Nuklydimas į "kairę"

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas
Nuklydimas į "kairę"

Standartinė SafyrA* » 2009 01 07 21:13

ka manote apie šį posakį ir šeip ar esate nuklydę i kairę ir nuslėpę nuo draugės(o) :)
nes kaip sako " kai nezinai ir galvos neskauda " :P
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
tornado
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:234
Užsiregistravo:2006 05 30 18:32
Miestas:pnwz

Re: Nuklydimas į "kairę"

Standartinė tornado » 2009 01 07 22:37

negerai aisku,bet teko ir nekarta :lol:

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Re: Nuklydimas į "kairę"

Standartinė Darkas » 2009 01 08 02:22

Labai jau man asocijuojasi nuklydimas i kaire su galvos skausmu is ryto del pachmelo :wink:
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Re: Nuklydimas į "kairę"

Standartinė SafyrA* » 2009 01 14 20:45

:lol: :lol: :lol: o jei rimciau ir į temą, tai kaip ? :wink: as ir prisipazinsiu nebuvau angelas :( , bet db juo tenka būti :wink:
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

Re: Nuklydimas į "kairę"

Standartinė Nightcom » 2009 01 15 02:05

jeigu moteris sudaro tokias salygas vyrui gyvenant su ja, ziuret i kitas tai c'OMON, vise versia moteris nieko neturiu blogo, bet ir jeigu jos jaucia ta pati kodel gi ne. Manau jeigu namuose okey, viskas OKEY. MMKEY
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Re: Nuklydimas į "kairę"

Standartinė pk10 » 2009 01 16 11:08

nelabai aš pavydus, nelabai ir man tai svarbu būt, tegul tik ne manam kieme. to pačio reikalaučiau ir iš savęs.

Bet visgi yra kits dalykas: įsipareigojai, kad neisi, tai blia ir laikykis įsipareigojimų. Bet koks vienašalis "nežinos tai viskas px", reiškia nepasitikėjimą partneriu ir yr santykių pabaiga.
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Re: Nuklydimas į "kairę"

Standartinė SaZ » 2009 01 16 13:17

nepasitikejima partneriu?
doh atvirumas sioj vietoj dazniausiai reiks santykiu pabaiga arba amzina nepasitikejima is partnerio.
pats buvau isdaves vienu santykiu pradzioj, po to grauze labai sazine ir tt ir panasiai. bet nesakiau as nieko.. ir kas is to gero isplauke? metai nuostabios draugystes. ar gailiuosi del to ka padariau? taip ir ne. taip, nes ja mylejau. ne, nes del sito bajerio tik dar labiau ysimylejau.
:lol:

niekad negali zinot kada pasidarys liudna ir noresis bent truputy kazkokio demesio is kito zmogaus kai tavosios meiles jau kuris laikas ner shalia. zmones nepaisant daznai uzeinanciu depresiju ir tt yra socialus. ir dar tas demesys realiai nieko ypatingo, bet faktiskai imant tai jau butu kaip isdavyste. geriau ziuret y pirmaja puse jog tai nieko ypatingo ir uzvirst tokius dalykus visiem laikam.

ir pk10. nebuk toks tikras, kad niekad neisduosi. nepastebesi kaip jau netycia tai padarei.
ir ka darysi? pasakysi? sakyk tik cia bus viena is tu skaudziu gyvenimo pamoku.

manau svarbiau ka zmogus ar isdaves ar neisdaves turi galvoje. dar daznai vadinamoje 'sirdyje'.

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Re: Nuklydimas į "kairę"

Standartinė pk10 » 2009 01 19 10:46

SaZ rašė:nepasitikejima partneriu?
doh atvirumas sioj vietoj dazniausiai reiks santykiu pabaiga arba amzina nepasitikejima is partnerio.
pats buvau isdaves vienu santykiu pradzioj, po to grauze labai sazine ir tt ir panasiai. bet nesakiau as nieko.. ir kas is to gero isplauke? metai nuostabios draugystes. ar gailiuosi del to ka padariau? taip ir ne. taip, nes ja mylejau. ne, nes del sito bajerio tik dar labiau ysimylejau.
:lol:
padla
SaZ rašė:niekad negali zinot kada pasidarys liudna ir noresis bent truputy kazkokio demesio is kito zmogaus kai tavosios meiles jau kuris laikas ner shalia. zmones nepaisant daznai uzeinanciu depresiju ir tt yra socialus. ir dar tas demesys realiai nieko ypatingo, bet faktiskai imant tai jau butu kaip isdavyste. geriau ziuret y pirmaja puse jog tai nieko ypatingo ir uzvirst tokius dalykus visiem laikam.
SaZ rašė:manau svarbiau ka zmogus ar isdaves ar neisdaves turi galvoje. dar daznai vadinamoje 'sirdyje'.
Tai kokio * tu įsipareigoji? Kad būt užtikrintu, kad pastoviai bus papai šalia? Ar, kad būt kam pasiguost? Kam apskritai tada tai tau reikalinga, jei žinai, kad to pačio gali gaut iš kitos? Ma tavo skilvelių virpėjimas pamačius kažkokią moterį kažkaip neatrodo bais rimtas argumentas išduot. Liūdna bus visą laiką, bet kaip sako sa-sa dainos pavadinimas, mes neturime verkti.
SaZ rašė:ir pk10. nebuk toks tikras, kad niekad neisduosi. nepastebesi kaip jau netycia tai padarei.
Aš esu veik tikras, kad taip bus, taip pat, kaip esu veik tikras, kad mano moteris tai žinos. Ir tokie dalykai neįvyksta netyčia, čia yr lieviausias atmazas.
SaZ rašė:ir ka darysi? pasakysi? sakyk tik cia bus viena is tu skaudziu gyvenimo pamoku.
*4* ar aš tau atrodau ant tiek durnas?
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Re: Nuklydimas į "kairę"

