Anime

Šiame forume skelbiami bendri komentarai
Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:
Anime

Standartinė egliukas » 2004 09 10 11:56

Jusu megstamiausias animacinis serialas.
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

Vartotojo avataras
Kovotojas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1557
Užsiregistravo:2004 03 07 15:40
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kovotojas » 2004 09 10 13:37

rurouni kenshin

o dar patinka naruto is naujesniu
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2004 09 10 14:35

Simsoniai. Jie geriausi...
One world, one future.

Vartotojo avataras
Miegale
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:436
Užsiregistravo:2004 08 25 19:21
Miestas:Vilnius

Standartinė Miegale » 2004 09 10 19:18

Simpsons. :D

Vartotojo avataras
Alastor
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:374
Užsiregistravo:2004 07 28 12:00
Miestas:Vilnius

Standartinė Alastor » 2004 09 10 20:09

Kazkaip nepagavau temos pavadinimo anime tai japonu animacija, o ne bet kokie animaciniai filmai. O siaip tai ir man kaip kvotojui Runouni Kenshin,

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2004 09 10 20:38

nu tai keiciam tema truputi i labiausiai patinkantis animacinis serialas
man tai DBZ
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

Standartinė Justuxe » 2004 09 11 12:06

Fui.Klasiokai visi alpsa nuo sito multiko, desimtokai ir ziuri sita DBZ. Nesuprantu jusu, ka ten labai idomu?
Pas mus kieme yra trys desimtmeciai tai jie tipo zaidzia sita DBZ ir musasi.Juokinga i juos pasiziureti :lol:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2004 09 11 12:33

jo juokinga dar kai jie pradeda zaist CS
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Kovotojas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1557
Užsiregistravo:2004 03 07 15:40
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kovotojas » 2004 09 11 12:49

dbz ir kiti japoniski serijalai kaip samurajai x, kuris man labiau uzh dbz patinka, geri tuom kad juose labay daug veiksmo, bet per dbz gana kvailokas siuzetas ir nespalvingi veikejai, nors kovu ytampa ir idomumas labai didelis, samurajai man labay patinka tuo kad ten ir veiksmo daug ir veikejai idomus, kiekvienas turi savo istorija, netgi blogieciai, siuzetas gana ispletotas, tik ten blogai tai kad po kovos su shishio viskas labai skirias nuo mangos, o mangos pasakojimas kiek pastebiu idomesnis uz ta dievo sunu ir vokieciu riterius, nes ten blogietis is kenshio praeities...
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

Standartinė Mutant » 2004 09 11 13:15

Rurouni Kenshin Tikrai geras
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Raziel
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:45
Užsiregistravo:2004 03 29 13:16
Miestas:Vilnius

Standartinė Raziel » 2004 09 11 15:42

nu anime yr gana platus laukas, Lietuvoj vis dar nelabai populiarus, bet bent jau daugeliui zinomas, tikesimes populiares X)
daba kas liecia DBZ ir visa ta ju seimynele - tikriausia prasciausias anime pavyzdys, skirtas Vakaru rinkai, kurioje animacija visada taikydavosi y 5 -12 metu vaikus, IMHO jis yr baisiai kvailas ir vyresniems jo ziuret negalima, ba smegenai suskystes... Kenshin TV serialas - gal ir puse velnio, siek tiek rimtesnis, bet vat Rurouni Kenshin OVOS tai jau kazkas nepakartojamo, jei patiko per LNK rodytas serialas - primygtinai siulyciau paziuret abi OVAS - paisymas kur kas geresnis, jau nekalbu apie siuzeta...
ir simpsonai nera anime :wink: ten amerikieciu bandymas pripratinti Vakaru zmogu prie to, kas Japonijoje jau beveik simtmety yra - animacija, toli grazu nera skirta tik vaikams

nu jei y tema, tei turiu megstamu, tik ju baisiai daug, nus 'Fruits Basket', 'Texhnolyze', 'Serial Experiments Lain' (va tokia turejo but Matrica), 'Hoshi no Koe', 'Boogiepop Phantom', 'The End of Evangelion' butu tokie rimtesni ir labiau patike, zurau ir 'Naruto', tik bisky guma ten pastoviai tampoma

Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:

Standartinė egliukas » 2004 09 13 10:20

man geriausias anime buvo pries kokius 5-7 metus rodytas Candy Candy, aisku man tada buvo atitinkamai metu, o dabar labai retai kada ziuriu anime, nebent simpsonus, kurie nera anime.
O ka manot apie tokius anime, kur dabar rodo TV3, visoskius pokemonus, digimomus ir pan sh.
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2004 09 13 11:12

kaip ir sakiai sh
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

Standartinė Justuxe » 2004 09 13 15:26

tai jau tikrai sh. mano sunenui 3 metukai,kai zaidziau Soniko demo tai jis rekia -Digimuonai, digimuonai! :lol: Juokiausi iki asaru
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Kovotojas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1557
Užsiregistravo:2004 03 07 15:40
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kovotojas » 2004 09 13 16:40

seip as skaites kur dabar rodo yu-gi-oh manga man istikro labai patiko, bet kai pamatau gal jis ir kvailokas, seip ziuret tai man visai idomu, nors ir labay vaikiskas, o seip mates as siektiek nauju digimonu, ten ne tokie kvaili, beje daug kas priklauso nuo vertimo, o tv3 vertimai animaciniu man nelabai patinka
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje

Skelbti atsakymą

Grįžti į