Kokia antivirusine naudojate

.....
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Qw3rty
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:217
Užsiregistravo:2006 04 24 21:07
Miestas:VIlnius
Susisiekti:

#16 Standartinė Qw3rty » 2006 05 27 22:05

savizudibe ;/
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Learning Delphi

Xgreem
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:522
Užsiregistravo:2006 02 25 20:00

#17 Standartinė Xgreem » 2006 05 29 20:29

MaksasMks rašė:Pagal kaikuriuos žmones išeina taip, kad svarbiause tik firewall, o tai reiškia jeigu žmogus neturi neto tai nereikia firewall, tai valio nereikia jokios apsaugos :/ Ka čia bl svaigst su tokiom nesamonėm, kad visada galima išjungti su *bat skriptu ar panašiai. Aš visada ijungęs kompą pažiūriu ar yra antiviruso ženkliukas ir t.t prieš jungdamasis prie neto. Žmogui be neto daug ko ir nereikia, jam lb gera apsauga antivirusas ir koks anti spyware. O gal dar pasakysit, kad visi trojanai, virusai plintantys emailais prieš ieidami į kompą paleidžia dar kažkokį failą kuris lb lengvai išjungtų antivirusą. Antivirusas yra lb gerai ir gėdos tikrai nedaro ;] Aishq tokiems žmonėms kurie neseniai isigijo kompą kaži ar padės kokia apsauga.

P.s pabandykit be antiviruso pabūt kokia savaičiuke ir pilnavertiškai naršykit internete, neužmirškit kokio nors serial parsisiųsti iš freeserials.com :] Einu miegot ryt 3 pamokos ;]
...

Nzn nzn...: :roll: man ta antiwir a yra ar niera nei silta nei salta...db del visa ko y windows įkisau nod32...nzn ji da nei kart nei cypt...o be firewall y ineta nzn baisu net pagalvot...
linux + nessus + nmap + exploit +enter = all doors open

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#18 Standartinė GODhack » 2006 05 29 20:54

Be jokios antivirusines ir windows updeitu ir be jokio service pako tik su ZA ir savo galva ir elementariom DOS komandom administravimo sedziu sau laimingas nete ir be neto. Ir viskas veikia: jau daugiau nei metus neparasinejau savo win ir netorejau jokiu problemu kuriu neitu susprest per maziau nei penkias minutes.
Zinau kad per mane kokie nori kirminai ir virusai "vaiksto", bet man nusisikt jie lagija ir kelia MAN problemu maziau nei antivurusine.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

#19 Standartinė MaksasMks » 2006 05 29 22:26

Aš turbūt irgi esu sumušes rekordą kai windowsus jau labai ilgą laiką esu neperinstaleves :) Na dar antivirusinė yra lb naudinga, kai siunties iš pažystamo ar iš kokio puslapio failą ir net pegalvoji, kad ten gali būti virusas, tuomet jokia ugniasienė nestabdo siuntimo, nes tai vyksta visiškai neslapta. Na bet aišku jeigu esi viską atkalęs ir matai kokius kompas turi ryšius su kitais kompais ir panašiai, tai tą virusą sunku nėra ištrinti, jeigu jisai iškart nepradeda sprogdinti kompo :D

P.s seniau man antivirusinė būdavo didžiausias galvos skausmas, tai nu *, jau * kaip nervindavo, bet daba lengvai su jom susitvarkau ir jokių problemų nebūna :]

*34* << LempA
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#20 Standartinė GODhack » 2006 05 29 23:08

Gerai pagalvojus ka man padarys virusas blogiausia?
Isformatuos visas particijas? : puiku visas hardas atsilaisvins ir neskaudes sirdeles savo visa mesla trinant. 8)
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

#21 Standartinė brain5ide » 2006 05 29 23:13

Blogiausia? Vykdys ataką, kurios auka tau iškels ieškinį, kadangi jo loguose figūruos tavo IP adresas. Po atakos virusas suformatuos tavo diskus ir neliks jokios informacijoa, kad tai buvo virusas. IPT logai registruos srautą, kurį tu siuntei aukai. Kažin, kas gali iš to sekti?
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#22 Standartinė GODhack » 2006 05 29 23:25

Pats pagalvok, as pasakysiu kad pas mane buvo virusas ir kad jei nori jog tai daugiau nepasikartotu tegul nuperka man orginalius win ir antivirusine.

O jei to nepadarys tai tada pas atakuosiu ir versiu kalte, kad mano kompa vel eilini karta virusai suede.

