Ka planuojte veikti baigę mokslus ir kuom užsiimsite?

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 01 31 17:36

abejoju ar koky nors versla tu padarysi nieko nemokedamas.

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 01 31 18:33

kicked rašė:abejoju ar koky nors versla tu padarysi nieko nemokedamas.
Ne tai bebejo kad pirma mokslai poto jau verslas :)
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2006 01 31 19:26

nu ispradziu reik pinigu tureti verslui pradeti o siaip tai bandysiu darbintis pagal profesija i virejus lengvai galima rasti virejo darba
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 01 31 19:32

+Ameno+ rašė:nu ispradziu reik pinigu tureti verslui pradeti o siaip tai bandysiu darbintis pagal profesija i virejus lengvai galima rasti virejo darba
Nu nzn del tu vireju siaip uzsieni tai tikrai kulinaru truksta..o savam verslui galima ir paskola is banko pasiimti :)
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

Standartinė Trolis gumis » 2006 01 31 21:13

DarkForce rašė:..o savam verslui galima ir paskola is banko pasiimti :)
paskolos is nieko siaip neduoda, turi kazka uzstatyt.
nebent teveliai buta/nama/kazka panasaus brangaus uzsatys, bet tada irgi krusliavos su issimokejimais....

P.S. kokioj sferoj nori versla pradet mazdaug?

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 01 31 22:07

Trolis gumis rašė:
DarkForce rašė:..o savam verslui galima ir paskola is banko pasiimti :)
paskolos is nieko siaip neduoda, turi kazka uzstatyt.
nebent teveliai buta/nama/kazka panasaus brangaus uzsatys, bet tada irgi krusliavos su issimokejimais....

P.S. kokioj sferoj nori versla pradet mazdaug?
Ne dabar kiek skaičiau yra daug paskolu planu.pvz: "studentine paskola" na aisku tokios paskolos suma per metus galima susitaupyti 8) arba yra dar paskola "Jaunai Šeimai" na ir t.t. žodžiu db jaunimui yra geru ir palankiu salygu pasiimti paskola.

Šiaip galvoju pabaigti tik neakivaizdines studijas ir pradeti savo versla.
Aišku verslas sunkus dalykas tuo labiau pavojingas,bet kas nelošia tas ir nelaimi.
Tai va Esu sugalvojas kelis variantus:
Na norėčiau nusipirkti nemažą žemės sklipą..aišku už tai vien dideles šaibos labai pareitu :) bet....tai va tam sklype statyti jame kavine,bara,moteli nu zodziu toki kaip mazdaug padaryti viezbutuka ar kazka tai tokio...vieta aš puikiai žinau kur tiktu šį obijekta pasistatyti labai gera vieta ten yra keli tvenkiniai ir t.t. na žodžiu vaizdai gražūs. :) va kad lengviau butu isivaiduoti paziurekit kaip po pavizdi : http://www.deivina.lt/index.php?id=4
Aišku jai statyti ir daryti maždaug taip kaip ta deivina tai atsieitu didelės šaibos :roll: bet galima rašytis kontrakta su kokiu nors žmogum pvz:žinau toki gruzina kuris turi pasistatęs kaboką nu žodžiu edalas ten nerealus nu tai va kad ir su juo pasirasai kontrakta kad jam priklausys mano kavines virtuve jis atsakingas už stala gruziniška, o aš tiesiog už viska ka kita :) nu nzn nu vienu žodžiu Planuoju pasistatyti prašmatne kavine su įvairiomi atrakcijomis ir t.t. paskui šiek tiek paplėtoti verslą kituose miestuose ,kaimuose nu ir t.t. :)
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
D12
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:723
Užsiregistravo:2005 08 06 15:28

Standartinė D12 » 2006 01 31 23:39

kai papasakojai atrodo wiskas taip lengwa ner kas tik pinigu reikia...
bet pagalwok netik statymuj tada dar reiks gerai isreklamint
jau kokios saibos nueina
tada reik ziuret gera wieta parinkt pro kuria wisad zmones wazinetu
waiksciotu ir pan kad uzsuktu nes jei pastatysi kur kaime tai bl nieks ten neeis
(siaip pagalwojau kaip tik zmones tie uzsienieciai iesko tokiu kaimu
nuosaliu wietu kad pabut gamtoj nu tai k.r.c jei israklaminsi gerai tau bus *)
nu a trecia reik labai tiketis kad zmones eis i tawo kawine moteli ar ka ten
nes jei neeisi tai ir sh gausis
bet gerai pasakej kas nelosia tas nelaimi

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 02 01 07:27

D12 rašė:kai papasakojai atrodo wiskas taip lengwa ner kas tik pinigu reikia...
bet pagalwok netik statymuj tada dar reiks gerai isreklamint
jau kokios saibos nueina
tada reik ziuret gera wieta parinkt pro kuria wisad zmones wazinetu
waiksciotu ir pan kad uzsuktu nes jei pastatysi kur kaime tai bl nieks ten neeis
(siaip pagalwojau kaip tik zmones tie uzsienieciai iesko tokiu kaimu
nuosaliu wietu kad pabut gamtoj nu tai k.r.c jei israklaminsi gerai tau bus *)
nu a trecia reik labai tiketis kad zmones eis i tawo kawine moteli ar ka ten
nes jei neeisi tai ir sh gausis
bet gerai pasakej kas nelosia tas nelaimi
laukiau tokio atsakymo 8)
Matai kaip aš sakiau jai nedurnas busi tai prasisuksi tikrai aš esu numates netik paskola..bet ir dar kaika 8) Pv:as sakau susirandi remeju ir t.t. kurie tau padeda statyti visas tavo projekta :)
Sakiau kad verslas yra sunkus dalykas :)
Ir viskas ne taip lengva kaip atrodo.
BEt jai turi galva ant peciu tai tikrai neprazusi gyvenime 8)
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:

Standartinė egliukas » 2006 02 01 18:40

Dark Force statyk statyk moteli o dar geriau viesbuti ir as eisiu pas tave dirbti :)
o siaip tai labai grazi svajone :), bet nepamirskit prie visu statybu ir reklamu darbuotoju, nes jiems reikes moketi alga, taip pat mokesciai valdziai ir ect. siais laikais tokio verslo neturedamas geru remeju ar partneriu sunkiai pradesi be 0.5 milijono litu, na aisku kol tu baigsi studijas bus jau euras, tai tada gal kas nors keisis.

beje toks durnas klausimas, kodel tu nori baigti neakivaizdines??? vien del to kad pigiau gali buti negu dienines ar kodel???
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 02 01 18:50

ydomumo deliai pasidomek statybu kainom... pamatyri ko nemates
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 02 01 19:13

egliukas rašė:Dark Force statyk statyk moteli o dar geriau viesbuti ir as eisiu pas tave dirbti :)
o siaip tai labai grazi svajone :), bet nepamirskit prie visu statybu ir reklamu darbuotoju, nes jiems reikes moketi alga, taip pat mokesciai valdziai ir ect. siais laikais tokio verslo neturedamas geru remeju ar partneriu sunkiai pradesi be 0.5 milijono litu, na aisku kol tu baigsi studijas bus jau euras, tai tada gal kas nors keisis.

beje toks durnas klausimas, kodel tu nori baigti neakivaizdines??? vien del to kad pigiau gali buti negu dienines ar kodel???
Na niekas gal blogai anam poste pakalbeja. :roll: Aš sakau statyčiau koki moteli su kavine,baru,ir t.t. žinau kad tai yra sunkiai igyvendinamas dalykas bet aš nestatysiu kokio visbucio vilon :lol: .Blt Aš sakau tiesiog pasistatyti Kavine su baru ir keliais kambariais bei salytem pokiliams vykti :)

pk10 rašė:ydomumo deliai pasidomek statybu kainom... pamatyri ko nemates
Na aš šiek tiek domėjausi.Pačios statybos man kainuotu palyginus nedaug :) Tik va pats irengimas dizaineriu paslaugos atsieitu labai daug. :)

Jus kalbate kaip nzn kas :? mazdaug oi kiek cia daug lt paliksi ir t.t. 0.5 mln ir t.t. 0.5 mln tai palyginti maza suma ir su tiek nezinau ar sklypa nusipirksi tokioi vietoj kaip aš noriu :)

Nzn man tas pats ka jus galvojat ir pan.jai nerizikuosi tai ir nieko nesuzinosi :) aš vistiek bandysiu kabintis uz verslo tokio pobudzio.
Svarbiausiai tiketi ir ne drebeti 8)
Kas dreba tas ir sudus srebia :D
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:

Standartinė egliukas » 2006 02 02 10:32

DarkFOrce, bet tau vis tiek reiketu, kad kazkas tuos svecius registruotu ir tvarkytu kita dokumentacija, be to nepamirsk kad kambariai yra tvarkomi, o tam reikia tureti kambarine bent viena. tai negi tu pats dirbsi visus darbus??? aisku, kad ne, nes tau bus kitu darbu iki kaklo, tai va todel as ir siulausi tau i darbuotojus

beje taip ir neatskei i klausima, KODEL NORI BAIGTI TIK NEAKIVAIZDINES STUDIJAS???
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

Standartinė Fantasy » 2006 02 02 10:49

DarkForce rašė:Gerai tada paklauskim taip pabaige studijas ir mokslus.ka veiksite?bandysite koki savo versla daryti ar stengsites pagal specialybe darbintis? :)

Visas visu žmonių gyvenimas yra nerožėm klotas..jai klystu pataisykit..bet lb abejoju... :)
norint sukurti savo versla reik labai geros galvos, finansu ir daug kitu kriteriju manau pradziai man uzteks darbo pagal specialybe o veliau kaip dievas duos....
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 02 02 12:12

isskirtinis gudrumas manyciau vienas pagrindiniu kriteriju :P
kitaip sakant jei esat toks dumbass kaip as tai nieko neiseis kad ir kaip noretumet :)

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 02 02 17:47

darkforce, darbo jega branksta, jeigu noresi kad statytu spcelistai ar bent jau zinantys ka daro tai mokesi labai daug, apei statybines medziagas as nekalbu, tiesiog jeigu pradet statyt nuo nieko tai tau labai daug atsietu
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Skelbti atsakymą

Grįžti į