: 2004 12 21 12:02
Rycka
aha gudrus durnius palik pasworda ir nicka ir trumpiau sakant sakykim kad jau neturi akaunto :twisted: ane :?: jei ne tai labai sory atsijimsiu sawo zodzius jei taip nebus ir kaip man tu gali garantuot kad taip nebus ? ir tikrai visus keturis daiktus gausiu ?

Parašytas: 2004 12 21 12:38
Rycka
E wyrai kur zaist RS2 koks puslapis ar uz jy reik moket ?

Parašytas: 2004 12 21 18:43
+Ameno+
rs2 tai yra www.runescape.com

Parašytas: 2004 12 21 19:28
Rycka
nu tai tipo as ir zaidziu rs 2 nu adresu www.runescape.com ten tipo serwa pasirenki ir wiskas ? o serwa betkuri jie niekuo nesiskiria ? ir is kur tu auto minig tu sudziuku atsisiust ? paaukosiu kiek turiu tu litu sitam pls :P :twisted:

Parašytas: 2004 12 21 20:42
Rycka
kad kastu uz mane ir tipo lvl kiltu :twisted:

Parašytas: 2004 12 21 21:39
+Ameno+
zinau kas cia perdaiktas bet nezinau is kur gauti