Koks baisiausias arba idomiausias jusu sapnas?

Diskusijos apie asmeninį gyvenimą
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Alastor
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:374
Užsiregistravo:2004 07 28 12:00
Miestas:Vilnius

Standartinė Alastor » 2005 01 07 09:50

Kaip jus visi taip detaliai atsimenat sapnus? As atsimenu tik koki pusvalandi po pabudimo po to jis kazkaip isgaruoja tik nujauti apie ka sapnavai be jokiu detaliu.
“The Lord of Murder shall perish, but in his doom he shall spawn a score of mortal progeny.
Chaos shall be sown from their passage…”
- So sayeth the wise Alaundo

Vartotojo avataras
Worbekt
senbuvis
senbuvis
Pranešimai:152
Užsiregistravo:2004 06 19 22:54
Miestas:israelis

Standartinė Worbekt » 2005 01 07 11:22

as susapnawau nuostabu sapna kur susiradau sawo mylimaji :roll:
mirtis ne pabaiga tai atgimimas

Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:

Standartinė egliukas » 2005 01 07 14:56

as jau nezinau kelinta karta sapnuoju ta pati sapna: vaziuoju su draugu ir i musu masina toj pacioj vietoj ir vos ne tuo paciu laiku atsitrenkia kokia nors masina, ir pastoviai as nukenciu o jis dazniausiai atsiperka tik melynemis ar keliais sumusimais. beje visada veiksmas vyksta prie teises universiteto (vilniuje) sankryzos.
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

Vartotojo avataras
odzis
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:250
Užsiregistravo:2005 05 02 17:25
Miestas:Mazeikiai
Susisiekti:

Standartinė odzis » 2005 06 04 11:54

Per viena savaite sapnavau 2 skirtingus sapnus, kuriuose buvo as ir tokia pana kuri man patinka. Geri sapnai buvo. Viename vaikstau susikabines su ja rankomis. Ir taip per visa sapna.

Vartotojo avataras
S-k-!-p-.Az
naujokas
naujokas
Pranešimai:18
Užsiregistravo:2006 07 24 11:52
Miestas:Klaipeda

Standartinė S-k-!-p-.Az » 2006 07 24 13:05

prisimenu as sedziu prie kompo(cia jau sapnas :) ),zaidziu,zaidziu ir isgirdau toki kaip ir kvepavima.apsisuku ziuriu Giltine iskelusi Dalgi.cia sapnas kaip nutruko nes neatsimenu.dar tik prisimenu kad begau.uz akmens uzkliuvau,nukritau.prie manes priskrido giltine.pakele Dalgi ir smeige tiesiai y sirdy.ir tada atsikeliau
Paveikslėlis I love MU:]

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2006 07 27 10:08

idomiausias tai vaziuoja kazkokiais begiais o aplink nuogos merginos
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

Standartinė GODhack » 2006 07 27 19:58

Pats baisausias tai buvo toksai, kad sapnuoju grynai kaskoki zybsni sviesos paskui sapnuoju, kad del jo atsibundu sviesa spigina akis net pagalvojau keista kodel neskauda, bet tuoj pat sviesa nurimo, paziurejau per langa kas cia buvo ir matau lauke deganti medi kur prie lango stovi. Bet dega taip neiprastai, visi lapai iki vieno, o kamienas beveik visiskai sveikas, ir jauciu kai staiga ima vibruot zeme ir pucia neapsakomai smarkus vejas. Su tuo momentu taip sokas buvo, kad isvirtau is lovos ant grindu. Cia kaskur pries 5 metus bet dar ir dabar ta sapna atsimenu.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Lioniax
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:596
Užsiregistravo:2005 09 21 13:25

Standartinė Lioniax » 2006 07 27 22:42

wow, syksciai papasakojai, neisiplesdamas, be smulkesniu detaliu, bet tai juk sapnas, suprantama... Beje, matyt is lovos krisdamas galva susitrenkei, del to sapnas isireze i atminti vos ne tikraja to zodzio prasme?!
Na ka, as tokiu idomiu sapnu nesapnuoju (arba, kas labiau tiketina, neprisimenu). Bet, pasitaike keletas tokiu atveju, kurie mane stipriai nervino, pvz. miegi, kazka sapnuoji, supranti kad tai tik sapnas, nori atsikelt , bet niekaip nepajegi, nors stengiesi kiek tik turi valios, paskui bakst, besapnis miegas ir galiausiai atsibundi po poros valandu (nesvarbu, tai butu diena ar naktis), a nei kiek nepailsejes, tik dar labiau skaudancia galva. Gal kas susiduret su panasiais atvejais?
Mūsų darbas tamsoje -
Mes darome tai, ką mokam,
Atiduodame tai, ką mokam,
Mūsų darbas - tamsoje.
Abejonės virto aistra,
Aistra gi - ištirpo laisvėje.
Visa kita - menas
Išlikt savim beprotybėje.

Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:

Standartinė egliukas » 2006 07 28 20:30

buna man tokiu sapnu, kad sapnuoju, zinau kad sapnuoju, bet man vis tiek pavyksta pabusti, bet jei tokie sapnai, tai viskas galima sakyti, naktis veltui, nes kita diena bunu kaip sudauzyta
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

Standartinė GODhack » 2006 07 28 21:41

Galvos nesusitrenkiau nes kilimas apacioj, bet labai keista kad atsibudes vis dar galvojau kad degu ir voliojaus ant kilimo. :lol:
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 07 28 23:24

visada sugebu atsibusti.
kazkodel mintys tuo metu buna 'save and exit' stiliaus.
ech :?

Vartotojo avataras
Afteris
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:383
Užsiregistravo:2005 10 25 19:12

Standartinė Afteris » 2006 07 29 13:25

man tai taip isvis nebuna, kad sapnuodamas zinau, kad sapnuoju.
:x
That was then, this is now!

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 07 29 13:28

man daznai atrodo kad isvis taip lengvai is sapnu pabegu jog
sapnai jau net nesikesina y mane. dabar viskas ka atseit sapnuoju blanku, trumpa...

Vartotojo avataras
_A-KILL_
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:337
Užsiregistravo:2006 06 24 18:32
Susisiekti:

Standartinė _A-KILL_ » 2006 07 29 19:22

Mano baisiausias sapnas buna tada kai susapnuoku kaskoki kamuoli riedanti i mane ir as begu uspi.... mane sitas sapnas visas suprakaituoju net :cry:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Dreigons
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:364
Užsiregistravo:2006 01 18 13:11
Miestas:Kursenai

Standartinė Dreigons » 2006 07 29 22:19

As neprisimenu isvis koki sapna esu sapnaves... Tik sita kur vakar sapnavau ir pabudau net (niekada nesu pabudes per sapna).
Sapno pradzia prisimenu labai miglotai bet gala gerai. :)
Mane sapno pradzioi puole, tiksliau puole musu nama daug zmoniu su ugniniais pagaliais. Mes buvome pasistate didele medine siena. Bet sita siena jos sulaike, kazkiek laiko. Veliau tiksliai nepamnu bet liktais mus padege. (cia sapno pradzia). Ir as liktau vienintelis gyvas. Veliau namo nuolauzas apsupo dieliui ratu. (ne zmones bet kazkokiu sulu) Ir tam rate pridejo mazu sprogmenu. Is kazkur atsirado dar viens zmogus (liktais draugas). Ir mes su juom norejom pabegti. Bandem pabegti mes isbegom is to rato ir pasislepem uz aukstu zoliu salia kelio kazkokio. Bet mus pamate ir as vyresnysis atejo prie musu mes kazka ten pakalbejom ir mus nusivede i laiva medini (bet mes jautemes kaip laisvi) veliau tas draugas pabego as pasilikau. Veliau as vel ibegau i ta rata aptverta noredamas kazka isgelbeti. mane pamate du zmones kurie norejo sprogdint. jie susprogdino salia manes esancius sporgmenis (bet jie buvo labai silpni sprogo palei kojas) as apsimeciau negyvu. Norejau vel istrukti is to rato. Selinau pro aukstas zoles ish to raot. Bet kazkodel selinau salia ju. Jie mane pamate ir as ju maldavau kad isleistu. Jie sake kad negali nes mus nuzudys. As jiems sakiau kad nieks sito nesuzinos. Jie man atsake apsizvalgyk mus visur stebi (nors nieko nemaciau). Ir jie mane siaip bei taip isleido. Tada ir pabudau.

nezinau ar cia ka nors suprasit ar ne :D
As esu prietaringas. Ir gal kas ish cia esanciu ishamon sapnus? Noreciau suzinoti ka jis galetu reiksti :)
beje motina paskambinus man sake kad sapnavo irgi kazka panasaus. Ji sapnavo kad aplink nama daug vandens liktais santechinka sugedus ir ji laiko vaika ant ranku.

P.S. zinau kad vaikas reiskia daug vargo...

Man sitas sapnas nepatiko.
Ir atsiprasau uz padarytas klaidas. Mat skubedamas rasiau

Skelbti atsakymą

Grįžti į