ISS BlackICE PC Protection

Kaip apsisaugoti nuo įsilaužimų. Kokios programos yra saugios? Ugniasienė - Ar tai būtina?
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
ZED
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:886
Užsiregistravo:2005 07 08 20:23
Miestas:Kazkur anapus
ISS BlackICE PC Protection

#1 Standartinė ZED » 2006 02 10 10:31

taigi ka manote apie si firewall kaip jis geras ar ne, gal zinot trukumus ar koius privalumus ar siaip ka nors zinote apie sia ugniasiene
Paveikslėlis
Paveikslėlis

as bandau nuhakint savo my computer.. bet jis vistiek nerodo man daugiau hardu ir daugiau vietos;/

P.S. (Atsirado daugiau vietos :) )

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

#2 Standartinė MaksasMks » 2006 02 13 00:15

Naudojau, iš pat pradžių gal visai nieko, bet paskui man ten pieva pasidarė tai ir ištryniau.
Get your ambition or die trying

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

#3 Standartinė brain5ide » 2006 02 13 08:24

Atsibodo, kai žmonės paarašo "pieva pasidarė" ar "š... sumaliau". Rašykit konkrečiai kokia veja pasidarė ir kokį rudą(o gal ir ne visai) sumalėt.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

#4 Standartinė MaksasMks » 2006 02 13 17:14

Pieva pasidarė - pradėjo veikti nestabiliai, įjungias kompą su ja nesusitvarkiau, nustatymai pasirodė didelė paineva. Mano kompa pradėjo vėl atakuoti arkliai.
Trumpiau:
Pieva pasidarė - nepatiko!
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#5 Standartinė GODhack » 2006 02 13 18:04

Na trumpai tipine firewallu beda: viskas is pradziu gerai bet kai uzsimanai ka per optionsus derint pats, kai jau prireikia, nieko normaliai suderint nesigauna ir eini kitos fw pustis su "svariais" nustatymais ir tikies, kad ir patogesniais.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

lu
senbuvis
senbuvis
Pranešimai:187
Užsiregistravo:2006 02 09 16:50

#6 Standartinė lu » 2006 02 13 21:42

Ar tik ne kreivų rankų požymis...

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

#7 Standartinė MaksasMks » 2006 02 13 22:05

Gali būti ir kreivų rankos, bet aš neturiu kelių valandų laiko ištudijuoti man neikandamai agniasieniai (be to jeigu žmogus nemoka gerai anglų? Tai čia kreivos rankos?)! Geriau jau pasiimsiu paprastiasne ir geresne! "Lu" geriau jau prašytum ka nors naudingo ar patartum! Pasilaikyk tą savo kreivų rankų kritika sau! *61*

trumpiau sakant jeigu jau taip daug žinai tai rašyk ne vien kritika!

P.s Ir dar šita ugniasienė yra nulaužta, o kai būna nulaužtos tikrai kartais sukvailioja! Taigi nemalk shudo!
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#8 Standartinė GODhack » 2006 02 13 22:08

lu jei tau patinka valandu valandas kapstytis nustatymuose tai jau tavo nesveikumo pozymis, o as(ir manau didzioji dauguma normaliu zmoniu) tai tiesiog turiu geresniu uzsiemimu visad ir man geriausia tai kas greiciausia.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
ZED
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:886
Užsiregistravo:2005 07 08 20:23
Miestas:Kazkur anapus

#9 Standartinė ZED » 2006 02 13 22:13

MaksasMks rašė:Gali būti ir kreivų rankos, bet aš neturiu kelių valandų laiko ištudijuoti man neikandamai agniasieniai (be to jeigu žmogus nemoka gerai anglų? Tai čia kreivos rankos?)! Geriau jau pasiimsiu paprastiasne ir geresne! "Lu" geriau jau prašytum ka nors naudingo ar patartum! Pasilaikyk tą savo kreivų rankų kritika sau! *61*

trumpiau sakant jeigu jau taip daug žinai tai rašyk ne vien kritika!

P.s Ir dar šita ugniasienė yra nulaužta, o kai būna nulaužtos tikrai kartais sukvailioja! Taigi nemalk shudo!
manyciau ne tame esme :), cia tos kreivos rankos tiktarp kitko, tiesiog nereiki lysti ten kur nesupranti o jei ilendi tai reikia sugebeti atstayti taip kaip buvo :)
ir siaip noreciau isgirstiapie sifirewalla o ne kazkas kazkur blogai isejo ir istryniau nes netas dingo :).
tiesiog mane domina efektyvumas, paprastumas ir kad nelystu pastoviai visokios lentutes su uzklausimais ar leisti ar neleisti.
Paveikslėlis
Paveikslėlis

as bandau nuhakint savo my computer.. bet jis vistiek nerodo man daugiau hardu ir daugiau vietos;/

P.S. (Atsirado daugiau vietos :) )

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

#10 Standartinė MaksasMks » 2006 02 13 22:28

Tiesiog nereiki lysti ten kur nesupranti o jei ilendi tai reikia sugebeti atstayti taip kaip buvo
Ne nu mano sena antivirusinė, užlužo dėl slizencijos blokavimo :[ Ir labai greitai reikėjo kokios nors, tai ir ant greičio isirašiau šitą. Ir man su ja nesisekė.

BlackICE PC Protection - Black Ice kompanijos ugniasienių šeimos versija asmeniniams kompiuteriams. Pagrindinė jos funkcija - blokuoti įtartinus prisijungimus prie kompiuterio, tuo apsaugodama nuo asmens identifikavimo, slaptažodžių, kreditinės kortelės informacijos vagystės, taip pat nuo hakerių atakų, trojanų, Internetinių kirmėlių, identifikuoja piktadarius. Lengvai instaliuojama, labai patogi, galinga ir greitai reaguojanti ugniasienė su ypatinga prasiskverbimo aptikimo sistema, pastoviai stebinčia Jūsų Interneto ryšį, elektroninį paštą.
Programos nustatymas labai paprastas: reikia pasirinkti apsaugos lygį ir pažymėti ar reikia kartu naudoti failus ir spausdintuvus. Siūlomi tokie lygiai: Trusting, Cautious, Nervous arba Paranoid. Pagal nutylėjimą diegiamas Cautious lygis ir vėliau jis reguliuojamas priklausomai nuo to, kaip sistema bus atakuojama. BlackICE funkcionuoja beveik nepastebimai vartotojui. Veikimo principas labai paprastas - bandant nesankcionuotai prisijungti prie kompiuterio, BlackIce "praryja" duomenų paketą, atsakingą už prisijungimą, ir rezultate susidaro įspūdis, kad kompiuterio su tokiu IP nėra. Apie ataką programa praneša mirksėjimu trėjuje. Du kart spragtelėjus ženkliuką, atsidaro langas su informacija apie atakos tipą, atakuotojo IP ir serverio numeriu. Ugniasienė moka atsirinkti kompiuteryje paleidžiamų programų aktyvumą (ir, reikalui esant, užmušti kenkėjiškus procesus) bei sekti kompiuteryje esamų duomenų keitimąsį, tuo apsaugodama praradimą. Panašiai kaip antivirusinės programos, BlackICE aptinka kenkėjiškų duomenų srautą naudodama signatūrinį failą, kuris dažnai atnaujinamas Internetu.

