[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') Tik vaikinams - Puslapis 4 -Straipsniai.lt
Na tai apie ka diskustuoja musu vaikinukai?
pasakykit ,ne jis pats pamatys (slyzka)ka jis padare musu temoj tik musu
tai wa kodel ash cia bet daugiau neisiu
(ash kershyju .tik nebandykit visi kartu mums kersyt OK?)
SafyrA*>negerai darai!
Kerstas nieko gero neatnesa.
Turetum tai isiminti, nes bus tavo gyvenime ir rimtesniu situaciju, kai manysi, kad kerstas tau suteiks ramybe, tai zinok, kad nieko panasaus neivyks, tad baik kerstaut siame forume!