Visa, kuo esu panaši į gyvūną, mane žemina

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:
Re: Visa, kuo esu panaši į gyvūną, mane žemina

Standartinė SaZ » 2009 02 06 20:14

manau tu pats meiles remais ten tuos savo jausmus apstatai :)
kam vadint meile tai ko nereikia?
Tu negali grįst teiginio juo pačiu
o dar ir kaip galiu kai teiginys yra juoda ant balto.
jei teiginyje viskas ko reikia pagryst paciam teiginiui yra tai as tau ta teiginy kartosiu kol suprasi galu gale ka noriu pasakyt tuo teiginiu.

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Re: Visa, kuo esu panaši į gyvūną, mane žemina

Standartinė pk10 » 2009 02 07 19:55

SaZ rašė:manau tu pats meiles remais ten tuos savo jausmus apstatai :)
kam vadint meile tai ko nereikia?
galima plačiau, apie mano apstatomus rėmus? kur aš vadinu meile tai, ko nereikia?
o dar ir kaip galiu kai teiginys yra juoda ant balto.
jei teiginyje viskas ko reikia pagryst paciam teiginiui yra tai as tau ta teiginy kartosiu kol suprasi galu gale ka noriu pasakyt tuo teiginiu.
Nesupyk jonai, bet apie debatus ar diskusijas, nichuja nenusimanai.
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Re: Visa, kuo esu panaši į gyvūną, mane žemina

Standartinė SaZ » 2009 02 07 20:15

o tu?

Vartotojo avataras
Miegale
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:436
Užsiregistravo:2004 08 25 19:21
Miestas:Vilnius

Re: Visa, kuo esu panaši į gyvūną, mane žemina

Standartinė Miegale » 2009 02 09 02:04

zinoma, greiciausiai judviem smagu dviese pasisnekuciuot, nu o bet taciau

pritarciau pk10, jog
pk10 rašė:Nesupyk jonai, bet apie debatus ar diskusijas, nichuja nenusimanai.
del tos pacios frazes:
SaZ rašė:o dar ir kaip galiu kai teiginys yra juoda ant balto.
jei teiginyje viskas ko reikia pagryst paciam teiginiui yra tai as tau ta teiginy kartosiu kol suprasi galu gale ka noriu pasakyt tuo teiginiu.
bei ypac pabreziant:
SaZ rašė:as tau ta teiginy kartosiu kol suprasi galu gale ka noriu pasakyt tuo teiginiu.
kodel? o gi ne pirmas (ir turbut ne paskutinis) atvejis, kada galop diskusija (jei galima taip pavadint) pasibaigia tuo, jog saz'as numeta panasia i minetaja fraze.
be abejo, diskusijoje kiekvienas turi savo nuomone, ja isreiskia ir pagrindzia argumentais. taciau ko verta diskusija, kai kuri nors puse yra taip isitikinusi savo nuomones teisingumu, jog negirdi, ka kalba oponentas, o tik kartoja savo mintis? ir dar nepagristas.

apie tema "Visa, kuo esu panaši į gyvūną, mane žemina".
kad jau gyvenam nebe viduramziu mastymu, si fraze atrodo ganetinai pasvinkusi. taip, zmones yra panasus i kitus sios planetos gyvius, bet juk negalima nuneigti zmoniu protiniu gabumu, kurie visgi isskiria. tai lemia ir kitoki supratima (jei taip galima issireiksti) apie gimines pratesima.
trys_elfai rašė: O gi rupestis ir yra meile.
jei rupiniesi gyvunais, benamiais, ligoniais ar kitais, kuriems reikia pagalbos, vadinasi juos myli?
You ask me how to cure your headache, use a gun

Welcome to the jungle

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Re: Visa, kuo esu panaši į gyvūną, mane žemina

Standartinė SaZ » 2009 02 09 03:25

1. siuo metu darot lygiai ta paty ka ash atseit, o gal ir is tikro darau. kaip is tikro yra net nelabai svarbu, bet, kad lygiai ta paty tai puikiai matyti.
as jauciuosi teisus, o jus? irgi :)
2. kai visi argumentai fail'ina, nerandama kompromiso tada pradedama vienaip ar kitaip 'oponenta' uzgaut.
ar tai keiksmazodziai ar kazkas civilizuociau - tikslas tas pats. skirias taip sakant tik yrankis.
pats taip darau, o jus kaip matau irgi.

