As labai noreciau patapti programeriu

Žinutė
Autorius
Emilis
naujokas
naujokas
Pranešimai:14
Užsiregistravo:2003 12 23 13:13
Miestas:Kaimas

#16 Standartinė Emilis » 2004 01 13 07:57

Dox rašė:Fantasy> nieko, jei stosi i ka nors susijusio su programavimu, tai patiks. Nori to ar nenori ;)
nu as jau studinu programaviama 4-am kurse ir nepasakyciau kad man labai patinka. Na pats programavimas gal ir ydomu, bet jei ismokytu bent 1-na programavimo kalba programuoti galutinai, tai tada gal ir pajusciau programavimo skoni, o dabar kai moko tik pagrindu apimant populiariausias programavimo kalbas tai ne ka as cia ir ismokau.... Visas mokymas (tikrasis) prasideda isidarbinus i firma. Tada pamatysit kad moketes tiek daug o nemokat beverik nieko :)

isvada:
geriausia mokytis paciam ( daugiau ishmoksi)
HelBreath - * geimas, tik gaila, kad p2p ( be to, mano magui - banas :( )

Vartotojo avataras
Secret agent
FBI special agent
Pranešimai:261
Užsiregistravo:2004 04 14 18:57
Miestas:FBI nuovada

#17 Standartinė Secret agent » 2004 04 21 19:55

teisingai patciam geriau mokytis is bendru ziniu

Emilis
naujokas
naujokas
Pranešimai:14
Užsiregistravo:2003 12 23 13:13
Miestas:Kaimas

#18 Standartinė Emilis » 2004 04 27 15:04

Fantasy rašė:Labiausiai ko negaliu pernesti tai programavimo (cia is informatikos). Nors...jame tikrai gerai gaudausi :)

:D o kas sake, kad programuot lengva ? :D
Beje informatika yra apskritas ShuDas :)) (sorry) , jei ketini mokytis programavimo tik savo interesams, tai gali ir toliau studijuot informatika, o jei nori tikrai ishmokt programint, tai geriau ishmok pora populeriausiu kalbu ir pirmyn i bedugne :D


PS
blyn, kaip lieva, kai zinai kas taves laukia programavimo karjeroje.... Ciuju stosiu kur nors kitur.. gal kokia vadyba ar dar kur :roll: ... uzkniso tas juodai baltas ekranas ir mygtukai su lentelem.... :twisted:
HelBreath - * geimas, tik gaila, kad p2p ( be to, mano magui - banas :( )

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių