Battle Realms
sitas gamas jegele, gavau demke, ir losiu, gera grafika itemptos ir idomios kovos, beveik kiekvienas unitas turi unikaliu sugebejimu, gaila dar pilna versija sius labai ilgai
, gal kas lose esat?
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje
Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)

