Tik vaikinams

Šiame forume skelbiami bendri komentarai
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 03 24 08:32

Na tai apie ka diskustuoja musu vaikinukai?
pasakykit ,ne jis pats pamatys (slyzka)ka jis padare musu temoj tik musu
tai wa kodel ash cia bet daugiau neisiu :twisted:

(ash kershyju .tik nebandykit visi kartu mums kersyt OK?) :twisted:

iki
susitiksim kitose temose :twisted:
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2004 03 24 09:08

SafyrA*>negerai darai!
Kerstas nieko gero neatnesa.
Turetum tai isiminti, nes bus tavo gyvenime ir rimtesniu situaciju, kai manysi, kad kerstas tau suteiks ramybe, tai zinok, kad nieko panasaus neivyks, tad baik kerstaut siame forume!
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2004 03 24 09:14

Kerstas kodel cia kerstas kagi padare kad kersyt reikia.
One world, one future.

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 03 24 11:34

na gerai. bet jis pirmas pradejo ....
kodel jis taip padare?ka?
tai jis kaltas nes as tai nelindau pirma y jusu vaikinu tema!wat tai kas kaltas?
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 03 24 13:07

nepradekit tiktai pyktis :) ir kershtu nieko nepasieksi...
tik dar labiau supygdisi

o shio foruma merginos man patinka :wink:

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2004 03 24 14:12

Merginos puikios, betr kerstingos :D :wink:
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2004 03 24 14:19

tai tu moderatore tai gi gali istrint ir jai cia vaikinu tema kodel as matau mergina cia.
One world, one future.

Vartotojo avataras
slyzka
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:689
Užsiregistravo:2003 11 27 09:27
Miestas:Far away

Standartinė slyzka » 2004 03 24 23:22

SRYY SRY SRY, nenorejau safy SRY

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 03 25 08:16

na jau gerai atleidziu :*
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
slyzka
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:689
Užsiregistravo:2003 11 27 09:27
Miestas:Far away

Standartinė slyzka » 2004 03 25 14:07

ok, ash SRY SRY SRY :roll:

Vartotojo avataras
madskillzzz
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:139
Užsiregistravo:2004 03 08 09:09
Miestas:Vilnius
Susisiekti:

Standartinė madskillzzz » 2004 03 31 20:42

Nu tai ka, uzmigom chebra, diskutuojam, diskutuojam...

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2004 04 01 15:09

Nu kagi diskutuojam iskripymus kaip visur. Pastebejau.
One world, one future.

Vartotojo avataras
madskillzzz
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:139
Užsiregistravo:2004 03 08 09:09
Miestas:Vilnius
Susisiekti:

Standartinė madskillzzz » 2004 04 05 21:33

Gerai, prdesiu diskusija... Kur dingo musu merginos???

Vartotojo avataras
Kovotojas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1557
Užsiregistravo:2004 03 07 15:40
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kovotojas » 2004 04 05 23:23

as kazkaip pastebejau, kad savaites vidury jos suaktyveja
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2004 04 06 00:11

Turbut mokykloje pakyla noras post'int. :D
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Skelbti atsakymą

Grįžti į