politika... nu gerai kuriam:
1) amerika viena po kitos uzima artimuju rytu salis ir naftos kainas pakelia kelis kartus, visas likes pasaulis nauftos isteklius nusprendzia atsiimt... = karas.
2) kur nors kinijoj atsirada neonaciai kurie nusprendzia kad visus kurie nera siauraakiai reik isnaikint, jie sukelia kara pilietini didziuli ir perima valdzia kinijone.... = didelis karas.
3)hmm pagalvojam

aa. Zmones uzmesga kontakta su ateiviais, o ateiviai nusprendzia kad jie gyvens ne tik savo gimtoj planetoj bet ir zemej kuri jiem pasirodo labai grazi...=karas didelis. jo gerai cia

prisvaigau.
4)dabar pastirgau.. nea Rusija sukuria nauja super ginkla ir nusprendzia atkurt imperija. Nato tam priesinas...= didelis karas.
5)nzn daugiau variantu nera kaip ir, bent jau as neprikuriu.
oi edit atgijo fantazija:
6) zmones sukuria robotus-vergus robotai sukyla pries zmones.
6b) zmones sukuria mechaninus savo paciu kuno "upgreitus" tarkim hidraulines rankas galincias pakelti pora tonu, bet tokias pat patogias ir mazas kaip ir tikrosios, nu kruva tokiu pakeitimu, kompus smegenyse su keliais simtais gb per akis filmuoti ir t.t. . Daliai zmoniu tokie pakeitimai nepatinka ir tokius pusiau robotus nusprendziama isnaikint.
7)gal geriau 6c. Zmones pradeda ne tik klonuoti zmones bet ir juos genetiskai tobulinti, viskas baigias kaip ir 6b variante.
7tikras) nuskrendam i marsa, ir randam griuvesius, likucius labai pazangius civilizacijos, bet pati civilizacija nezinia kur isnykusi pries milijonus metu. Mes pradedam tystis artefaktus is marso ir musu technika auga kaip ant mieliu, bet dalias zmoniu mano kad jei mes tai tesim lygiai taip pat dingsim kaip ir dingo marsieciai...Jie nusprenzia dauzyt visa technika kuri tik pasitaiko po ranka. Kaleimai nebetalpina tu vandalu bet to vygdomos vadavimo akcijos kurios kartais baigiasi zudynem. Kyla karas.
7b) pas mus atskrenda ateiviai ir paaiskina kaip pasistatyti "teleporta" visa beda, kad jog yra simtai ateiviu rasiu jos visos susikirciusios i 2-3 grupes ir be perstojo kariauja tarpusavy. Mums tenka stot i ta puse kuri padejo satyt teleporta.
Nu labai jau daug ateiviu fui.... zodziu nebus ateiviu nebus karo
