Puslapis 1 iš 8
Kiek dvejetu gaunate per metus ?
Parašytas: 2005 09 09 20:06
game
Kiek dvejetu gaunate per metus ?
Parašytas: 2005 09 09 20:15
pk10
bbz tiksliai, bus apie 10
Parašytas: 2005 09 09 20:17
SaZ
daug.
Parašytas: 2005 09 09 20:23
karolix
praeitais metais buwo rekordas 20 dvejetu ir 3 vienetai

zinoma buvo mazdaug 10 kartu daugiau 10 ir 9
Parašytas: 2005 09 09 20:27
GODhack
0 per visa sulios laika nuo 4 klases

Parašytas: 2005 09 09 20:28
SaZ
GODhack rašė:0 per visa sulios laika nuo 4 klases

shaunuolis

Parašytas: 2005 09 09 20:37
karolix
WOW

Parašytas: 2005 09 09 20:38
karolix
palyginus pagal mano tai

Parašytas: 2005 09 09 20:46
SaZ
ka tu cia rausti? as visus jus owninu ant dvejetu gavimo

Parašytas: 2005 09 09 21:34
Darkas
AS vien tiek dvojkiu kiek karoliux turejau matkei o bendrai tai manau pasivarzyciau su tavim kicked

Parašytas: 2005 09 09 22:53
Sordex
atsimenu kad trecioj klasej turejau 11 kuolu ir apie 28 dvejetus, ketvitoj klasej turejau maziau dvejetu bet daugiau kuolu.
Siais metais kolkas neturiu dvejetu, kolkas!.... bet bus apie 30 tai tikrai.
Parašytas: 2005 09 09 23:10
SaZ
manyciau sordex > all
nors ka zinau... nemazai as dvejetu turejau tik gal ne tiek ziauriai.
nors praejusiais metais is lietuviu turejau gal kokius kelis kuolus, 10-20 dvejetu. tai vat

Parašytas: 2005 09 10 09:31
misty fi
na as tai nuo 10-20 dvejetu kozkur
Parašytas: 2005 09 10 11:16
D12
o tikrai gaunu daug nes pas mus raso dwejetus uz namu
darbu nedaryma o as kaip bewiek nedarydawau tai
taip ir gaunas kad daug
Parašytas: 2005 09 10 12:15
extreme
as tai labai gaunu i metus mazdaug tris dvejetus