tiesa, kadangi pries mano mintis jau yra nusistatymas tai mano point'u neutraliai is salies pamatyt turbut nesugebesit.
jei atviriau ir slyksciau kai kurias savo puses atskleidziu tai dar nereiskia jog tu paciu pusiu neturit ir ju siuo metu nenaudojat. tiesiog jos labiau pasleptos... nuo jusu paciu :P

ok dabar galima panagrineti viska atidziau. atgal, o tada vel pirmyn.
1. kodel numeciau 'o tu?' komentara po sakymo jog nemoku debatint? tai nereiskia jog sakau jog as moku, tai viso labo klausia ar TU moki. ka turiu omeny? skaityti 2.
2. tavo yzvelgtas 'ratelis'. perskaityk keliskart mano posta - ner ten jokio rato. taigi is tavo pacio sukurto ratelio istrauki jog 'teiginio negalima grysti juo paciu'. cia padarau klaida. read 3
3. sekundelei uzmiegu ir pradedu nagrinet tavo atseit yzvelgta problema mano mintyje. jos nagrinejimas reiskia jog atseit tavo priekaistui as pritariu. deja yvyksta nelaime ir tu nepastebi savo nesamones todel nesupranti 4.
4. "jei teiginyje viskas ko reikia pagryst paciam teiginiui yra tai as tau ta teiginy kartosiu kol suprasi galu gale ka noriu pasakyt tuo teiginiu." skamba agresyviai? siek tiek. tiesa turint omeny tai jog tu vis dar tebegalvoji apie mano poste atseit beesanty rata - manau toks agresyvumas galimas.
5. kas tada? tavo galvoje vis dar ratas. pasitelki dalykus, kuriuos rasiau sio posto pirmos dalies 2 punkte.
6. ateina miegale, aisku neskaito visos temos, o tik paskutinius postus. kitaip sakant mato tik rezultata kury palygina su nesenai atsitikusia pavadinkim taip... nuoskauda. poste lieka tik ta nuoskauda visiskai nesusiijusi su tuom ka su pk10 snekejom. tiesa temos kontekste tokia nuoskauda atrodo visai graziai ir tinkanciai.. jeigu nepradedi jos nagrineti is toliau. na, o tada matyt ysijungia pirma posta jog parasyt y topica.

tai va. tokios tokeles. kaip visad nesutarimai visiskai del nieko, del kazkieno padarytos klaidos, kuria po to tingima atkapstyti. nepirmas kartas. tiesa blogybe yra ne pati padaryta klaidele, o iskart po to sekanti didesne klaida - nematymas del kokio shudniekio visa nesantaika prasidejo.

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

Re: Visa, kuo esu panaši į gyvūną, mane žemina

Standartinė Fantasy » 2009 02 09 10:48

Oi perskaiciau jusu teiginius net viskas susuko ka skaiciau pries tai. Visu pirma rupesciui meile nera pirmine ir vienintele prielaida. Zmones vieni kitais rupinasi del pareigos, naudos, aisku ir meiles, bei kitu aplinkiniu faktoriu. Rupintis as galiu ir nemyledama objektu bet tarkim as branginiu kita zmogu kuris manes to paprase ir pan. Taigi det katgoriska teigini, trys_elfai, kad rupestis tai meile negalima. Nors cia kievienas dar turi savo vizija kas yra meile.
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

Re: Visa, kuo esu panaši į gyvūną, mane žemina

Standartinė Nightcom » 2009 02 09 17:19

Temos pavadinimas "Visa, kuo esu panaši (mot) į gyvūną, mane žemina"

Reikia tik mokėt gerai pašert, kaikuriom reikia dėmesio, kaikuriom reikiag gentle touch, o kaikuriom nieko nereik..
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Vartotojo avataras
Miegale
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:436
Užsiregistravo:2004 08 25 19:21
Miestas:Vilnius

Re: Visa, kuo esu panaši į gyvūną, mane žemina

Standartinė Miegale » 2009 02 09 19:02

SaZ rašė:6. ateina miegale, aisku neskaito visos temos, o tik paskutinius postus. kitaip sakant mato tik rezultata kury palygina su nesenai atsitikusia pavadinkim taip... nuoskauda. poste lieka tik ta nuoskauda visiskai nesusiijusi su tuom ka su pk10 snekejom. tiesa temos kontekste tokia nuoskauda atrodo visai graziai ir tinkanciai.. jeigu nepradedi jos nagrineti is toliau. na, o tada matyt ysijungia pirma posta jog parasyt y topica.
tavo ziniai, perskaiciau visus sios temos postus. todel ir parasiau tai, ka parasiau. tai visiskai nesisieja su ne_forumo_erdve.
likusio posto teksto nekomentuosiu, nes totaliai nusisneketa.
You ask me how to cure your headache, use a gun

Welcome to the jungle

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Re: Visa, kuo esu panaši į gyvūną, mane žemina

Standartinė SaZ » 2009 02 09 22:26

ur mother.

aisku, kad nusisneketa. nesvarbu ka pasakyciau - vistiek nusisnekeciau tavo akyse. if you get my point...

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Re: Visa, kuo esu panaši į gyvūną, mane žemina

Standartinė pk10 » 2009 02 12 17:48

Ar mano pavartotas keiksmažodis tave įžeidė?
Ar žinai kuo skiriasi teiginys nuo aksiomos?
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Skelbti atsakymą

Grįžti į