Puslapis 1 iš 2
Prince of Wilderness
Parašytas: 2005 04 08 16:16
Darkas
Ar zinot kad 50 wilderneso lvl yra snukis kuris duoda tau kvesta . Atlygis gan neblogas - 1,150,000gp. Ji sutikt gan sunku - ar zinot kaip
Parašytas: 2005 04 08 16:55
+Ameno+
pirma kart girdziu
Parašytas: 2005 04 08 17:23
Xolen
Kazkodel as jauciu kad jaigu jis ir yra tai ce tik membam.
Parašytas: 2005 04 08 21:49
Darkas
Ce nevien membams . Situacija tokia - priketi paprasto medzio newildernese ( 27 vienetus tiksliai) , nusiperki fire stafa ir pasiemi 15k bapkiu ( firestafa i rankas nes kiek zinau netelpa viska i inventoriju) . Sekantis zinksnis - palieki visus armorus ( ir batus ir keipus ir kepures - zodziu viska ) banke( ir visus karddus ,streles ,amuletus) . TAip pasiruoses pedini i vilda ( patartina apie 12 valanda dienos nes tada mazai snukiu vilde). Nueini i 50 lvl wilda ir ten kursuoji i prieki ir atgal kol pamatai npc su raudonais armorais - tipo princa. Su juo pasikalbi ir jis sako kad jam reikia 27 logus is nevildo - tu sakai kad turi . Jis paima . Kazkodel kartu paima ir bapkes . 5 sek megina uzdekti lauza ir vel su tavim megina kalbet - sako su degtukais nesugeba . tu sakia kad turi firestafa ir su juo uzdegi lauza . Jis uz pagalba tau duoda rakta nuo sawo karalystes ( kur ji yra nzn) ir 1,5mil. Tai va . Ispradziu maniau kad cia koks kausas susigalvojo bet ziuri nevienas snukis apie ji kalba . Reiks pabandyt

Parašytas: 2005 04 08 22:36
Xolen
* balandzio pirma jau praejo
Dabar as tau pasakysiu:
1. apie tai as nieko negirdejau,jai taip butu tikrai buciau girdejas.
2. Jagex tokiom sumom kaip 1.5m nesisvaisto, ta galiu garantuot.
3. Sita baery kazkas sugalvojo per balandzio 1.
Parašytas: 2005 04 08 22:59
Sordex
kad bl paprastai ne membu bunant iki 50 lvl wildzio negalima nueit o as kajp durnius ir meginau ... velniop runescape'a
Parašytas: 2005 04 08 23:07
Sordex
Staj
ka radau .. netgi labai raudona princa.... peraugusi sakyciau deje jam malku pridegt neprireike....
Parašytas: 2005 04 09 09:47
Darkas
Manes nekaltink as tik perskaiciau apie 5 skirtingu zmoniu postus kazkokiame runescape guide - visi tai patvirtino . Del wildy lvl 50 ir as buvau susimastes kad paprastam plejeriui neina bet napaziurejau . Greiciausiai pokstas - bet imanoma kad ir tikrove - deto zalias prie runescape gi dirbo ne vienas programeris , gal koks vienas idejo ta princa kaip easter egg .
Parašytas: 2005 04 09 09:56
Sordex
Cia tas pats dalykas kajp ir Giltine galima sutikt ir sniego seni wildyje, tokie irgi buvo deja taj buvo tik pokstaj ....
Parašytas: 2005 05 05 11:52
Arturas98
Sordex rašė:Staj
ka radau .. netgi labai raudona princa.... peraugusi sakyciau deje jam malku pridegt neprireike....
neblogas princas

Parašytas: 2005 05 06 22:16
karolix
greiciau jau king of lesser demons
Parašytas: 2005 06 29 17:24
ne ash
cia ne pokstas as ir jums galiu patvirinti nes pats vygdziau sita qesta
jis yne ne membams ir tas princas yra ne 50 o 48 wilde
Parašytas: 2005 06 29 20:45
valius1221
Parašytas: 2005 06 29 22:18
Darkas
KA tu * zinai . Pats i wilde nesi buves uzejes jauciu . Rs yra daug paslapciu kuriu mes dar nezinom
Parašytas: 2005 06 29 22:19
Mutant
na tas prince tai balandzio1 pokstas tik
