Namu darbai-kiek ju turetu buti?

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54
Namu darbai-kiek ju turetu buti?

Standartinė DF » 2006 09 20 17:37

Na taiva eilinis mokinio klausimas tikriausiai, ar neperdaug uzhduoda namu darbu.Atsakymus pagriskyte. :)
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
zio
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:149
Užsiregistravo:2004 11 09 08:44
Miestas:Vilnius
Susisiekti:

Standartinė zio » 2006 09 20 18:11

Viska shvietimo sistemoje yra reglamentuota ( jei teisingai zhodi vartoju), net ir namu darbai. Ju kiekis priklauso nuo esamos klases. Tad jei esi 10tokus kokis, te jei gerai pamenu namu darbai turetu uzhimti daryti max 2,5 val. Zhinoma, dauguma daro daug ilgiau arba daug trumpiau, bet tai naturalus dalykas, nes mokytojai gi nesuderina kiek nd uzhduoda kitos mokytojos/ai , beto visada atrodo, kad savas destomas dalykas svarbiausias :)
"Starkle Starkle little twink...now it's time that you guys SINK!!!" -Gilgamesh, FFV

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 09 20 18:19

Blem ne chia tema sukuriau.zijus tikriausiai zhinos kodel toks ishsiblashkes :) .

Hem, gal ir tiesa sakai, bet ash uzh kitokia shvietimo programa, galime mokytis ish vokiechiu, kurie jau nuo 9kl atlikineja praktika ir pasirenka ka studijuos ish anksto.
Na nzn, dabar sakykim vokiechiu "mokausi" nors nieko nemoku ir tikrai zhinau kad neishmoksiu, kokio velnio nervus tampyti? Taip tos nuotaikos slogios buna del shules gyvenimo. :roll:
Na chia gal mano kreivas supratimas...
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 09 20 18:38

sitokiem dalykam ir yra tas profilinis mokymas, bet lietuvoje jis dar nera tiek pritaikytas kaip kitur.
na aisku busiu tiesmukas siuo klausimu bet pasakykit kodel as tureciau 2 valandas per savaite 12 klasej tureti fizinio lavinimo pamokas?
paimciau jau geriau tris meno istorijos ar dar konors naudingesnio...

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė oxigen » 2006 09 20 19:15

Na nzn, dabar sakykim vokiechiu "mokausi" nors nieko nemoku ir tikrai zhinau kad neishmoksiu, kokio velnio nervus tampyti?
Man tas pats tas vokiečių toks gaid***, tai nusprendžiau mokytis jį toliau tačiau jei nesiseks, tai bus vistiek vienodai... Svarbiausia anglų mokų gerai :D


Na taiva eilinis mokinio klausimas tikriausiai, ar neperdaug uzhduoda namu darbu.Atsakymus pagriskyte. Smile
Mums bent jau sakė, kad nelabai gerai jei gryžti po gimnazijos (mano atveju) ir paskui dar darai pamokas po 3-4 h į dieną. Aišku taip būna nekiekvieną dieną, tačiau pripažinkim būna. O kadangi aš noriu išmokti tai ir darau juos. :) KOkybė aišku kenčia.


beto visada atrodo, kad savas destomas dalykas svarbiausias Smile
Taip 100 procentų su tavim sutinku :D taip buvo, yra ir bus :)
sitokiem dalykam ir yra tas profilinis mokymas,
Pas mus Klaipėdoje yra dvi prestižinės gimnazijos pagal profiliavimą, nros "tipo" jį "panaikino"... Aš einu į realiuosius, tai nežinau profiliavimas gerai, bet vistiek reikia mokytis kalbų ir nuo to niekur nepabėgsi. Tiesiog realieji mokslai mokomi tvirčiau ir jiems skiriam truputį daugiau dėmesio.


Dar(k)Force neperyvenk dėl tos mokyklos, kaip supratau pas tave ten tokia švleniai sakant durnelių klasė, bet svarbiausia rūpintis savimi ir neimti į galvą koks lopas ką pasakė. Juk jis lopas ir nieko normalaus niekada nepasakys, juk jo ateitis duobkasis arba šiukšlių išvežėjas. :lol:

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 09 20 19:24

Man ishvis dar nesuprantamesnis dalykas kaip per 1 matematikos pamoka paiimam 3 temas.Pilnu tempu varom visas 45min.Tai kur chia zhmogus gali ka nors gerai isisavinti.? mes ne kompiuteriai kad informacija apdorotume vos tik ja gavus.
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė oxigen » 2006 09 20 19:26

