Mano didelis piktas ir nepatenkintas bosas
Ar ziurit sita realybes sou???
- ~Nutrūktgalvė~
- įtakingas

- Pranešimai:105
- Užsiregistravo:2005 01 25 15:38
- Miestas:~Mishkas~
Tai kad tas bosas specialiai juos įžeidinėja...juk ir pavadinimas sako "Mano didelis,piktas ir nepatenkintas bosas"...o šiaip faina žiūrėti kaip dalyviai bando įveikti tas užduotis...tik man jų truputį gaila
Sakoma,už blogį reikia atsilyginti gėriu.O kaip tada reikia atsilyginti gėriui?Už gėrį reikia gėriu,o už blogį-pagal teisingumą.(Konfucijus)
don't click this link... muahahah
don't click this link... muahahah
- ~Nutrūktgalvė~
- įtakingas

- Pranešimai:105
- Užsiregistravo:2005 01 25 15:38
- Miestas:~Mishkas~
Nu,o tie žmonės aikčioja tipo "oi,koks geras vynas".Dark/Mc rašė:Man patinka kad megina juos itikint kad pvz geria achujenai kainuojanti vyna o istikruju jie geria papigei nupirkta is parduotuves
Sakoma,už blogį reikia atsilyginti gėriu.O kaip tada reikia atsilyginti gėriui?Už gėrį reikia gėriu,o už blogį-pagal teisingumą.(Konfucijus)
don't click this link... muahahah
don't click this link... muahahah
- Trolis gumis
- Crowbar Master
- Pranešimai:1980
- Užsiregistravo:2003 07 19 14:23
- M-i-n-d-u-x
- garbės narys

- Pranešimai:236
- Užsiregistravo:2005 01 23 15:04
- Miestas:Kėdainiai



