Puslapis 1 iš 4
Kodai
Parašytas: 2004 12 11 17:20
GOTEN
gal zinote kodeu jei taipm kaip juos vesti
Parašytas: 2004 12 11 20:56
+Ameno+
jai zaidi tai zaisk saziningai viska pasieksi sunkiu darbu nes kodu ant rs2 nera
Parašytas: 2004 12 11 22:18
GOTEN
+Ameno+ rašė:jai zaidi tai zaisk saziningai viska pasieksi sunkiu darbu nes kodu ant rs2 nera
o ant pirmo a skalbu
Parašytas: 2004 12 11 23:29
+Ameno+
sako kad yra as bandziau bet niekas neveikia tai gali nevargti ir citerius banina
Parašytas: 2004 12 12 15:21
Sordex
Tu cheatu ant RS Classic yra jie kitaip vadinami Auto Mineriai , Auto Fisheriai ir pan. Ju paskirtis yra labai paprasta atlikti viena veiksma uz jus tarkim visa diena palikti kad kastu koki iron'a. Na kiek ziurejau tokiu Auto programeliu visos yra Key-Logeriai. Yra tik nedaug Auto programu kurios teisingai veikia!
Nenaudokite jokiu kodu!
Isskyrus pas mane.
http://www.geocities.com/runescape2hacking/ galui gauti betkoki daikta ar bet koki skila uzkelti iki maximmumo ,bet nmenustebkit jei po kokiu dvieju gal vienos dienos jus busite isbannintas.
Jagex are noob :I
Parašytas: 2004 12 12 20:11
+Ameno+
taiva kad niekas nenori buti isbanintas
Parašytas: 2004 12 14 17:55
Slyer
nu kazinau bet paciam tai i gala tikrai uz...... nes tao flegmiskai lvl kyla tai galima ir susigunditi o isbanina tai tik menesiui laiko

Parašytas: 2004 12 21 11:58
Rycka
Parašytas: 2004 12 21 11:59
Rycka
Parašytas: 2004 12 21 12:02
Rycka
aha gudrus durnius palik pasworda ir nicka ir trumpiau sakant sakykim kad jau neturi akaunto

ane

jei ne tai labai sory atsijimsiu sawo zodzius jei taip nebus ir kaip man tu gali garantuot kad taip nebus ? ir tikrai visus keturis daiktus gausiu ?
Parašytas: 2004 12 21 12:38
Rycka
E wyrai kur zaist RS2 koks puslapis ar uz jy reik moket ?
Parašytas: 2004 12 21 18:43
+Ameno+
Parašytas: 2004 12 21 19:28
Rycka
nu tai tipo as ir zaidziu rs 2 nu adresu
www.runescape.com ten tipo serwa pasirenki ir wiskas ? o serwa betkuri jie niekuo nesiskiria ? ir is kur tu auto minig tu sudziuku atsisiust ? paaukosiu kiek turiu tu litu sitam pls

Parašytas: 2004 12 21 20:42
Rycka
kad kastu uz mane ir tipo lvl kiltu

Parašytas: 2004 12 21 21:39
+Ameno+
zinau kas cia perdaiktas bet nezinau is kur gauti