Beda su borderiais ziurint per IE.

Diskusijos apie WWW svetainių kūrimą.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Zebda
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:359
Užsiregistravo:2004 06 08 18:55
Miestas:Kaunas
Susisiekti:
Beda su borderiais ziurint per IE.

#1 Standartinė Zebda » 2006 03 15 22:47

Atradau dar viena beda susijusia su Borderiu atvaizdavimu. Idomiausia tai kad si beda atsiranda tik naudojant IE narsykle o su Opera ir Firefox tokiu bedu neiskyla. Problema ta, kad negerai atvaizduojami borderiai. Jie kartais buna vos ne kaip punktyrine linija. Po refresh viskas gerai - matosi pilnas borderis, bet jei tik nuleisiu narsykles langa ar su slinkties juosta pavaziuosiu zemyn vel tas pats. Blogiausia kad net neisivaizduoju kame bedos cia. Pries tai buvau uzdeje juos bottom, top, left ir right viskas buvo OK. Po to pabandziau kaip tai atrodi be ju; t.y. borderius palikau 1px taciau padariau fono spalvos kad vizualiai nesimatytu. Po to kazka dar pakoregavau strukturoje ir veliau nusprendziau, kad vis delto man reikia dvieju krastiniu borderiu:

Kodas: Pasirinkti visus

	border-right: 1px solid #004600;	
	border-left: 1px solid #800000;
P.S. Su HTML ir CSS 100% OK. CSS'e truksta kazkokios gudrybes ir tiek.
Gyvenimas yra gražus ! ! !

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

Re: Beda su borderiais ziurint per IE.

#2 Standartinė brain5ide » 2006 03 15 22:55

Zebda rašė:Idomiausia tai kad si beda atsiranda tik naudojant IE narsykle o su Opera ir Firefox tokiu bedu neiskyla.
Nė velnio čia neįdomu. Eilinis IE prieštaravimas standartams.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
Zebda
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:359
Užsiregistravo:2004 06 08 18:55
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Re: Beda su borderiais ziurint per IE.

#3 Standartinė Zebda » 2006 03 15 23:48

brain5ide rašė:
Zebda rašė:Idomiausia tai kad si beda atsiranda tik naudojant IE narsykle o su Opera ir Firefox tokiu bedu neiskyla.
Nė velnio čia neįdomu. Eilinis IE prieštaravimas standartams.
Labai idomus paaiskinimas. Nebuk per daug gudrus, mes taip pat zinome tuos dalykus, blogiau, kad nesugebame kartais ju isspresti. Ko nesugebame pasiklausiame. Kita kategorija yra neismaneliai, kurie tik sugeba kritikuoti patys nesuvokdami ka kritikuoja.
Apie viska ir apie nieka, is tuscio i kiaura ir panasiai ... reiketu sukurti tema kai kuriems asoboms paplepeti siomis naudingomis temomis.
Gyvenimas yra gražus ! ! !

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

#4 Standartinė brain5ide » 2006 03 16 00:03

Vienas iš tokių debilų ir neišmanėlių esu aš ;)
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
Zebda
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:359
Užsiregistravo:2004 06 08 18:55
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#5 Standartinė Zebda » 2006 03 16 00:11

brain5ide rašė:Vienas iš tokių debilų ir neišmanėlių esu aš ;)
Turiu tave nuliudinti, deje is tavo paskutinio pranesimo galima spresti kad nesi toks. Tokie po mano pries paskutinio pasisakymo butu nezmoniskai susinervine ir isdelioje mane po visas imanomas lentynas ir pakampes kur niekas nevaiksto be dujokaukes. Pats kaip matau taip nesuregavai kaip tikejausi :lol: - garbe tau. Sorry jei ka. :wink:

P.S. Laurynui.
Problema issprendziau pats, kaip beje paskutiniu metu iskeliu klausima o po kurio laiko tenka paciam ir atsakyti. Ech kuo toliau, tuo maziau pagalbos sulaukiu :lol:
Galima rakinti.
Gyvenimas yra gražus ! ! !

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

#6 Standartinė brain5ide » 2006 03 16 07:09

Gamezone miršta.... arba pagalbos reikėjo ieškoti PHP.lt forume :) Bet ten tikrai būtum išdėtas į šuns dienas.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
Zebda
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:359
Užsiregistravo:2004 06 08 18:55
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#7 Standartinė Zebda » 2006 03 16 08:29

Kodel cia paskutiniu metu tokie forumai kaip gamezone ar diskusijos.lt vadinami mirstanciais ... manau gamezone tikrai nemirs ir aplamai forumas nemirs kol juo rupinamasi.
Gyvenimas yra gražus ! ! !

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių