Namu darbai-kiek ju turetu buti?

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 09 23 09:37

Na keista kaip ivardini "jus ne vienas is cia esanciu neziurit tokiu laidu". Kodel, ash labai megstu laidas galiu net pavardinti keleta.
Spaudos Klubas,TV Forumas, Negali Buti ir t.t.

Mes nesakom jog be mokslu nieko nepasieksi, pasieksi tachiau kiek? Bandzhiau pasakyti tai jog Mokslas ne vien tam Kad galetum kazhkur dirbti kazhka pasiekti, Mokslas yra musu kasdienybe, su juo suiduriam bet kur, bet kurioi situacijoi.

Man idomu koks ten gudrutis kalbejo Afteri per ta laida.Elementariausias pavizdys.

Mikro Ekonomikas:
Kaip zhinome Ekonomikos mokslas susideda ish labai daug kitu mokslu, praktishkai norint buti ekonomiku neapseinama: Be matematikos, uzhseniu kalbu, istorijos, etikos, ir t.t.

Taigi chia puikiausias irodymas.Paneigiantis to senio pasakas.

Musu nuomones skiriasi tachiau tik ishdalies, ash uzh tai, kad reikia telgti demesi i tuos mokslus kurie tau atvers kelius i gyvenima mano atveju tikslas yra Informatika: Taigi ash daugiausiai demesio skiriu Matematikai, Anglu kalbai, Informatikai, Lietuviu kalbai.
Bet jokiu atveju nesakau, kad kiti dalykai pasiusti lauk, ne ash mokausi istorija, nes tai man pachiam idomu.Tad mano manymu nereikia buti tokiam pavirshutinishkam ir sakyti jog nieko nepasieksi mokindamasis visus dalykus mokykloje.Beto aklai pasitiketi ten kazhkokiu profesorium irg kvaila...Na chia mano nuomone.

Ir Afteri ash gyvenu ne del pinigu, o del saves ir sheimos savo.Reikia nepamirshti, kad pinigai zhmogu gadina.Pinigu reikia tureti tiek, kad butu sheima laiminga ir jos visi nariai, kad gyvenime nieko netruktu...O chia manau ir be 1,000,000 galima apseiti.

AnyWay: Sekmes uzhsidirbant milijona. :wink:
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
Sordex
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:429
Užsiregistravo:2004 06 05 13:32
Miestas:Post Nuclear World
Susisiekti:

Standartinė Sordex » 2006 09 23 10:54

Off topic.

Valdžia gryni pedikai pas mus. Svariausi pakeitimai ES lešomis buvo tiesti, keisti gerinti kelius, gilinti kuršių marių favatėrį (man tai irgi nieko neduos ... daugiau sūraus vandens mariose bus), kompensacijos ūkininkams ir visokie paselių deklaravimai, kad nupjovus žolę pievosę duos pinigu, bet dar nevisi runkeliai tą žino.

Nieko išvis švietime nepakeit... ech gerai neipeiksiu visos tos vadinamos "sistemos". Bet blet *, sukuria supista mokymo programą, ir tam mokyklos blet * * zapisdyl neturi supistų resursų vykdyti tą nustatytą programą. Aš venuoliktokas nėra konkrečių istorijos vadovėlių turiu su savim tampytis 3 vadovėlius ir iš jų mokytis, gal 3 skirtingos knygos matiekos ir pats mokytojas net nežino kurias parinkti, geografijos vadovėliai šiais metais 11klasėj net neišleisti! *. Lietuvių vadovėliu mūsų mokykloje skirta buvo vienaj klasėj 13 (čia gramatika), chemijos duoda iš trijų knygų .... ech apsurdas. Norėjau išsikraut tik pasakydamas taip. Toliau linkiu valdžiai gilinti Kurišų marių farvatėrį, tiesti naujus kelius ir senesnius remontuoti, dalinti pinigus už ekologiškai švarias daržoves.

Topic

Kad pilnai padaryčiau namų darbus, reikia man kuistis po krūvą knygų. Užtrunku žymiai ilgiau.
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones."
Albert Einstein (1879 - 1955)

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 09 23 11:02

Jo, man ir tas kliuna.Konstitucija rasho kad mokslas Lietuvos Rrespublikoje nekainuoja. :D Juokinga ar ne.

Mokykla duoda kazhkokius vadovelius suplishusius: Chemijos 2 knygas, lietuviu 3 , kitas pachiam dar pirktis reikia.

Nezhinau blem, tikrai jai jau iveda programa tai buk malonus ir finansuok ja.Dabar kazhkoks ministras nesamone sugalvojas ir viskas ES pinigus sau i kishene o jus "debilai" elgites kaip norit. :roll:
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė oxigen » 2006 09 23 11:24

Sutinku, švietimo ministerjia ko toliau tuo vis debilesnė. Jiems tiesiai šviesiai sakant nesvarbu ant mūsų, o tipo dar sako, kad ems jų ateitis, tai sakyčiau gal pradėkim rūpintis ta ateitim, o ne žaloti ir kitaip juos veikti savo nesąminingomis ir beprasmiškomis reformomis, gal pagaliau apsaugokim bent egzaminus nuo pašalinių, nes apstaruoju metu ir tai tapo didėlė bėda.... išvis visoje švietimo ministerijoje kažkokie nemąstantys ožiai sėdi... :(

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 09 23 11:43

Masto jie kaip savo kishenes prisipusti. :roll:
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 09 23 12:06

Dar(k)Force rašė:Masto jie kaip savo kishenes prisipusti. :roll:
paskaitom keleta postu auksciau ir paskaitome apie milijonus.

:P

hmmm
siaip su mokiniu atseit yra sudaromos tos sutartys.
is mokyklos puses yra tokie punktai kaip 'uztikrinti gera mokymo kokybe'.
papriekaistauji kazka apie pvz matematikos mokytoja kuris moko ne kitus o save tai dar busi pasiustas - atseit taves niekas cia nelaiko , nepatinka eik is cia.

pagal ideja galima butu y teisma paduot ir pagal ideja mokinys turetu buti teisus. bet tiesa deja kitokia.

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė oxigen » 2006 09 23 12:49

teismai ir kiti panašūs dalykai sukelia dar daugiau vargo, tampymasis po teismus nėra geriausia išeitis...

Taip sutinku atsižvelgus į postus apie milijonus, kiekvienas jų nori pripildyti kišenes, bet jeigu jau pildai tą kišenę, tai gali nors šiek tiek padirbėti.. vis dėl to negi visi tokie žmonės... pinigai pinigai ir t.t. Tiesiog sunku suprasti tą mūsų visuomenę...

Skelbti atsakymą

Grįžti į