Ar jūs hakeris?

Hakeriai dalinkitės patirtimi
Skelbti atsakymą

Ar tu hakeris?

Taip
14
21%
Ne
53
79%
 
Viso balsų: 67

Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#106 Standartinė GODhack » 2006 03 19 19:14

Xgreem rašė:GODhack tu asils.....pz a gali nors karta nusileisti,RAT remonte adiministrator tool.Ta zinau jau senai...ir baik forumiecius izeidineti,bet vienintele mergina hakeriu diskusijoje gerbtum.ritariu Unix girl ir brain5ide.
http://www.auditmypc.com/acronym/RAT.asp nematau reikalo nusileist tuo labiau is principo tokiam debilui lu.
:lol: Ir antra del to kad esu teisus. Kai klystu as tyliu priesingai nei kad kai kurie mulkiai. pirstais nerodysim.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

#107 Standartinė brain5ide » 2006 03 19 19:18

1. Niekas nekaltas, kad pirštai sulinkę.
2. Kiek kartų gali rodyti tą patį linką?
3. Paskaityk mano ankstesnį postą.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#108 Standartinė GODhack » 2006 03 19 19:19

brain5ide rašė:Kaip manai, kodėl jis vadinasi Radmin(Remote Administration)?
nes jis valdo per atstuma. :roll: Nesuprantu ko sieki tokiu klausimu.
Ir mane nervina kai zmones nesugeba sklandziai destyt minciu ir pradeda punktus daryt. Brainas nedaryk to nes prastai atrodo. linka rodau du kartus nes po vieno puse zmoniu ji tingi paspaust.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

#109 Standartinė brain5ide » 2006 03 19 19:22

IMHO geriau jau sklandžios mintys išdėstytos punktais, negu glušos mintys išdėstytos sklandžiai.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#110 Standartinė GODhack » 2006 03 19 19:26

Nu tai gerai rasyk tada geriau rasyk punktais ir nerasyk glusu minciu.
Jei jau kitaip nesugebi ir pasirinkimas pas tave tik toks.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

#111 Standartinė brain5ide » 2006 03 19 19:33

Bent dėl vieno dalyko sutarėm.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
unixgirl
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:77
Užsiregistravo:2006 03 09 19:07

#112 Standartinė unixgirl » 2006 03 19 21:01

GODhack rašė:Brain rask man kur nors kitur tep parasyta. Neskaiciuojant jokiu tavo su mergyte fantaziju. ir nereiks jokio flame.

Mergyt patarimas: paziurek i temos pavadinima ir tada rasyk. O ne vesk kaskokias filosofijas. Ir nekartok lu nesamoniu jis irgi sake kad as nusisneku ir niekur nesugebejo nei vieno klaidingo zodzio surast tik pesistengdamas kaska yrodyt atvirkscio tam ka rasiau prisvaigo labiau nei atrodo max imanoma. Lygiai tas pats ir tu dabar.
Man nereikia tavo patarimu. Man reikia, kad tu atsiprasytum prie visu ir bus taika.
Manes nedomina temos pavadinimas, nes tu mane izeidinejai, kai as tau bandziau paaiskinti apie trojan. Dabar su kiekvienu postu tu visu zmoniu akyse esi googlinis lameris.
Ir dar karta prasau parodyk posta kuriam as nesamones rasiau apie kompiuterius, jei tokio nesurasi bent pasakyk apie ka tu tikrai nusimanai, nes matau networking nesupranti, administravimo ir programavimo irgi nesupranti.
Bet viena dalyka tikrai moki, tai ishsisukineti, kad save pateisintum

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

#113 Standartinė brain5ide » 2006 03 19 22:35

Gera kalba, bet as norejau buti googliniu lameriu :cry:
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#114 Standartinė GODhack » 2006 03 19 23:03

O tos mergaites. Tu manes atsiprasyk nes mane irgi izeidinejai. :P
Ir pasikeisk ava nes negraziu mergaiciu as neatsiprasineju. :P
Ir atsimink kad as visalaik teisus, nes kai as neesu tikras kad teisus tai nieko ir nesakau. :P
Ir tu aiskijai klaidingai kadangi ne tep isifravai santrumpa RAT va cia nusisnekejai jei dar nesupratai. : ... ahh trys smile tai jau flodas... ar nors ir taip floodas :P
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

#115 Standartinė brain5ide » 2006 03 19 23:49

Zinok, GODhack, arba tu durnas arba as, bet taves nesuprantu. Kai tau pateikti faktai, kad viena is trumpinio RAT reiksmiu yra Remote Administration Tool, tu vis vien aiskini, kad tai netiesa.

