Reik pagalbos su frontpag'u

Diskusijos apie WWW svetainių kūrimą.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
M-i-n-d-u-x
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:236
Užsiregistravo:2005 01 23 15:04
Miestas:Kėdainiai
Reik pagalbos su frontpag'u

#1 Standartinė M-i-n-d-u-x » 2005 11 21 17:45

Nu yra siokia tokia beda, trumpiau sakant nemoku padaryt kad paspaudus meniu apacioj atsirastu kiti pasirinkimai...
pvz maždaug taip:
MENIU
O kai paspaudi ant meniu išlystu
Meniu>1lapas
2lapas
3lapas
ar atsirastu apacioj
meniu
1lapas
2lapas
3lapas

Nu jei žinot pasakykit...

Vartotojo avataras
Šaras
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:965
Užsiregistravo:2005 06 28 12:54
Miestas:Kedainiai

#2 Standartinė Šaras » 2005 11 22 14:18

Su frontpage nepadarysi nieko panasaus reikia skriptu.... TAm skirta google
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
M-i-n-d-u-x
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:236
Užsiregistravo:2005 01 23 15:04
Miestas:Kėdainiai

#3 Standartinė M-i-n-d-u-x » 2005 11 22 17:31

trnkit ta tema von * nebereikia viska susiradau...

musia
Pranešimai:2
Užsiregistravo:2005 01 13 02:20

#4 Standartinė musia » 2005 11 22 18:53

tai pasidalink ;)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių