Žalingi įpročiai

Diskusijos apie asmeninį gyvenimą
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 03 04 08:23

NU JO ,O DAR ZIUREDAMAS Y MANE ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TAI JAU VISU AUKSCIAUSIU KALNU VIRSHUNE..........................................................................................
DAR DIEDUKAS KODEL NEGALEJAI PARASHYT GRAZUS VAIKINUKAS AR KA NORS TOKIO KA'?????????????NU KODEL ???? :roll: :?

AI BET ASH ISHPIZDAVOCIAU ,KAD TAIP VIESHOJE VIETOJE NEGRAZU :wink: :twisted: :twisted: :twisted:
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 03 04 13:27

niu tarkim kad grazhus vaikinukas.....kaip tada? :lol:

Stactas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:256
Užsiregistravo:2004 02 06 14:44

Standartinė Stactas » 2004 03 04 13:30

Jei parkuose į mergas bežiūrėdamas masturbuojasi tai jis turbūt "freak'as". Ir dar senis, kad baisiau būtų Safyrai.
Skirk "freak'us" nuo masturbacijos fanų. :)

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 03 04 16:25

Apie fanus tai ash net nekalbu....jie niekam netrugdo.. :lol:
O freak'ai....tai tegu....eina i psichiatrine...

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2004 03 04 21:32

Idemiai skaitykit :arrow: Masturbacija tiems :arrow: kurie tingi partnerio ieskot :!:




P.S. kazkas lyg ir buvo uzsimines apie tingejima :roll:
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Stactas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:256
Užsiregistravo:2004 02 06 14:44

Standartinė Stactas » 2004 03 08 09:58

Arba nesugeba, arba neturi kantrybės arba ... manau dar daug priežasčių.
Tingulys ne esminis dalykas.

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2004 03 08 10:00

Priezasciu visuomet buna daug, taigi masturbuokis i sveikata! 8)
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Stactas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:256
Užsiregistravo:2004 02 06 14:44

Standartinė Stactas » 2004 03 08 10:30

Nenoriu - paną turiu!

Vartotojo avataras
madskillzzz
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:139
Užsiregistravo:2004 03 08 09:09
Miestas:Vilnius
Susisiekti:

Standartinė madskillzzz » 2004 03 08 11:00

Jo cia ir apie masturbacija parkalbot... Oj oj oj kokios mintys :D :D :D mano zalingi iprociai:
1. Tingulys
2. Visada netvarkingas kambarys (cia aisku ne i tema)
3. Sedejimas forumuose...
O siaip nei rukau, nei geriu, nei masturbuojuosi:):):)

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2004 03 08 13:55

Na tai tokiu atveju susidaro ispudis , kad tu nieko kito ir neveiki, tik netvarkingam kambari prie kompo sedi 8)
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Vartotojo avataras
madskillzzz
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:139
Užsiregistravo:2004 03 08 09:09
Miestas:Vilnius
Susisiekti:

Standartinė madskillzzz » 2004 03 08 14:17

nu tu ir kaimas...

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2004 03 08 14:27

Klausyk! manai vilnius ne kaimas?
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Stactas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:256
Užsiregistravo:2004 02 06 14:44

Standartinė Stactas » 2004 03 08 15:10

Būkit geri nepradėkit temos: "Kuo mano miestas už tavajį geresnis".

Vartotojo avataras
madskillzzz
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:139
Užsiregistravo:2004 03 08 09:09
Miestas:Vilnius
Susisiekti:

Standartinė madskillzzz » 2004 03 08 15:24

Squall rašė:Klausyk! manai vilnius ne kaimas?
As ne apie miesta ir kalbu...

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2004 03 08 21:44

tai sutik, kad abu mes kaimai ir keisk tema!
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Skelbti atsakymą

Grįžti į