Reik INFO

.....
Žinutė
Autorius
usr11
Pranešimai:7
Užsiregistravo:2006 09 04 04:03
Reik INFO

#1 Standartinė usr11 » 2006 09 04 04:30

sveiki visi,
tai antihack skyrius manau teisingai pataikiau :roll:
reiktu informacijos kieno štai šis parašiukas
screenshoto linkas >> http://img227.imageshack.us/img227/7893 ... ot1ex2.png


^ ^ iki sekančio vakaro tada

(moderatorė UNIX fanė? fainai :wink: )

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Re: Reik INFO

#2 Standartinė DF » 2006 09 04 07:33

usr11 rašė:sveiki visi,
tai antihack skyrius manau teisingai pataikiau :roll:
reiktu informacijos kieno štai šis parašiukas
screenshoto linkas >> http://img227.imageshack.us/img227/7893 ... ot1ex2.png


^ ^ iki sekančio vakaro tada

(moderatorė UNIX fanė? fainai :wink: )
Na pamates shi toki vaizdeli, vos batraischiai neatsirisho.Kazhkas papraschiausiai (Sult0nas, Members) "Nuhakino" puslapi ir kershindami man sustume visas srutas man, bene ASH CHIA ISILAUZHIAU.Dabar suprantu kur shuo pakastas, kai ateinu chia 5 laishkai PM guli del isilauzhimo.Nors apie tai ash nieko nezhinau.Atrodo lamos ish antisecurity.org negrazhiai zhaist pradejo...
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

#3 Standartinė MaksasMks » 2006 09 04 11:11

antisecurity.org - ten vopšie vaikai, keli tik normalūs yra. Eičiau muštis su tais huliganais, buh, buh :lol: Keli iš jų ten pešasi dėl pkgodz.com webo :lol:
Get your ambition or die trying

Xgreem
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:522
Užsiregistravo:2006 02 25 20:00

Re: Reik INFO

#4 Standartinė Xgreem » 2006 09 04 12:03

Dar(k)Force rašė:
usr11 rašė:sveiki visi,
tai antihack skyrius manau teisingai pataikiau :roll:
reiktu informacijos kieno štai šis parašiukas
screenshoto linkas >> http://img227.imageshack.us/img227/7893 ... ot1ex2.png


^ ^ iki sekančio vakaro tada

(moderatorė UNIX fanė? fainai :wink: )
Na pamates shi toki vaizdeli, vos batraischiai neatsirisho.Kazhkas papraschiausiai (Sult0nas, Members) "Nuhakino" puslapi ir kershindami man sustume visas srutas man, bene ASH CHIA ISILAUZHIAU.Dabar suprantu kur shuo pakastas, kai ateinu chia 5 laishkai PM guli del isilauzhimo.Nors apie tai ash nieko nezhinau.Atrodo lamos ish antisecurity.org negrazhiai zhaist pradejo...
A :D :D :D :D :D
Paskutinį kartą redagavo Xgreem 2006 09 04 13:21, redaguota 1 kartą(us).
linux + nessus + nmap + exploit +enter = all doors open

Vartotojo avataras
zigzag
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:495
Užsiregistravo:2006 04 28 17:26
Miestas:siauliai

#5 Standartinė zigzag » 2006 09 04 12:18

MaksasMks rašė:antisecurity.org - ten vopšie vaikai, keli tik normalūs yra. Eičiau muštis su tais huliganais, buh, buh :lol: Keli iš jų ten pešasi dėl pkgodz.com webo :lol:
mane tai jie knisa
o pkgodz.com buvo geras saitas kol kazkas nenulauze

Xgreem
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:522
Užsiregistravo:2006 02 25 20:00

#6 Standartinė Xgreem » 2006 09 04 13:21

Idiotai :P
Bet gal is tu script vaikiu kaskas iseis...
linux + nessus + nmap + exploit +enter = all doors open

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

#7 Standartinė MaksasMks » 2006 09 04 13:52

zigzag - niekas to saito nenulaužė, buvo vienas dminas, bet jis tą saitą pardavė 3 snukiams, db tie vaikai pešasi dėl to saito ir išdarinėja nesąmones. Šiaip jie visi trys kiek žinau scamas.
Get your ambition or die trying

usr11
Pranešimai:7
Užsiregistravo:2006 09 04 04:03

Re: Reik INFO

#8 Standartinė usr11 » 2006 09 05 00:36

Dar(k)Force rašė:Na pamates shi toki vaizdeli, vos batraischiai neatsirisho.Kazhkas papraschiausiai (Sult0nas, Members) "Nuhakino" puslapi ir kershindami man sustume visas srutas man, bene ASH CHIA ISILAUZHIAU.Dabar suprantu kur shuo pakastas, kai ateinu chia 5 laishkai PM guli del isilauzhimo.Nors apie tai ash nieko nezhinau.Atrodo lamos ish antisecurity.org negrazhiai zhaist pradejo...
sveiki,
tas saitas kur idejau, tai tik kaip pvz
tai Dar(k)Force parašas tavo ar ne nesupratau?
o jei arčiau prie reikalo tai mano draugai rado prieš kelias dienas toki pati paveiksliuką tamsiame fone su identišku užrašu, jei dar tiksliau tai jie turi acc domenas.net talpykloje ir ten buvo vbulletin forumas (buvo ir dar kažkas bet tiksliai nepasakysiu dbr)
gavau šiokių tokių žinių tai dabar bandau sudėliot viską i vietas, nes man bendras vaizdas dar miglotas :D
ačiu už atsakymus ir geros jums dienos\ryto\vakaro :wink:
iki sekančio susirašymo ir persiprašau už klaidas, stengiuosi rašyt naudodamas lietuviškus ženklus :oops: :oops:

