Ar noretumet "pralekt" su F-1 bolidu?

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Zalias
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:392
Užsiregistravo:2004 04 20 00:33
Miestas:Kaunas
Ar noretumet "pralekt" su F-1 bolidu?

Standartinė Zalias » 2004 04 30 01:11

Manau ziaurei fantastiska butu.

Skelbti atsakymą

Grįžti į