RPG zaidimai

Žanro tipai: Rogue, MMOG, jRPG, Hack-and-slash.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#16 Standartinė Xolen » 2005 01 10 11:59

Man net keista kad yra zmoniu nieko nezinanciu apie kotor jis ne tik metu rpg 2003 bet ir daugelije saliu tarp ju ir lietuvoj apskritai geriausiu metu zadimu pripazintas. Questai? ten ju pilna! Dialogai? jai aisi uz gery tai uzknis tie dialogai tave ligi gyvo kaulo ir visi jie ygarsinti, beja kaip rase kazkuriam zurnale jog kotore pagal ygarsinimo kokybe galima net mokytis ateiviu kalbu :) ce joke bet tuo noreta pasakyt kad kokybe dialogu puiki. Jis labai kokybiskai padarytas pagal star wars serija. 8 nuostabios planetos kiekviena autentiska ir orginali, kiekviena turi kazka savito ir visose jose visiskai skirtynga aplinka ir atmosfera. Zaidimo grafika kaip rpg taipogi puiki garsai nuostabus. Butum kvailas jai jo nepalostum!

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#17 Standartinė SaZ » 2005 01 10 15:06

as zaidziau uz gery :)
buvau magas (teisingiau jedi consular)
tai man sunku tikrai buvo kautis...
na bet geriu but tai geriu but ka jau padaryi.
pasiemiau uz gery lost - roleplejinau tipo :roll:

Vartotojo avataras
Alastor
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:374
Užsiregistravo:2004 07 28 12:00
Miestas:Vilnius

#18 Standartinė Alastor » 2005 01 10 17:20

As irgi geris buvau berods jedi sentinel ar panasiai (tas kur karys) tai kautis tikrai nesunku buvo tik faina su dialogais visada reikia ieskoti kompromiso, prisimenu keliuose questuose tikrai sunku buvo surasti geriausia iseiti.
“The Lord of Murder shall perish, but in his doom he shall spawn a score of mortal progeny.
Chaos shall be sown from their passage…”
- So sayeth the wise Alaundo

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių