MSN, ICQ, Yahoo - messengers

Kompiuteriai, Internetas, Komunikacijos, Mobilūs telefonai, Programinė įranga, Kompiuterinė įranga, Programavimas, Svetainių kūrimas, Interneto technologijos, Kompiuteriniai žaidimai
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius
MSN, ICQ, Yahoo - messengers

#1 Standartinė Laurynas » 2004 06 18 19:53

As naudojuosi tik MSN messenger. O jus?

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

#2 Standartinė Nightcom » 2004 06 18 19:55

ir ICQ ir MSM -nors jis pas mane streikuoja kazkuo paskutiniu metu reikai naujesni parsisiust
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

#3 Standartinė Laurynas » 2004 06 18 20:00

MSN 6.1 pas visus ant XP streikavo, atsisunciau 6.2 versija - jau stabiliau. taciau kai vidiniame tinkle ir ant mano ir ant servo kompo po ugniasiene idiegta, tai tas messenger'is kartais vistiek pastreikuoja. Cia serverio administratorius turi suteikti ugniasieneje leidima, kad stabiliai veiktu. Beje MSN'e yra nustatymai specialiai ugnesieniai, bei proksi numeriams.

Vartotojo avataras
DVD
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:944
Užsiregistravo:2003 12 09 13:57
Miestas:Panevezys

#4 Standartinė DVD » 2004 06 18 20:08

Siap as naudoju mIRC, ICQ :)
bet MSN ne noreciau pabandyt pasiziuret kas tai per dalykas :)

P.S. Gal as zinot kaip siuntines SMS is PC ?
Pease out !

Vartotojo avataras
Meiles_Deive
senbuvis
senbuvis
Pranešimai:170
Užsiregistravo:2004 04 16 22:14
Miestas:Panevėžys
Susisiekti:

#5 Standartinė Meiles_Deive » 2004 06 18 22:57

As naudojuosi IRC ir ICQ...

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

#6 Standartinė Nightcom » 2004 06 18 23:03

galim man savo ICQ nr nusiust ! :oops: please
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Vartotojo avataras
Meiles_Deive
senbuvis
senbuvis
Pranešimai:170
Užsiregistravo:2004 04 16 22:14
Miestas:Panevėžys
Susisiekti:

#7 Standartinė Meiles_Deive » 2004 06 18 23:23

Nightcom>cia man? :)

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

#8 Standartinė Nightcom » 2004 06 18 23:27

negi sau :oops:
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

#9 Standartinė Fantasy » 2004 06 19 13:15

ICQ sometimes naudojuosi... siaip ta adresa renku kai chat'a einu :) as tik ten ir sedziu (3 kambariuose)... kazkada turejau nr bet kazkur pameciau gal pinigineje guli bet tingiu eit ziuret :)
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#10 Standartinė Xolen » 2004 06 27 14:37

As naudoju yahoo messenger tikrai fainas, ziaurei daug galimybiu, gali pavz. vienu metu zaist sakmatais, siust draugui kokia daina ir kalbetis.
Be to varysiu pirmadieny web kamera nusipirkt, pusbratkis (statuose) jau turi, tai darysim vaizdo konferencijas, jauciu visai faina bus.
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

#11 Standartinė Nightcom » 2004 06 27 14:47

ICQ viskas tas pats :)
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

#12 Standartinė Mutant » 2004 06 27 22:11

Nekenciu Mesengeriu negenciu mirck irc ar kitu situ sudu * tegul ju kurejams nukerta galva :evil: *146* *134*
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#13 Standartinė Xolen » 2004 06 27 22:12

Nu ir ko tu ant ju taip supykes?
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

#14 Standartinė Mutant » 2004 06 27 22:15

As ju nekenciu *10* *57*
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#15 Standartinė Xolen » 2004 06 27 22:17

Nu bet del ko :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių