[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/plesk/php/7.2/share/pear')
Straipsniai.lt • Hostingas (Hostingai)
Puslapis 11

Hostingas (Hostingai)

Parašytas: 2007 03 24 19:27
oxigen
Tema apie įvairius hostingus (mokamus).


Taigi norėčiau jūsų nuomonės, kokį pasirinkti hostingą geriau šiuo metu, seniai jau nebeturiu užsisakęs i dabar žvalgausi, klaidžioju po google ir šiaip nieko tokio gero nerandu, o jei normalus, tia neaišku koks aptarnavimas ir panašiai. Norėčiau jūsų paklaust, koks hostingas atrodo jums šiuo metu geriausias.

Man maždaug reiktų bent 50-100 mb vietos, na kokio 1 GB srauto, 1DB, bet aišku neprošalį ir daugiau. Ir taip pat kas būtiniausia Cpanel, su kitomis nemoku naudotis, o ir nelabai turiu noro pradėti aiškintis jų veikimus. Kaip suprantate hostingas mokymuisi ir šiaip visokiems pabandymams. Turėtu nevirštį kokių 5 lt na 6 lt :)

Parašytas: 2007 03 24 19:41
brain5ide
Jeigu nieko publikuoti nežadi, tai mokymuisi siūlau naudoti savo kompiuterį. Pats geriausias hostingas koks tik gali būti :)
netServer paketas suteiks viską, ko reikia.

Parašytas: 2007 03 24 19:47
oxigen
Na prie jau kuriamo projekto dirbtų du žmonės, o aš tuo pačiu dar ir mokyčiausi... Tad, kadangi pas abu vidiniai IP būtų gana sunkoka dviems dirbti prie to pačio puslapio, jau geriau užsisakyti hostingą ir ten dirbti... O projektas tai kol kas tik kuriamas, būtent ir nereikia didelių planų... ;)