Reikia padaryti programėlę su c++ builder

Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Pl-volleyball
Pranešimai:1
Užsiregistravo:2005 12 03 22:15
Reikia padaryti programėlę su c++ builder

#1 Standartinė Pl-volleyball » 2005 12 03 22:23

Labas, turiu tokią problemėlę man pirmadieniui reikia padaryti programėlę su c++ builder bet nemoku(esu 1 kurso studentas). Tad ieškau pagalbos. Gal padėtum? Uždavinio sąlyga skamba taip:"Faile duotas tekstas suarytas iš žodžių. Skyrikliai žinomi. Tekste išskyrus pirmą eilutę, gali būti tuščių skliaustų ir apskliaustų žodžių. pirmosios eilutės žodžius iš eilės įterpkite į kiekvienus sutiktus tuščius skliaustus :į pirmuosius - pirmąjį, į antruosius -antrąjį ir t.t .Įterpus paskutinįjį, jeigu dar liko tuščių skliaustų, vėl pradėkite nuo pirmojo" Mano meilas pauliuslaur@yahoo.com

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#2 Standartinė GODhack » 2005 12 04 13:37

== mokytis mokytis ir dar karta mokytis ir neatidet visko paskutinei dienai.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Lioniax
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:596
Užsiregistravo:2005 09 21 13:25

#3 Standartinė Lioniax » 2005 12 04 14:15

GODhack rašė:== mokytis mokytis ir dar karta mokytis ir neatidet visko paskutinei dienai.
Visiskai teisingai... Tik ne visada sekasi ta daryt :(
Kas del laboro, ko butent ten nesupranti? Algoritma, kaip as daryciau, galiu nupasakot:
Pirma eilute issiskaidyk i atskirus zodzius. Tam berods naudojama strtok funkcija. Blonskio vadoveli gali rasti jos aprasyma.
Paskui suformuok cikla, kuris eitu per visa likusi teksta, ieskodamas "(" simbolio (simboliu palyginimui naudok strcmp, strnicmp arba strncmp f-jas). Rades toki simboli iterpi zodi. I teksta gali ziuret kaip i simboliu masyva. Apie masyvus jau turejote mokytis, tad iterpimas neturetu but kliutis.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių