ps. jei zinot is kur parsisiusti angliskus siam filmui subtitrus tai pasakykit
Fantastic Four
- SaZ
- Master Builder
- Pranešimai:10366
- Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
- Miestas:field of grass
- Susisiekti:
ka manot apie sy filma?
ps. jei zinot is kur parsisiusti angliskus siam filmui subtitrus tai pasakykit
buciau labai dekingas 
ps. jei zinot is kur parsisiusti angliskus siam filmui subtitrus tai pasakykit
- SaZ
- Master Builder
- Pranešimai:10366
- Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
- Miestas:field of grass
- Susisiekti:
na as labai nesigilinau siaip
viskas vyksta ateityje po kokiu 20 metu
kai jau galimi normalus kosminiai laivai.
mokslininkai pastebi kad netoli zemes po tiek ir tiek valandu praskries kazkoks kosminis ukas ar kazkas (va cia ir praleidau filmo biski
deja jie apsiskaiciavo ir jiems esant kosminio uko skriejimo vietoje
paaiskeja kad ukas praskris po poros minuciu.
aisku neiseina pasitraukt ir ukas pereina per laiva.
visi krenta be samones.
gryzta y zeme ir po kiek laiko pastebi keistus dalykus.
pvz ligoninej apsilanke vienas ir pamatavus temperatura buvo nustatyta kad jo temperatura yra 200 ar tai 600 laipsniu celsijaus ( wow kaip realistiska
nu ir tt ir panasiai.
vienas is tu kurie skrido buvo durnius tai po to sugalvojo niokot zeme su savo galiom ar kazkas panasaus
na filmas geresnis negu mano pasakojimas

