Mano didelis piktas ir nepatenkintas bosas

Šiame forume skelbiami bendri komentarai
Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:
Mano didelis piktas ir nepatenkintas bosas

Standartinė +Ameno+ » 2005 05 17 12:23

Ar ziurit sita realybes sou???
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Sordex
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:429
Užsiregistravo:2004 06 05 13:32
Miestas:Post Nuclear World
Susisiekti:

Standartinė Sordex » 2005 05 17 14:10

Milijardieriau issukis, man atrodo yra zymiai geresnis negu sis, nes sis real show labai ishkreiptas ir tas bosas ne nepanasus i kzkoki banki :\
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones."
Albert Einstein (1879 - 1955)

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2005 05 17 15:00

milijonieriams/milijardieriams tureti sava realybes sou tapo lyg
tureti naujausios kartos mersedesa.

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2005 05 17 15:01

tai jau tikriausiai
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:

Standartinė egliukas » 2005 05 17 18:38

jis butu gal ir visai nieko, jei jis taip is ju nesityciotu :roll:
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2005 05 17 19:42

kiek as to maciau, man labiausiai ir patiko tos patycios, daugiau nera i ka ziuret
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2005 05 17 20:05

Nu jo ! Ir argi ne orginalios uzduotys - pvz parduot karsta sriuba karsta diena :!:
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:

Standartinė egliukas » 2005 05 18 10:56

del uzduociu as nieko nesakau, jos tikrai fainos :) bet apie jo kalbejimo maniera, apie tai kaip jis izeidineja dalyvius
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

Vartotojo avataras
~Nutrūktgalvė~
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:105
Užsiregistravo:2005 01 25 15:38
Miestas:~Mishkas~

Standartinė ~Nutrūktgalvė~ » 2005 05 18 11:42

Tai kad tas bosas specialiai juos įžeidinėja...juk ir pavadinimas sako "Mano didelis,piktas ir nepatenkintas bosas"...o šiaip faina žiūrėti kaip dalyviai bando įveikti tas užduotis...tik man jų truputį gaila :lol:
Sakoma,už blogį reikia atsilyginti gėriu.O kaip tada reikia atsilyginti gėriui?Už gėrį reikia gėriu,o už blogį-pagal teisingumą.(Konfucijus)
don't click this link... muahahah

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2005 05 18 13:19

Man patinka kad megina juos itikint kad pvz geria achujenai kainuojanti vyna o istikruju jie geria papigei nupirkta is parduotuves
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:

Standartinė egliukas » 2005 05 18 15:40

arba kaip buvo su tuo namu :) kuriame atseit gyvena bosas :)
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

Vartotojo avataras
~Nutrūktgalvė~
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:105
Užsiregistravo:2005 01 25 15:38
Miestas:~Mishkas~

Standartinė ~Nutrūktgalvė~ » 2005 05 18 17:37

Dark/Mc rašė:Man patinka kad megina juos itikint kad pvz geria achujenai kainuojanti vyna o istikruju jie geria papigei nupirkta is parduotuves
Nu,o tie žmonės aikčioja tipo "oi,koks geras vynas". :lol:
Sakoma,už blogį reikia atsilyginti gėriu.O kaip tada reikia atsilyginti gėriui?Už gėrį reikia gėriu,o už blogį-pagal teisingumą.(Konfucijus)
don't click this link... muahahah

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

Standartinė Trolis gumis » 2005 05 18 18:50

arba skanauja "turtuoliu sumustinius", isdirbtus is slapiankos daktariskos ir pasteto...

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2005 05 18 20:23

geras ten su tuo namu cia ekskaliburas :lol: :lol: :lol:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
M-i-n-d-u-x
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:236
Užsiregistravo:2005 01 23 15:04
Miestas:Kėdainiai

Standartinė M-i-n-d-u-x » 2005 06 13 19:28

Istikro ten aktorius pasamdytas, o tikras bosas juos stebi, ir pasako ka ismest. O del ko ismeta tas aktorius turi sugalvot kaip ismest tai ir pradeda............

Skelbti atsakymą

Grįžti į