Standartinė SaZ » 2009 01 19 14:04

Kam apskritai tada tai tau reikalinga, jei žinai, kad to pačio gali gaut iš kitos?
myli zmogu, o ne tik dalykus kuriuos daro beveidis zmogus.

zodziu viens kito siuo atveju nesuprantame :P
Aš esu veik tikras, kad taip bus, taip pat, kaip esu veik tikras, kad mano moteris tai žinos. Ir tokie dalykai neįvyksta netyčia, čia yr lieviausias atmazas.
ir kodel taviske zinos?
taip.. netycia dalykai niekad nevyksta. deja daznai bent jau man gyvenime yra taip jog padarai ir po to klausi saves - o kodel taip padariau. tos pacios mintys kyla spontaniskai ir tu ju negali numatyt. negali zinot kada uzpuls ynirshis ar kiti ziaurus jausmai. na gal ir zinai, bet tai dar nereiskia jog pilnai galesi save valdyt. iskart mintis tada butu 'ojej vaikas! negali saves valdyti'. na gyvenimo patirtis rodo jog tiek seni tiek jauni zmones daznai nezino ka daro.
*4* ar aš tau atrodau ant tiek durnas?
haaah :lol:

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Re: Nuklydimas į "kairę"

Standartinė pk10 » 2009 01 20 15:32

ir kodel taviske zinos?
taip.. netycia dalykai niekad nevyksta. deja daznai bent jau man gyvenime yra taip jog padarai ir po to klausi saves - o kodel taip padariau. tos pacios mintys kyla spontaniskai ir tu ju negali numatyt. negali zinot kada uzpuls ynirshis ar kiti ziaurus jausmai. na gal ir zinai, bet tai dar nereiskia jog pilnai galesi save valdyt. iskart mintis tada butu 'ojej vaikas! negali saves valdyti'. na gyvenimo patirtis rodo jog tiek seni tiek jauni zmones daznai nezino ka daro.
žinos, nes apie viską bus kalbėta.

Kas do atmazai? Esi suaugęs žmogus ir turi atsakyt už savo veiksmus
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Re: Nuklydimas į "kairę"

Standartinė SaZ » 2009 01 20 17:53

atsakyt - gal ir taip. bet tai dar nereiskia jog vel nepadarysi to ko pats nesuprasi.

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

Re: Nuklydimas į "kairę"

Standartinė Fantasy » 2009 01 22 18:13

Nebuvau ir laikaus nuomones jei kyla jausmai kazkam kitam tai reik tai daryt svariai ir issiskirt. Draugui esu pasakius jei kils noras su kita but tegu pasako nesimaisysiu ir pasisalinsiu. Jei suzinociau kad su kita buvo durys pries nosi uzstrenktu greiciau negu spetu pastebet.
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
zigzag
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:495
Užsiregistravo:2006 04 28 17:26
Miestas:siauliai

Re: Nuklydimas į "kairę"

Standartinė zigzag » 2009 01 22 20:31

na pas mane tokiu nuklydimu nera buve...kazkodel kai turiu viena tai i kitas net neziuriu...na gal ir jum pasirodys juokinga bet niekad nesu pasakes panai kad mes skiriames...as varydavau iki galo...

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

Re: Nuklydimas į "kairę"

Standartinė Nightcom » 2009 01 23 01:14

zigzag rašė:as varydavau iki galo...
lolz, INDEED.
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Re: Nuklydimas į "kairę"

Standartinė SafyrA* » 2009 03 10 22:49

sustojo temos, nieko idomaus nera ka skaityt......... :?
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Skelbti atsakymą

Grįžti į