P.S. Paziurejau Google rezultatus(kaip jau sakiau, noriu buti googlinis lamukas).
Remote Access Trojan - 3150000
Remote Administration Tool - 28900000
Niekas nesako, kad kuri nors is situ savoku nera teisinga(na nebent tu taip sakai). O tavo izeidinejimai tikrai bereikalingi.
Paskutinį kartą redagavo brain5ide 2006 03 20 00:00, redaguota 2 kartą(us).
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
unixgirl
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:77
Užsiregistravo:2006 03 09 19:07

#116 Standartinė unixgirl » 2006 03 19 23:56

As lengvai atleidziu ir pamirstu visus piktumus. Tu esi isimtis, nes tu lendi ne tik prie manes, bet prie visu zmoniu, kurie tave drausmina. As zinau, kad tu jautiesi, kaip suniukas ispraustas i kampa (tu nustojai man linkus postinti, kurie tavo teisybe irodytu, tu pradejai prie niko, prie avataro kabinetis ir t.t.)
Kai as tau paaiskinau kas yra trojanas, tu pasakei, kad nusikalbejau.Gerai trojanas ne failas su paslepta programa, komanda ar skriptu, trojanas ne rootkitas, kuris paleidzia servisa sukuria admino accounta ir trina logus, trojanas ne administratoriaus irankis su kuriu jis gali valdyti nutolusi kompiuteri.

Tai kas yra trojanas (ta hakinimo virsune) pagal tave ir tavo oxfordo universiteto destytojus?

Ir as zinau, kad per tuos metus tu susikrovei simtus garbintoju, kurie pritaria kiekvienai tavo nesamonei ir dar galiu speti, kad tu tuos pigius postus apie trojanus postinai ne tam, kad kitus mokytum, o tam, kad is saves padarytum hackeriu dieva.
Bet kiekvienas zmogus, kuris skaitys mano ir tavo postus sioje diskusijoje supras, kas tikras KLOUNAS.

Ir tu man daugiau neesi lameris, tu paprasciausias luzeris ir absurdas yra ping -l 100000, bet tu to nesuprasi nes tu nezinai kam pinge buvo idetas atributas, kuris leidzia keisti packet dydi.

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

#117 Standartinė brain5ide » 2006 03 20 00:02

As I said: Flame WAR!!!
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
unixgirl
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:77
Užsiregistravo:2006 03 09 19:07

#118 Standartinė unixgirl » 2006 03 20 01:45

brain5ide rašė:As I said: Flame WAR!!!
Deja man nereikia buti kazkokiai geresnei uz ji. As nenoriu jo zeminti ar tyciotis. As negaliu pakeisti jo charakterio, bet buda pakeisti galima pabandyti.
Tegul nusileidzia ant zemes sukuria posta kur atsiprasys visu kuriuos izeidinejo. Jis turi dvi galimybes arba pripazista savo klaidas ir zmones supras (nes kiekvienas zmogus nuodemingas) jis prades viska is naujo bus gerbiamas kulturingas ir panasiai arba jis toliau bandys save dievu vaizduoti ir man nesamones rasines... ir tada dings visu zmoniu pagarba jam ir jis pataps forumo klounu.
Cia jusu forumas, jusu temos ir jus diskutuojate, as nelendu ir ne irodineju savo tiesu, bet jusu diskusijos virto i vienas kito izeidinejima.

GH ka nori gali rasyti apie mane as nusileisiu ir daugiau nekomentuosiu nieko sioje temoje.

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

#119 Standartinė brain5ide » 2006 03 20 14:54

Kaip gerbiamas Juozas Erlickas yra paakes: "Duok durniui kelia. Davem - nuejo i seima. Dabar mes durniais likom"(citata netiksli, bet mintis, manau aiski).
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#120 Standartinė GODhack » 2006 03 20 19:30

Brainas: Juozas Erlickas nera gerbiamas, greiciau labai priestaringai vertinamas ir nereik ieskot durniu kur ju nera, o ieskot ko nera vienas is Erlicko bruozu. Ir del ankstesnio tavo posto apie google rezultatus tu su jais rasai ne i tema. Tavo tokie stebejimai niekaip nesusieja tu pilnu fraziu su RAT.
Be to tu pats sutinki kad tai viena is imanomu trumpinio reiksmiu, bet ta trumpinio reiksme niekaip nesusijusi su tema. As dar galiu pasakyt kad RAT tai tarkim Retas Asilo Tipas (unix*). Faktas tu jo nenuneigsi? Ne! Pabaigai malonu kad bent rasai kaska suvokiamo ir tinkamo, o ne kaskokius peizalus kaip mergyte.

Paskui vos pradedu skaityt mergaites filosofijas buna :rolf: bet tokio smailo matyt Lauris neidejo. Man jokiu linku postint nereik bet kas gali i google yrasyt RAT ir suzinot kas tai yra pagrindine reiksme(neskaitant tiesiog ziurkes) ir rast 10^n linku, ne neskaiciuojant tu kurie apsvaigo nuo tavo paistalu prirasytu arba to kuris sistemingai sulig kiekviena proga bando isitraukt i gilias diskusijas tai makaule musu(kas nera gal blogai). As tikrai nesu ispaustas i kampa cia tu mergyt esi ispausta i kampa kai pradejai reiks kaskokius skyrtumus tarp identisku dalyku. RAT == trojan! As tycia iskeliau provokuojanti klausima. Man tiesiog smagu buvo pazaist "klausimeli", ir pabut tam zadime profiesoriaus vietoj.

:lol:
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių