Dziugaus posto tema

Šiame forume skelbiami bendri komentarai
Arturas98
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:21
Užsiregistravo:2005 04 29 09:11

Standartinė Arturas98 » 2005 05 02 11:43

nu va vel prisedau prie sito forumo ir nusprendziau su jumis pasisveikinti
tai sveiki lolai :lol:
As is lolu kaimo

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

Standartinė Trolis gumis » 2005 05 02 17:28

Na o pavyzdziui kokio nors kito zodzio isskyrus lolas nemoki?
ko taip labai skurdziai tavo zodymanas isrodo, jei daugiau nieko nebesugebi.

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2005 05 02 20:17

nu jam paciam dziugu taip sveikintis todel taip ir sveikinasi apie kitus nepagalvoja kad jiems bus nedziugu
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SleepyHead
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:368
Užsiregistravo:2004 04 16 19:59
Miestas:Sala

Standartinė SleepyHead » 2005 05 03 11:55

Deja zodyno skurdumas tampa vis didesne problema siuolaikinio jaunimjo kalboje. Eilinio, niekuo neissiskiriancio paauglio zodynas dazniausiai apsiriboja tik butiniausisais kasdieneje kalboje zodziais, "babrarisku" slengu ir zinoma rusiskais keiksmazodziais. Pasiklausius tokiu sneku norisi visus isvadinti IMBECILAIS, tik, gaila kad dauguma dar gali net nesuprasti kuo cia juos ka tik pavadinau...ech....deja nieko dziugaus siame mano post'e nepasakiau, bet kad tokios tokeles, nieko nepadarysi :)

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2005 05 14 14:40

Sveikinu su viena graziausiu sio pavasariu dienu ypac sios savaites...
Tegu visos dienos buna kaip sita ir tegu jusu nuotaika buna pavasariskai pakili...
Todel sipsokites kaip siandien saulute :D
One world, one future.

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2005 05 14 15:03

tau irgi tie patys linkejimai
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2005 05 15 17:19

smagi diena...
tikiuosi ir jums tokia buvo ;)

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2005 05 15 19:15

nelabai bet ir neliudna
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

Standartinė Trolis gumis » 2005 05 16 18:25

siandie saunus pirmadienis, todel pradristu pasveikint visus, kas jo sulauke
ir apskritai, nusisypsom!

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2005 05 16 18:44

sypsokites... rytoj bus tik blogiau
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2005 05 16 20:11

treciadieni isvis chujova matiekos egzas :cry: :cry: :cry:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2005 05 17 09:16

tai dideles SEKMES !!! *199*
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2005 05 17 12:21

tikrai prireiks
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2005 05 17 15:02

man ryt iseigine tai uzjauciu labai visus kuriems rytojus daugiau nei darbo diena...

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

Standartinė Trolis gumis » 2005 05 17 20:14

ojojoj kaip prikolna buvo kai siandie grizau po sules ir nuejau pamiegot biski, prabundu, galvoju jau rytas, nedaug truko kad ir isejes buciau... :lol:

Skelbti atsakymą

Grįžti į