Vasara ne už kalnų

Šiame forume skelbiami bendri komentarai
Užrakinta
Vartotojo avataras
MonaLiza
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:110
Užsiregistravo:2004 05 08 18:25
Miestas:Kaunas

Standartinė MonaLiza » 2004 05 16 21:29

O as isvis suns neturiu :P :P , o vezlio vedziot po kiema nereikia :P :)

Vartotojo avataras
Kordelija
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:352
Užsiregistravo:2003 12 26 01:01
Miestas:Kaunas

Standartinė Kordelija » 2004 05 16 22:05

Zalias rašė:Tada dar gerai tavo suniui, mano puske is vis tik karta per diena veda ir tegu tik pabando pridyrbt kur nors.............
Kad neimanoma neisvest, inkscia, laksto po namus, kol uznervuoja, tai paimi ir isvedi, kad ramybej paliktu :D

Vartotojo avataras
Kovotojas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1557
Užsiregistravo:2004 03 07 15:40
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kovotojas » 2004 05 16 23:34

as neturiu sunu, bet mano draugelio suva sau laizos viena vieta laisvalaikiu.. iskrypelis :)))... tai ji laiko kiek gali lauke, nes smarve ziauri :)
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 05 16 23:48

pakrype tie sunys siais laikais... per jack-ass maciau kaip suo bande isbarskint skate boarda arba kaip per kazkokia laida maciau kaip vijosi kazkoky vyra ir irgi panasiai kazka norejo...
baisu....

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2004 05 17 05:47

Gerai, uzteks sia tema.
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 05 17 14:13

pripostinkit daugiau kad jos nieks nerastu :)
na tesiant vasaros tema tai ka jus veiksite pacia pirma minute kai jau bus end- jokios mokyklos,jokiu studentavimu, darbu darbeliu.......?

Vartotojo avataras
SleepyHead
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:368
Užsiregistravo:2004 04 16 19:59
Miestas:Sala

Standartinė SleepyHead » 2004 05 17 15:59

Kicked_assman rašė:sleepyhead idomu ko ten eini :wink: ...
ar tik nerukyt a? va ir priciupom :)
ai nors tu jau ne vaikis...
Kaip jum negeda taip mane smeizti a? Nors ir ne "vaikis" as jau, bet nerukau, vat. Dar seniau ir storu isvadine buvot :( Bet dabar jau nepykstu, visvien ne visi mane pazystat, todel reikia temose del meet'u daugiau tartis :D

Vartotojo avataras
MonaLiza
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:110
Užsiregistravo:2004 05 08 18:25
Miestas:Kaunas

Standartinė MonaLiza » 2004 05 17 16:52

Nu ka as weiksiu pirma atostogu diena tai dar nezinau, bet turbut kajp ir per visas kitas atostogas pradesiu planuoti kajp kur nors vaziuosiu ar siaip ka gero nuveiksiu(o paskutine atostgu diena suprasiu, kad nieko ka zadejau nepadariau..... :? )

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Xolen » 2004 05 17 20:00

Squall rašė:Gerai, uzteks sia tema.
Ziuriu daugiau nieko neveiki kaip tik siulai visas temas baikt.
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Vartotojo avataras
Kovotojas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1557
Užsiregistravo:2004 03 07 15:40
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kovotojas » 2004 05 17 20:11

"amzinu varikliu nera, bet visad atsiranda amzinu stabdziu" :), cia squall nelabai tiktu, ner jis amzinas, tik daba kazko stabdo :?
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2004 05 17 20:58

Sorry. Man kazko visos temos paliko neaktualios (matyt per daug minciu)
Pasistengsiu netrukdyt diskusiju. Nesu as stabdis (ir turbut nelabai amzinas, nors ka cia gali zinot). Per daug repliku is jusu puses.



P.S. SleepyHead>neimk joke'u taip giliai i sirdi. Ne viskas ka zmones sako yra tiesa.
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Vartotojo avataras
MonaLiza
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:110
Užsiregistravo:2004 05 08 18:25
Miestas:Kaunas

Standartinė MonaLiza » 2004 05 18 14:21

Kicked_assman rašė:pakrype tie sunys siais laikais... per jack-ass maciau kaip suo bande isbarskint skate boarda arba kaip per kazkokia laida maciau kaip vijosi kazkoky vyra ir irgi panasiai kazka norejo...
baisu....
Aha....as viena karta gristu is mokyklos, ziuriu ant kelio du sunys viens ant kito uzlipe ir, kad duodasi kad duodas.......(kas svarbiausia taj jie abu buwo bernai....... :? :) )

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 05 18 15:12

tai kad amzinas variklis yra tik kad jo nepanaudosi ir tiek.
o taip tai jis yra. ai nors nelabai varikliu ir pavadinsi...
tiesiog tas trantas veiks kol nesustabdysi...

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Xolen » 2004 05 18 15:20

Na ne amzinojo variklio ner.
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Vartotojo avataras
MonaLiza
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:110
Užsiregistravo:2004 05 08 18:25
Miestas:Kaunas

Standartinė MonaLiza » 2004 05 18 17:44

Nu man irgi tajp atrodo :) Vsitiek viskas kada nors sugenda ar pasensta
Mokslas tai svente! (o per sventes mes nesimokom!)

Užrakinta

Grįžti į