Bet kadangi pagal tave virusas viska istrins tai palieka man dar viena alternatyva: o as virusu tipo neturiu tik linux live cd tai paduchisiu auka ir uzvartysiu visaip: " tipo pas mane virusu nebuna, nes windowsu nebuna".
Paskutinį kartą redagavo GODhack 2006 05 29 23:28, redaguota 1 kartą(us).
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Lioniax
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:596
Užsiregistravo:2005 09 21 13:25

#23 Standartinė Lioniax » 2006 05 29 23:27

Ne beda tas formatas, jei rimtas isilauzimas padarytas, tiesiog paims ir atkurs duomenis is suformatuoto disko. O tada jau ziures, kas ir kaip...
O virusai gali padaryt dideles bedos, pvz man: savo kietajame diske saugau 4 semestru darbus, kurie tikrai yra vertingi... jei kuks virusekas istrintu, tai tikrai keleta dienu isterikuociau.... na bet irgi, tam yar backup'ai.
Mūsų darbas tamsoje -
Mes darome tai, ką mokam,
Atiduodame tai, ką mokam,
Mūsų darbas - tamsoje.
Abejonės virto aistra,
Aistra gi - ištirpo laisvėje.
Visa kita - menas
Išlikt savim beprotybėje.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#24 Standartinė GODhack » 2006 05 29 23:30

JAP. bet antra vertus labai sunku nustatyti ar as norejau kad kaskokia programa pas mane kaska darytu ar ne. Va tokia problema yra bene pagrindine kodel kompiuterinius isilauzimus tirti begalo sudetiga. Praktiskai isiaiskinti pavyksta nebet per isilauzejo legendini neatsarguma.
Paskutinį kartą redagavo GODhack 2006 05 29 23:31, redaguota 1 kartą(us).
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Lioniax
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:596
Užsiregistravo:2005 09 21 13:25

#25 Standartinė Lioniax » 2006 05 29 23:31

hmm, tas ir tiesa, bet jei jie neaptiks isilauzimo pedsaku i tavo kompiuteri, tai labai laisvai gali tave pati apkaltint ivykdzius nusikaltima... Ir tiesa saknt, tu neturesi svariu argumentu gynybai...
Mūsų darbas tamsoje -
Mes darome tai, ką mokam,
Atiduodame tai, ką mokam,
Mūsų darbas - tamsoje.
Abejonės virto aistra,
Aistra gi - ištirpo laisvėje.
Visa kita - menas
Išlikt savim beprotybėje.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#26 Standartinė GODhack » 2006 05 29 23:33

Tik labai teoriskai, praktiskai to niekada nebuvo ir vargu ar kada bus, kai netgi linkstama prie atviro kodo, o ne visuotines kontroles.

gerai nenustatys isilauzimo, tai as pasakysiu kad kaskoks zasiukas mano telefono linija nukirpo ir viskas?
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Lioniax
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:596
Užsiregistravo:2005 09 21 13:25

#27 Standartinė Lioniax » 2006 05 29 23:38

Na gerai, toks labai gyvenimiskas pavyzdys:
Amerika. Pas eiline paaugle kompiuterije randa kelis simtus piratiniu dainu, ir skiria keliasdesimties tukstanciu $ bauda. Bet kur yrodymai, kad ji pati tas dainas patalpino savo kompiuteryje? Gal koks ][ isilauze, ir tiesiog pasidare greit prieinama failu saugykla? Bet teismas i tai nelabai gilinasi, o tiesiog skiria bauda, kuria arba mokesi, arba eisi i cype... Realiu atitikmenu tokiai situacijai galima rast galybe!
Mūsų darbas tamsoje -
Mes darome tai, ką mokam,
Atiduodame tai, ką mokam,
Mūsų darbas - tamsoje.
Abejonės virto aistra,
Aistra gi - ištirpo laisvėje.
Visa kita - menas
Išlikt savim beprotybėje.

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

#28 Standartinė brain5ide » 2006 05 29 23:49

Anksčiau buvo principas: "Nekaltas, kol neįrodyta priešingai".
Dabar vadovaujamasi principu: "Kaltas, kol neįrodyta priešingai".
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#29 Standartinė GODhack » 2006 05 29 23:53

Jusu abeju nuliudijimui turi pasakyti kad ta legendine amerikiete taip ir liko nemokejus jokios baudos ir tuo labiau i cype nesedo.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

#30 Standartinė brain5ide » 2006 05 31 10:59

Nedaryk išankstinių išvadų apie tai, ar aš nuliūdau, ar ne. Aš tiesiog konstatavau faktą, kaip buvo ir man dzin, ar ji juos sumokėjo. Visada būna pirmas kartas.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių