[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Prince of Wilderness
Puslapis 12

Prince of Wilderness

Parašytas: 2005 04 08 16:16
Darkas
Ar zinot kad 50 wilderneso lvl yra snukis kuris duoda tau kvesta . Atlygis gan neblogas - 1,150,000gp. Ji sutikt gan sunku - ar zinot kaip

Parašytas: 2005 04 08 16:55
+Ameno+
pirma kart girdziu

Parašytas: 2005 04 08 17:23
Xolen
Kazkodel as jauciu kad jaigu jis ir yra tai ce tik membam.

Parašytas: 2005 04 08 21:49
Darkas
Ce nevien membams . Situacija tokia - priketi paprasto medzio newildernese ( 27 vienetus tiksliai) , nusiperki fire stafa ir pasiemi 15k bapkiu ( firestafa i rankas nes kiek zinau netelpa viska i inventoriju) . Sekantis zinksnis - palieki visus armorus ( ir batus ir keipus ir kepures - zodziu viska ) banke( ir visus karddus ,streles ,amuletus) . TAip pasiruoses pedini i vilda ( patartina apie 12 valanda dienos nes tada mazai snukiu vilde). Nueini i 50 lvl wilda ir ten kursuoji i prieki ir atgal kol pamatai npc su raudonais armorais - tipo princa. Su juo pasikalbi ir jis sako kad jam reikia 27 logus is nevildo - tu sakai kad turi . Jis paima . Kazkodel kartu paima ir bapkes . 5 sek megina uzdekti lauza ir vel su tavim megina kalbet - sako su degtukais nesugeba . tu sakia kad turi firestafa ir su juo uzdegi lauza . Jis uz pagalba tau duoda rakta nuo sawo karalystes ( kur ji yra nzn) ir 1,5mil. Tai va . Ispradziu maniau kad cia koks kausas susigalvojo bet ziuri nevienas snukis apie ji kalba . Reiks pabandyt :!:

Parašytas: 2005 04 08 22:36
Xolen
* balandzio pirma jau praejo :wink:
Dabar as tau pasakysiu:
1. apie tai as nieko negirdejau,jai taip butu tikrai buciau girdejas.
2. Jagex tokiom sumom kaip 1.5m nesisvaisto, ta galiu garantuot.
3. Sita baery kazkas sugalvojo per balandzio 1.

Parašytas: 2005 04 08 22:59
Sordex
kad bl paprastai ne membu bunant iki 50 lvl wildzio negalima nueit o as kajp durnius ir meginau ... velniop runescape'a

Parašytas: 2005 04 08 23:07
Sordex
Staj ka radau .. netgi labai raudona princa.... peraugusi sakyciau deje jam malku pridegt neprireike....

Parašytas: 2005 04 09 09:47
Darkas
Manes nekaltink as tik perskaiciau apie 5 skirtingu zmoniu postus kazkokiame runescape guide - visi tai patvirtino . Del wildy lvl 50 ir as buvau susimastes kad paprastam plejeriui neina bet napaziurejau . Greiciausiai pokstas - bet imanoma kad ir tikrove - deto zalias prie runescape gi dirbo ne vienas programeris , gal koks vienas idejo ta princa kaip easter egg .

Parašytas: 2005 04 09 09:56
Sordex
Cia tas pats dalykas kajp ir Giltine galima sutikt ir sniego seni wildyje, tokie irgi buvo deja taj buvo tik pokstaj ....

Parašytas: 2005 05 05 11:52
Arturas98
Sordex rašė:Staj ka radau .. netgi labai raudona princa.... peraugusi sakyciau deje jam malku pridegt neprireike....
neblogas princas :lol:

Parašytas: 2005 05 06 22:16
karolix
greiciau jau king of lesser demons

Parašytas: 2005 06 29 17:24
ne ash
cia ne pokstas as ir jums galiu patvirinti nes pats vygdziau sita qesta
jis yne ne membams ir tas princas yra ne 50 o 48 wilde

Parašytas: 2005 06 29 20:45
valius1221
lopas tu * nera jokio princo ir dar nera tokio questo kad jis butu ne memberiams nes labai daug pinigu duoda (1.5m gal tu isprotejai nememberiams tiek pinigu?! jai tiek pinigu duotu tai jau visi cia butu milijoneriai)tai tu dahas.ne pyk gerai 8) *45* *34* *136*

Parašytas: 2005 06 29 22:18
Darkas
KA tu * zinai . Pats i wilde nesi buves uzejes jauciu . Rs yra daug paslapciu kuriu mes dar nezinom

Parašytas: 2005 06 29 22:19
Mutant
na tas prince tai balandzio1 pokstas tik :)