Vieno ciuvo...

RuneScape, RuneScape 2
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
misty fi
Runescape master
Pranešimai:1177
Užsiregistravo:2004 09 22 10:06
Miestas:Camelot

#31 Standartinė misty fi » 2005 04 02 19:39

nu gerai bankas neblogas bet kaip statsai nes zezimos bankas yra labai xujovas nes jis visus pinigus kisa i lvlius

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#32 Standartinė Xolen » 2005 04 02 23:01

Gali pazet ir status jai ydomu, nicas S1acker

Vartotojo avataras
misty fi
Runescape master
Pranešimai:1177
Užsiregistravo:2004 09 22 10:06
Miestas:Camelot

#33 Standartinė misty fi » 2005 04 03 04:14

ojimat att 3cia vieta uzema rankas jo bishki nebologas ciuju vienintelis lietuvis turintis toki rank

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

#34 Standartinė +Ameno+ » 2005 04 03 08:27

nu ciuvakas pavaro
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
misty fi
Runescape master
Pranešimai:1177
Užsiregistravo:2004 09 22 10:06
Miestas:Camelot

#35 Standartinė misty fi » 2005 04 03 08:41

ciuju per naktis losia ir nori pavyti zezima

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#36 Standartinė Xolen » 2005 04 03 10:23

As gi sakiau kad jis ne lietuvis.
Geriausiu lietuviu trejetukas atrodo taip:
1. witalis
2. Studentas_lt
3. Irc0p

Vartotojo avataras
misty fi
Runescape master
Pranešimai:1177
Užsiregistravo:2004 09 22 10:06
Miestas:Camelot

#37 Standartinė misty fi » 2005 04 03 10:41

a as galvojau lietuvis

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

#38 Standartinė +Ameno+ » 2005 04 03 13:28

taigi sake kad ne lietuvio
Paveikslėlis

Arturas98
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:21
Užsiregistravo:2005 04 29 09:11

#39 Standartinė Arturas98 » 2005 05 02 11:53

nu bankas tai neblogas :lol:
As is lolu kaimo

Vartotojo avataras
karolix
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:364
Užsiregistravo:2005 01 15 19:22

#40 Standartinė karolix » 2005 05 06 22:17

bet buna ir geresniu

Fatal1ty
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:51
Užsiregistravo:2005 03 02 09:09
Miestas:kaunas
Susisiekti:

#41 Standartinė Fatal1ty » 2005 06 20 19:47

ar zinot kad lengva tokius sukurt paciam? cia labai lengva as galiu sukurt jei norit ir paziuresim.. :) Nes pvz. buna kad 100 kokiu silverlightu yra banke bet taip negali but nes ten questo itemas
Myliu Reklamerius

Vartotojo avataras
misty fi
Runescape master
Pranešimai:1177
Užsiregistravo:2004 09 22 10:06
Miestas:Camelot

#42 Standartinė misty fi » 2005 06 20 20:42

seip tai jei nznojai silver light galima prisipirkt hearos guilde
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#43 Standartinė Xolen » 2005 06 20 22:14

Fatal1ty2 rašė:ar zinot kad lengva tokius sukurt paciam? cia labai lengva as galiu sukurt jei norit ir paziuresim.. :) Nes pvz. buna kad 100 kokiu silverlightu yra banke bet taip negali but nes ten questo itemas
Kaip sitas?
http://img210.echo.cx/my.php?image=e41b4ys.jpg
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Vartotojo avataras
Sordex
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:429
Užsiregistravo:2004 06 05 13:32
Miestas:Post Nuclear World
Susisiekti:

#44 Standartinė Sordex » 2005 06 20 22:27

cia kur dabar papostinai tai informacija cia:

http://games.infoseka.lt/scamming_lt.html

nes tiek helloween hatu nemanau kad butu isdropine per viena diena.
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones."
Albert Einstein (1879 - 1955)

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

#45 Standartinė +Ameno+ » 2005 06 21 07:47

as ir nemanau kad cia tikras bankas
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių