Žemės drebėjimas

Šiame forume skelbiami bendri komentarai
Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:

Standartinė egliukas » 2004 09 26 11:58

kurioj vietoj justinose yra tokiu ausktu namu??? man tenka daznai buti justinose, bet tokio auskto namo neteko matyti
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

Vartotojo avataras
Gloria
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:83
Užsiregistravo:2004 09 16 18:54
Miestas:17 aukštas (Vilnius).

Standartinė Gloria » 2004 09 26 12:32

Tokiu namu yra prie "Norfos", "Zebro" klubo. :wink:
Nemirtinga tik siela.Paveikslėlis

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2004 09 26 13:40

neatrodo kad jie siekia 17 aukstu
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

Standartinė Justuxe » 2004 09 26 15:11

Mushtuke rašė:Tokiu namu yra prie "Norfos", "Zebro" klubo. :wink:
Zinau ta zebro kluba, taip ten tikrai yra auksti namai ten salia gyvena mano pusesere.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:

Standartinė egliukas » 2004 09 27 11:25

gali buti, turbut neatkreipiau demesio, kad jie tokie auksti :roll:
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2004 09 27 16:23

Tokio aukscio namu prie zebro klubo nera tikrai 17 aukstu namo. as ten kasdien pro ta vieta pravaziuoju. Taip yra 9-13 bet tikrai ne 17. Tokie pastatai tik centre...
One world, one future.

Vartotojo avataras
Gloria
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:83
Užsiregistravo:2004 09 16 18:54
Miestas:17 aukštas (Vilnius).

Standartinė Gloria » 2004 09 27 18:56

Nera?! :shock: Nu ne, jau sakysiu iki paskutinio kraujo laso, kad tokie namai ten yra! Jus man sakot, kad nera, kai as pati ten gyvenu, ar ne? Jau kas kas , o as tai jau tikrai zinau, kad tokie namai yra ne tikcentre! :wink:

P.S. +Ameno+, jie ir neatrodo labai auksti. :wink:
Nemirtinga tik siela.Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2004 09 28 08:33

Gerai siandien as pro zebro kluba vaziuosiu paskaiciuosiu islipes pastatu aukstus.... Sudomino.... :wink:
One world, one future.

Vartotojo avataras
Gloria
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:83
Užsiregistravo:2004 09 16 18:54
Miestas:17 aukštas (Vilnius).

Standartinė Gloria » 2004 09 28 19:06

Ar vaziavai jau? :wink:
Nemirtinga tik siela.Paveikslėlis

Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:

Standartinė egliukas » 2004 09 29 10:14

sakyk cia toks monolitas pries ZEBRO kluba, prie pat Norfos, toks rudas?
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

Standartinė Laurynas » 2004 09 29 12:21

Kalbų daug, bet nerimauti neverta. Taip apie Lietuvą sudrebinusį ir nustebinusį žemės drebėjimą kalba nekilnojamojo turto specialistai.

Tačiau Lietuvoje galiojančiuose statybų reglamentuose numatyta, kad pastatus gali veikti tik vėjo ir sniego apkrovos. Apie seisminį poveikį net neužsiminta.

'Nemanau, kad dėl to reikia labai baimintis. Juk didžioji dalis statinių Lietuvoje pastatyta vadovaujantis sovietiniais normatyvais. Juose neseisminių zonų pastatų konstrukcijos buvo apskaičiuotos tokios, kad atlaikytų 3 balų pagal Richterio skalę žemės drebėjimą.

Galima daryti išvadą, kad Lietuvoje pastatyti pastatai yra stabilūs ir negrius. Gali tik įtrūkimų pasitaikyti', – teigė bendrovės 'Ranga' rinkodaros vadovė Dita Purlienė. Šiuolaikiški pastatai dažniausiai statomi liejant polinius pamatus ir gelžbetonio karkasą. Pagal tokią technologiją statomi daugiaaukščiai nenukentėtų ir per 7 balų stiprumo žemės drebėjimą.

Lietuvos rytas

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2004 09 29 12:27

Laurynai vat imena kad triju balu o drebejimas buvo 4 ir 5,3 balo
tai jau reikia nerimauti
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 09 29 14:30

ai ash tai del to zemes drebejimo nepergyvenu
o dar manes namie ta kart nebuvo tai ish vis liuks wo
ash jo not nepajauciau ...

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

Standartinė Fantasy » 2004 09 29 14:45

nieko nepajutau tik vejo varpeliai virs galovos kabantys suskambejo...
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Užrakinta

Grįžti į