Bendraminčių klubas

Skelbti atsakymą
SRaimondas
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:62
Užsiregistravo:2006 02 12 13:24
Miestas:Kaunas

Standartinė SRaimondas » 2007 12 08 17:33

Gal nevertėtų jautriai ir ironiškai reaguoti, tačiau sutinku, kad demokratijos sąlygomis iškylantys "autoritetai" ne visi verti būti tikraisiais Tautos autoritetais, o metodiškai mąstyti neparuošta minia lengva manipuliuoti. Todėl verta aptarti teisingai sutvarkytos sielos problemą, kurią suformulavo daugiau kaip pieš du tūkstančius metų senovės Graikų mąstytojas Platonas. Akivaizdu, kad čia reikėtų apibrėžti ir pliuralizmo ribas. Juk nuomonės tikrai nėra lygios ir vertos vienodos pagarbos. Iškyla svarbūs klausimai, kodėl mūsų valstybėje nuomonės sulyginamos, kodėl to sulyginimo proceso metu vertės netenka tikrai svarios Tikrovės įžvalgos.

Zenonas
moderatorius
moderatorius
Pranešimai:124
Užsiregistravo:2003 12 16 11:08

Standartinė Zenonas » 2007 12 14 11:28

Gerbiamas Raimondai,

man labai malonu, kad pagrindiniais klausimais mes jau sutariame. Mano nuomone, mūsų skaitytojams dar reikėtų pateikti (mūsų) argumentaciją, t.y., paaiškinti - kodėl mes tam tikras visuotinai priimtas "vertybes" vertiname taip - o ne kitaip. Teigdamas, jog tai turėjo padaryti kompetentinga valdžia - aš turbūt jau pasikartosiu - bet aš kartojuosi todėl, kad realiai egzistuoja elementarios tiesos - kurias mūsų amžininkai kažkodėl nenori įsisavinti ir pripažinti...
zenonas

SRaimondas
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:62
Užsiregistravo:2006 02 12 13:24
Miestas:Kaunas

Standartinė SRaimondas » 2007 12 18 16:56

Gerbiamas Zenonai,
Paskutinė diskusija V.Radžvilo straipsnio" Barjeras: ar atsivers vidinio kalėjimo durys" ir interviu T.Dapkaus laidoje Dienos temomis įtikinamai rodo, kad einame teisingu keliu, kad piliečių ieškančių teisingai sutvarkytos sielos pagrindų ar teisingų tikrovės supratimo pagrindų daugėja. Vadinasi artimiausiu metu teks ir toliau apie tai rašyti. Malonu, kad ši esminė problema aktualizuojasi plačiau ir žinomi intelektualai neneigia šios problemos svarbą.

Zenonas
moderatorius
moderatorius
Pranešimai:124
Užsiregistravo:2003 12 16 11:08

Standartinė Zenonas » 2007 12 19 16:25

SRaimondas rašė:Gerbiamas Zenonai,
Paskutinė diskusija V.Radžvilo straipsnio" Barjeras: ar atsivers vidinio kalėjimo durys" ir interviu T.Dapkaus laidoje Dienos temomis įtikinamai rodo, kad einame teisingu keliu, kad piliečių ieškančių teisingai sutvarkytos sielos pagrindų ar teisingų tikrovės supratimo pagrindų daugėja. Vadinasi artimiausiu metu teks ir toliau apie tai rašyti. Malonu, kad ši esminė problema aktualizuojasi plačiau ir žinomi intelektualai neneigia šios problemos svarbą.
Gerbiamas Raimondai,

su įdomumu perskaičiau ir perklausiau Jūsų komentare įvardintuose informacijos šaltiniuose paskelbtą informaciją. Labai, malonu, kad ir žinomiems intelektualams rūpi paprastiems piliečiams aktualūs klausimai. Taip pat malonu, kad gerb. Radžvilas yra žymiai konkretesnis už kitus šiais klausimais pasisakančiuosius. Jei gerb. filosofas neįsižeis – tai aš norėčiau pastebėti, jog posovietinės Lietuvos valdžios žmonėms primestas problemas galima būtų spręsti per aiškų valdžios galių ir pareigų ribų išaiškinimą ir realią valdžios pareigūnų teisinę atsakomybę už tų ribų pažeidimus (už neteisėtas veikas). Kadangi be sistemai tarnaujančių vidaus teismų (teisėjų) dar yra tarptautinės teisės institucijos – tai teisingumui ginti naujai susikūrusi politinė partija - su tų institucijų pagalba ir Tautos palaikymu galėtų panaikinti (ar bent žymiai sušvelninti) esamas problemas. Todėl pritariu naujos švarios politinės partijos kūrimui.
Šiuo metu Europos žmogaus teisių teisme yra priimta mano paruošta byla, kurioje minėtam teismui – kaip (pats) pažeidžiantis žmogaus teises – yra skundžiamas 1997 m. liepos 1 d. LR Seimo priimtas „Lietuvos Respublikos piliečių nuosavybės teisių į išlikusį nekilnojamąjį turtą atkūrimo įstatymas” Nr.VIII-359 (nes tos nuosavybės teisės daugumai LR piliečių sovietmečiu teisiškai niekuomet nebuvo nutrauktos). Posovietinės Lietuvos masinės informacijos priemonės šį įvykį vieningai nutyli (tiems atskiriems žurnalistams – kurie bandė šią informaciją paviešinti – jų vadovybė uždraudė tai daryti).
zenonas

Zenonas
moderatorius
moderatorius
Pranešimai:124
Užsiregistravo:2003 12 16 11:08

Standartinė Zenonas » 2007 12 31 12:28

Gerbiamieji, visus - skaitančius šias eilutes - aš sveikinu artėjančių Naujųjų Metų proga ir Naujaisiais 2008 Metais visiems Jums linkiu visokeriopos sėkmės.
Pagarbiai, Zenonas.
zenonas

Zenonas
moderatorius
moderatorius
Pranešimai:124
Užsiregistravo:2003 12 16 11:08

Standartinė Zenonas » 2008 02 03 23:15

Zenono Jurgelevičiaus Blog‘ą: „Lawful, but unjust law of the post-Soviet Lithuania“ galite rasti: http://zenonashrp.blogspot.com
Pagarbiai, Zenonas.
zenonas

Zenonas
moderatorius
moderatorius
Pranešimai:124
Užsiregistravo:2003 12 16 11:08

Bendraminčių klubas

Standartinė Zenonas » 2008 04 19 19:38

Labas visiems, dar čia užsukantiems

Savo internetiniame puslapyje, esančiame: http://zenonas.visokybes.com/ aš pradėjau išsamią diskusiją apie gyvenimo prasmę (jei niekas to nedaro - tenka daryti pačiam). Ten pat yra ir diskusijų forumas.

Straipsnyje: "Zenono atsakymas Raimondui „DISKUSIJOJE APIE NEPRIEŠTARAUJANTĮ TIKROVEI PASAULIO SUVOKIMĄ IR APIE ŽMONIŲ VIETĄ TAME PASAULYJE“" rasite atnaujintą mus supančio pasaulio sandaros hipotezę. Taip pat galėsite perskaityti informaciją - apie parašiusio tiesą nekilnojamojo turto nuosavybės teisių tema žurnalisto savižudybę. Kviečiu apsilankyti.

Pagarbiai, Zenonas.
zenonas

Skelbti atsakymą

Grįžti į