Pirmoji meile, mhm... Sunku apie ta meile isvis kazka parasyt, nes tada, susimastau dabar ..net nezinojau kas tai per dalykas, apie kury visi sneka -suaugusiu- tarpe, koks tai jausmas ? ar jausmai buna, kai meile aplanko zmogiuka, ar priesinkos lyties atstoves

tokiam amzui, kuriam as tada buvau. Susimastau.
Buvo tik ..kaip pamenu trauka, noras ..visada buti to zmogaus akiraty, salia ..zinoti jog esi svarbus jam, atkreipti kazkokiu butu jo demesy, kazkuom sudominti ji ..savo buvimu. Net rasyti dabar po tiek laiko yra sunku, nes iki siol nesuprantu, delko ir kaip jina ..istrigo many, bei jos padariniai man. Nes jausmai kurie buvo tada buvo nepakartojami. Eini i darzely [kaip prisimenu dabar], ir tik svajoji ar isvysi ja ten, kokia jinai bus.. ar atkreips demesy i mane. Keista didzioji dalis jausmu islieka ir dabar vis, dar gludy mano sirdy gyliai iki siol.. Pirmoji meile pas mane buvo 6 metu, o gal ..net ir penkiu.
Pamenu, tai jog darzelyje jinai man buvo kaip, .. kaip nuostabaus grozio gele..kurios ziedai akinio mano akis, bet as vistiek neatplesdamas ju, ziuredavau i ja, stebedavau svajodavau apie jos buvima su manim savo svajonese.. Net, toje niurioje aplinkoje kuroi galejau susitikti su siuom zmogumi, nevisada buvo gera nes, nematant jos arti tenai pasijusdavau ne vien, vienisas ..bet ir kazkuom nelaimingas...