Pas mane tai labai gera mokytoja ir aplamai visi beveik mokytojos geros. Su mumis ten elgiasi kaip su suaugusiais, rimtais žmonėmis. Ir matematika pas mus tikrai stipri, per visą pamoką iššsiaiškinam, temą pilnai pasitikrinam namų darbus ir dar pavyzdžių visokių prisisprendžiam, pakortojam iš ankstesnių metų viską... Labai gera mokytoja. Tempas didelis bet nesiskundžiu, prie tokių tempų esu pripratęs, nes ir ankstesnės mokytojos labai geros buvo :)

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 09 20 19:46

pas mus prie galvosukiniu (dazniausiai tikrai beprasmiu)
uzdaviniu mokytojas praleidzia puse pamokos.
kai jau pamato jog visi klaseje ysijunge muzika daro kas sau ka,
susiima ir pradeda mokyti taip kaip reikia.
nors tai gali pasirodyt kaip 'mum neidomu todel nesimokom'
bet musu matematikos mokytojas moko tikrai ne mokinius.
galbut save... nezinau. jo mokymo sugebejimai lygus nuliui.
kodel siais laikais mokytojais tampa tie kurie turi zinias o ne tie kurie turi sugebejimu jas perteikti kitiems?

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 09 20 20:14

Liudnoji Avele rašė:pas mus prie galvosukiniu (dazniausiai tikrai beprasmiu)
uzdaviniu mokytojas praleidzia puse pamokos.
kai jau pamato jog visi klaseje ysijunge muzika daro kas sau ka,
susiima ir pradeda mokyti taip kaip reikia.
nors tai gali pasirodyt kaip 'mum neidomu todel nesimokom'
bet musu matematikos mokytojas moko tikrai ne mokinius.
galbut save... nezinau. jo mokymo sugebejimai lygus nuliui.
kodel siais laikais mokytojais tampa tie kurie turi zinias o ne tie kurie turi sugebejimu jas perteikti kitiems?
Chia kazhkas panashaus.Rasho mokytoja ant lentos lygti kokia ir pati viska ishsprendzhia ir taip visuomet...
Daugumas ishsizhioja nuolentos rasho ir tai viskas, jai pats pashaukimo neturi matokos nemokesi pas mus. :?
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė oxigen » 2006 09 20 20:29

Pas mane rpeitais metais tokia chemijos moktyoja buvo. Tai žinokit suprantu ką tai reiškia ir užjaučiu tikrai nelabai ką išmoksit... O šiaip tai net nežinau ką jums patarti, belieka užuojauta :)

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 09 20 20:32

oxigen rašė:Pas mane rpeitais metais tokia chemijos moktyoja buvo. Tai žinokit suprantu ką tai reiškia ir užjaučiu tikrai nelabai ką išmoksit... O šiaip tai net nežinau ką jums patarti, belieka užuojauta :)
Ishmokti ishmoksiu, reikia stengtis individualiam mokslui.
Apie Chemija ishvis patyliu, sakyk musu mokykla Adaptuota Gimmnazija.
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė oxigen » 2006 09 20 20:37

Pas mane tokių yra mes labiau linkę sakyti Blusų mokyklos :lol: neįsižeisk čia ne apie tave, o tokią kaip KLaipėdos "aukuro" "gimanazija" :lol:

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 09 20 21:10

oxigen rašė:Pas mane tokių yra mes labiau linkę sakyti Blusų mokyklos :lol: neįsižeisk čia ne apie tave, o tokią kaip KLaipėdos "aukuro" "gimanazija" :lol:
Nera ko man isizheisti ne mano ten mokykla ir tuo labiau ash neesu koks durnius, kuris negali mokytis.

Nesakykit taip ant kitu mokyklu, niekad nezhinai kur tavo vaikai mokysis ar net tu pats ka pabaiges veiksi.
Kaip sakoma kas juokiasi pirmas juksis paskutinis.
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė oxigen » 2006 09 20 21:15

Na bet žinai... Mano mokykla buvo kokio mokymo ir ten šalia stovi ta jau minėta, ten mokytojai su mokiniais rūko už eletktrinės budelės, kaip mes vadinam, tai ką ten galima šnekėti apie gimnaziją. Aš dabar mokausi tikrai geroje mokykloje, geroje komapnijo ir su patyrusiais mokytoajis kurie nori ir tikisi iš mūsų visko. Tad aš savo vaikams linkėsiu to paties aš taip pat norėsiu, kad jie mokytusi geroje ir aukšto parengimo mokykloje.

O ten tas Aukuras nu baisus dalykas...

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 09 20 21:48

edit: continue discussion :P

Skelbti atsakymą

Grįžti į