Nekenčiu prekybos agentų

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius
Nekenčiu prekybos agentų

Standartinė Laurynas » 2006 04 06 21:38

Skelbimas runkeliams alioskeje (Alio reklama)

Tarptautinei firmai skubiai reikia 15 agentu, 20 vadybininku, 5 sandelio darbuotojai ir sekretore.

Nutileta informacija:
(prekybos agento darbas, del darbo vaziuoti i naujininkuuose esanti ofisa privaciam pokalbiui, darbas - pardavineti siuksliu maiselius kalvariju turguje (isnesiojamoji gatvine prekyba).
Koks Jusu poziuris i prekybos agentus? Kada pas jus i duris buvo pasibeldes prekybos agentas? Kas siule? Ar nesiule atspeti prekes kainos? Ar ka nors pirkote? Ar jJusu seimos nariai ka pirko? Ar megstate prekybos agentus? Ar noretumete/sutiktumete dirbti toki darba?

Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:

Standartinė egliukas » 2006 04 11 21:18

na siaip tai jo jie nervina, o pirkusi esu tik zodyna anglu - lietuviu dar iki siol turiu, nes labai geras, toks storas, raudonas
na dar esam pirke bulviu ir beje neseniai (bet nezinau ar juos skaityti prekybos agentais :))
bet darbas yra darbas ir ka jau cia padarysi
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

Vartotojo avataras
miskinis_medzioklis
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:68
Užsiregistravo:2006 04 26 13:51
Miestas:Vilnius
Susisiekti:

Standartinė miskinis_medzioklis » 2006 05 08 16:14

Darbas kaip darbas. Ne kiekvienas taip sugebetu dirbt. Bet agenturos-kitas reikalas. Apgaudineja zmones tokiais skelbimais. Gaisti laika, pinigai skambuciams. Arba tusciai ir dykai dirbtas menesis.
Niekada nestovėjau, kai galėjau sėdėti, ir niekada nesėdėjau, kai galėjau gulėti. V.Čerčilis

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

Standartinė Laurynas » 2006 05 08 20:37

Esu viena karta sutikes labai, labai mandagu prekybos agenta. Va ta zmogu tai tikrai gerbiu. Tada man siule pirkti virtuviniu peiliu rinkini. Taciau nepirkau nes nereikejo.

Skelbti atsakymą

Grįžti į