*** BlackICE PC Protection Guards and Secures Against:
- Theft of personal identity, passwords or credit card info and more…
- Hackers using your PC to launch attacks against other PC users
- Computer downtime and system crashes
*** BlackICE STOPS ATTACKERS COLD:
- BLOCKS hacker attacks instantly
- PREVENTS destructive applications like worms and Trojans from ever starting
- REPORTS attempted attacks and identifies intruders
- SECURES any Internet connection, including dial-up, DSL, or cable modem
*** BlackICE PC Protection is Powerful and Easy-to-Use:
- BlackICE teams a personal firewall with an advanced intrusion detection system to constantly watch your Internet connection for suspicious behavior. BlackICE responds immediately by alerting you to trouble and instantly blocking the threat.
- BlackICE PC Protection now features Application Protection, an exciting new feature designed to shield your PCs, laptops and workstations from hijack by an attacker, and protects you from Trojan horse applications, worms and other destructive threats.
- BlackICE's Application Protection quickly and invisibly defeats dangerous programs that attackers deliver through instant messaging, email, or even your Web browser! BlackICE stops these destructive programs before they do harm-like damaging your PC or launching email attacks against your friends and co-workers.
- BlackICE automatically detects and blocks attacks through a comprehensive inspection of all inbound and outbound information to your computer. And BlackICE PC Protection is constantly working to secure your dial-up, DSL, and cable modem from hackers 24 hours a day, every day of the year.

BlackICE PC Protection: Windows® 98, XP Home, XP Pro, 2000 Pro, Me, NT 4.0 Workstation

Homepage - http://www.iss.net
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
ZED
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:886
Užsiregistravo:2005 07 08 20:23
Miestas:Kazkur anapus

#11 Standartinė ZED » 2006 02 13 22:36

na parasyta graziai, bet kaip is tikruju yra reiks isbandyti.
o kas ten gali nesisisekti su ugniasiene? :)

P.S. (sita teksta ir pats buvau rades, man tereikia realios info :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis

as bandau nuhakint savo my computer.. bet jis vistiek nerodo man daugiau hardu ir daugiau vietos;/

P.S. (Atsirado daugiau vietos :) )

lu
senbuvis
senbuvis
Pranešimai:187
Užsiregistravo:2006 02 09 16:50

#12 Standartinė lu » 2006 02 13 23:25

MaksasMks rašė:"Lu" geriau jau prašytum ka nors naudingo ar patartum! Pasilaikyk tą savo kreivų rankų kritika sau! *61*

trumpiau sakant jeigu jau taip daug žinai tai rašyk ne vien kritika!

P.s Ir dar šita ugniasienė yra nulaužta, o kai būna nulaužtos tikrai kartais sukvailioja! Taigi nemalk shudo!
Už mano suteikiamas žinais reikia mokėti. Praėjo tie laikai, kai rašiau visokius how-to tokiems lameriams.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#13 Standartinė SaZ » 2006 02 13 23:26

pateik koky demo tutoriala :)
man jo nereikia. reikia jiems.

Vartotojo avataras
Lioniax
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:596
Užsiregistravo:2005 09 21 13:25

#14 Standartinė Lioniax » 2006 02 14 10:07

lu rašė:
MaksasMks rašė:"Lu" geriau jau prašytum ka nors naudingo ar patartum! Pasilaikyk tą savo kreivų rankų kritika sau! *61*

trumpiau sakant jeigu jau taip daug žinai tai rašyk ne vien kritika!

P.s Ir dar šita ugniasienė yra nulaužta, o kai būna nulaužtos tikrai kartais sukvailioja! Taigi nemalk shudo!
Už mano suteikiamas žinais reikia mokėti. Praėjo tie laikai, kai rašiau visokius how-to tokiems lameriams.
koks pasiputimas, ka tu... ziurek kad nesprogtum... lol

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

#15 Standartinė MaksasMks » 2006 02 14 17:07

ZED_ rašė:na parasyta graziai, bet kaip is tikruju yra reiks isbandyti.
o kas ten gali nesisisekti su ugniasiene? :)

P.S. (sita teksta ir pats buvau rades, man tereikia realios info :)
Juk rašiau.
Pieva pasidarė - pradėjo veikti nestabiliai, įjungias kompą su ja nesusitvarkiau, nustatymai pasirodė didelė paineva. Mano kompa pradėjo vėl atakuoti arkliai. Bet čia tik ma taip, gal kitiems ji pasirodė gera :roll:
"Lu" Vopsie pisk iš čia kol i snukį negavai, dar nh litų jisai užsimanys! Kaip supratau "lu" čia atėjo kritikuoti ir uždarbiauti :D
Get your ambition or die trying

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių