MSN, ICQ, Yahoo - messengers
As naudojuosi tik MSN messenger. O jus?
MSN 6.1 pas visus ant XP streikavo, atsisunciau 6.2 versija - jau stabiliau. taciau kai vidiniame tinkle ir ant mano ir ant servo kompo po ugniasiene idiegta, tai tas messenger'is kartais vistiek pastreikuoja. Cia serverio administratorius turi suteikti ugniasieneje leidima, kad stabiliai veiktu. Beje MSN'e yra nustatymai specialiai ugnesieniai, bei proksi numeriams.
- Meiles_Deive
- senbuvis

- Pranešimai:170
- Užsiregistravo:2004 04 16 22:14
- Miestas:Panevėžys
- Susisiekti:
- Meiles_Deive
- senbuvis

- Pranešimai:170
- Užsiregistravo:2004 04 16 22:14
- Miestas:Panevėžys
- Susisiekti:
As naudoju yahoo messenger tikrai fainas, ziaurei daug galimybiu, gali pavz. vienu metu zaist sakmatais, siust draugui kokia daina ir kalbetis.
Be to varysiu pirmadieny web kamera nusipirkt, pusbratkis (statuose) jau turi, tai darysim vaizdo konferencijas, jauciu visai faina bus.
Be to varysiu pirmadieny web kamera nusipirkt, pusbratkis (statuose) jau turi, tai darysim vaizdo konferencijas, jauciu visai faina bus.
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!
Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių