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

#9 Standartinė DF » 2006 09 05 07:27

Usr11, dar syki sakau Defeisai nemano, ar tiki ar ne tai jau nemano bedos, geriau zhiurek su kuom susidedi (Antisecurity.org). Visi ten sedi uzhsiraukia lama mane aceit vaidina, nors tik patys save snargliai sumenkina su zhemo lygio mentelitetu.
Greichiausiai jie lauzhia puslapius ir defeisina mano vardu.Bet ash ne DarkForce, o Dar(k)Force :lol: .Ash ne tas kuris nulauzhinechiau, nekaltus tinklapius.
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
zigzag
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:495
Užsiregistravo:2006 04 28 17:26
Miestas:siauliai

#10 Standartinė zigzag » 2006 09 05 10:13

MaksasMks rašė:zigzag - niekas to saito nenulaužė, buvo vienas dminas, bet jis tą saitą pardavė 3 snukiams, db tie vaikai pešasi dėl to saito ir išdarinėja nesąmones. Šiaip jie visi trys kiek žinau scamas.
pkgodz kanale snekejau su vienu jis sake kad pardave saita ir po kiek laiko kazkas is runescapers nuhakino pkgodz.com ir buvo toks adminas robbit ir jis nenorejo kad failai atitektu runescapers tai viska istryne lauk.

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

#11 Standartinė DF » 2006 09 05 12:54

Nekrypstam nuo temos.
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

#12 Standartinė MaksasMks » 2006 09 05 16:34

zigzag - padėkok tokiam lamai 1karolis arba fiflosas kažkaip :lol: Tas robbit2 kiek žinau scamas, bet tik girdėjau.
Get your ambition or die trying

usr11
Pranešimai:7
Užsiregistravo:2006 09 04 04:03

#13 Standartinė usr11 » 2006 09 05 22:50

Dar(k)Force rašė:Usr11, dar syki sakau Defeisai nemano, ar tiki ar ne tai jau nemano bedos, geriau zhiurek su kuom susidedi (Antisecurity.org). Visi ten sedi uzhsiraukia lama mane aceit vaidina, nors tik patys save snargliai sumenkina su zhemo lygio mentelitetu.
Greichiausiai jie lauzhia puslapius ir defeisina mano vardu.Bet ash ne DarkForce, o Dar(k)Force :lol: .Ash ne tas kuris nulauzhinechiau, nekaltus tinklapius.
dar karta ačiu už informacija.
Dar(k)Force aš ir nesakau, kad tavo, norejau pasitikslint kas palikineja toki parašą
beje nesu susidėjas su antisecurity.org, nesu net registruotas tame saite
(dizainas biški kažka primena, ar čia tik man taip pasirodė >> http://forum.antichat.ru/ :roll: )

##Smalsus esu iš prigimties todėl dvi dienas čia uždavinėju klausimus, kitur gal senai butu pasiunte :D beje tai Didelis pliusas šito forumo gyventojams nes paskutiniu metu žmones kažkodel tampa agresyvūs ir nepakantūs vieni kitiems
##
ačiu visiems

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

#14 Standartinė DF » 2006 09 06 07:31

usr11 rašė:
Dar(k)Force rašė:Usr11, dar syki sakau Defeisai nemano, ar tiki ar ne tai jau nemano bedos, geriau zhiurek su kuom susidedi (Antisecurity.org). Visi ten sedi uzhsiraukia lama mane aceit vaidina, nors tik patys save snargliai sumenkina su zhemo lygio mentelitetu.
Greichiausiai jie lauzhia puslapius ir defeisina mano vardu.Bet ash ne DarkForce, o Dar(k)Force :lol: .Ash ne tas kuris nulauzhinechiau, nekaltus tinklapius.
dar karta ačiu už informacija.
Dar(k)Force aš ir nesakau, kad tavo, norejau pasitikslint kas palikineja toki parašą
beje nesu susidėjas su antisecurity.org, nesu net registruotas tame saite
(dizainas biški kažka primena, ar čia tik man taip pasirodė >> http://forum.antichat.ru/ :roll: )

##Smalsus esu iš prigimties todėl dvi dienas čia uždavinėju klausimus, kitur gal senai butu pasiunte :D beje tai Didelis pliusas šito forumo gyventojams nes paskutiniu metu žmones kažkodel tampa agresyvūs ir nepakantūs vieni kitiems
##
ačiu visiems
Na kodel man tave siusti, jai tuo labiau tai ne mano darbas, geriau yra viska ishaishkinti ir lykti shvare sazhine (nesukti galvos kad kazhkas ant taves "shika").Apsilankyk chia pas mus, padiskutuok.
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

usr11
Pranešimai:7
Užsiregistravo:2006 09 04 04:03

#15 Standartinė usr11 » 2006 09 06 23:15

Dar(k)Force rašė:Apsilankyk chia pas mus, padiskutuok.
Butinai, dar jei pas jus yra daugiau merginu UNIX faniu, tai tokiai pagundai nesugebechiau atsispirt. Nutaikysiu laisvesni vakara reiks pereit per topicus
sekmes visiems :D

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių