Patarimai del kurimo (su flash)

Diskusijos apie WWW svetainių kūrimą.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Stallker
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:34
Užsiregistravo:2006 01 26 20:55
Miestas:Vilnius
Patarimai del kurimo (su flash)

#1 Standartinė Stallker » 2008 12 09 07:36

mano svetainės pavyzdys:
http://stallker.110mb.com

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Re: Ieškau flash dizainerio darbo

#2 Standartinė SaZ » 2008 12 09 09:56

nu nesupyk, bet dizainas tikrai prastas.

1. mygtuku apvadai nukreipia demesy nuo tamsiu langeliu kuriuose yra mygtuku pavadinimai - prastas dizaino sprendimas.
2. defaultiski fontai + itin extremalus 'stalker' uzrasas visiskai nesiderina. is tikro nesiderina fontai prie nieko.
3. kokie ten trandalietai virsutiniuose bar'uose tai isvis nesupratau. dar kazkokie dumeliai uzdeti. seriously what the hell.
4. bendrai imant viskas per tamsu, visiskai nejauti zaidimo kontrastais santykio. spalvu derinys tarkim skonio reikalas, bet man nepatiko irgi.
5. ta judanti sviesa butu ydomi jei is jos butu kazkokia nauda. aplink kursoriu pvz sviesa butu, kad galetum perskaityt viska tavo tamsiame dizaine ir tt ir panasiai. dabar tai viso labo random flash animation. flashas naudojamas efektas jei jie yra gerai sumanyti arba pagal kazkokia paskirty (pvz mano mineta) kitais atvejais tai tiesiog atrodo 'ydejau, nes flashas cool'.
6. anglu kalba pagrindiniam puslapy atrodo labai nerimtai. praktiskai kiekvienam sakiny klaida ar dvi.

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

Re: Ieškau flash dizainerio darbo

#3 Standartinė Nightcom » 2008 12 09 17:06

we're the dealers.
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Stallker
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:34
Užsiregistravo:2006 01 26 20:55
Miestas:Vilnius

Re: Ieškau flash dizainerio darbo

#4 Standartinė Stallker » 2008 12 10 21:21

žinoma kad klaidų yra...
na o dizainą norėjau padaryti alia militaristinį. beto tai mano tik antras puslapis... teisingai sakai, jis kratinys kažko... nes visiškai nukrypau nuo pagrindinės idejos...

bet dėl tamsumo tai man patinka :D dabar dizainą šiek tiek pakeičiau, padariau dar tamsesnį :D. bet jį perdarinėjau ne dėl to kad pasakei :) dėkui už komentarus vistiek, bent jau žinosiu kuriose vietose pasispaust...


Nyghtcom o ka tu norėjai tuo pasakyt?

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

Re: Ieškau flash dizainerio darbo

#5 Standartinė Laurynas » 2008 12 10 22:14

Stallker rašė: bet dėl tamsumo tai man patinka :D dabar dizainą šiek tiek pakeičiau, padariau dar tamsesnį :D. bet jį perdarinėjau ne dėl to kad pasakei :) dėkui už komentarus vistiek, bent jau žinosiu kuriose vietose pasispaust...
Na siaip ziurint ant 1152x864 rezoliucijos dabartiniam variante, tekstas sunkai iskaitomas.

Ir nenaudok niekur standartinio fonto kaip Times New Roman. Zmogus nors kiek ismanantis dizaina visu pirma ziuri i srifta, ir jei kur pamato Times - vadinasi darbas megejo.

Kazkada pats dirbau su flasu, tada pamenu buvo problemu su lietuviskais fontais, tai atsimenu is CorelDraw copy ir paste grazius fontus, ir puikiai ikeldavo nes tuo paciu vektorines grafikos principu abi programos dirba.

Turiu dabar CD gal 500-1000 nuostabiu fontu, susirinkau per ilgus metus, ka is draugo dizainerio, ka per P2P.

Pats prisimenu savo pirmuosius darbus kurie buvo gana tamsoki ir niuroki. Tada net turejau uzsakyma, vienas leidybos dizaineris uzsake pas mane, kad sukurciau jam internetini puslapi. Tai nunesiau toki tamsu dizaina, o jam nepatiko. Tai pagalvojau nesupranta nieko :) Paciam atrode taip grazu, toks super menas. Tada negalejau kritiskai pazvelgti i savo kuryba. Na po truputi pradejau kurti vis geresnius ir grazesnius darbus. O suvokimas spalvu komponavime, dizaine atsirado po kokiu penkiu metu, kai perzvelgiau tukstancius puslapiu internete.

Ir nors, kaip sake garsus rusu webdizaineris Artiomas Lebedevas "Dizaine kanonu nera", bet kuris dizaino darbas manau turi spinduliuoti siluma ir geri.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Re: Ieškau flash dizainerio darbo

#6 Standartinė SaZ » 2008 12 10 22:46

pakeitei atseit dizaina, bet klaidos visgi tos pacios.
viskas tamsu, vos yskaitai, akys gadinas bandant kazka yskaityt.
tamsumas turi but pagrystas, kitais atvejais gadint akiu nereik manau.

beto manau akis ir pats turi... dbr va nueik y savo ta puslapy ir pasakyk ka ten tam teksto lange matai? nzn kaip tu bet ash ten nieko neyskaitau.
elementari logika butu skaityt nuo virsaus y apacia... kodel tada seselis uzmestas virsuj ir apacioj?
juolab kai virsutines eilutes negali nusitempt y centra langelio.

visa ta 'stalker' nesamone irgi perdirbt reiktu. dbr velgi nieko as ten nematau, antra pagal tamsuma vieta po fono. o tai juk kaip ir logo. logo turi but tikrai gerai matomas ir aiskiai.

jei darai shyza tai ir daryk shyza, o ne slepk blokus ir gliukus tamsoje kaip ID padare zaidime doom3.

tokia butu mano nuomone.

Stallker
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:34
Užsiregistravo:2006 01 26 20:55
Miestas:Vilnius

Re: Ieškau flash dizainerio darbo

#7 Standartinė Stallker » 2008 12 11 20:29

o, dėkui tamsumą uždėjau norėdamas išgauti tipo 3d jausmą, reikės pamastyti dėl logo, o raides tai turbūt šį savaitgalį pakeisiu į mėlynas, tada geriau matysis.

juk webu kurimu užsiimu tik nuo lapkričio 24 dienos :D tai praktikos didelis trūkumas

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Re: Ieškau flash dizainerio darbo

#8 Standartinė SaZ » 2008 12 12 15:02

tai flash dizainerio darbo dar neieskok tada ;D

Stallker
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:34
Užsiregistravo:2006 01 26 20:55
Miestas:Vilnius

Re: Ieškau flash dizainerio darbo

#9 Standartinė Stallker » 2008 12 13 11:12

gerai :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių