Silent hill - the movie

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity
Silent hill - the movie

Standartinė Darkas » 2006 04 27 14:13

Silent hill - the movie - sio filmo laukiau nuo pat tada kai buvo paskelbta kad jis kuriamas . Pagaliau sulaukiau . Torrentose 04 22 radau si filma ir parsisiunciau . . Istorija filmo kopijuojama nuo pirmos silent hill zaidimo dalies (jei kopijuojama tai grynai ) - isskyrus kad herojus yra mergina ( lb panasi i sh3 heroje ) . Kad kopijuoja tai gerai bet nereikejo prikurti nesamoniu kuriu nebuvo sh geimose - pvz - silent hill toliau gyvena zmones , alesa pati kalciausia del sh miesto blogio ir t.t . Dar nepatiko kad tarp keliu scenu yra dideli tarpai ir nezaides zaidimu nelabai ka suprasi . O bendra atmosfera tikrai pujki - grynai taspac kad lostum kokia dali . Ta miesta ar kurejei state ar rado kurnors amerikoje bet patekes ukanota diena tikrai pamanyciau - taip cia silent hill :). Visi monstrai visiems pazystami ir sh geimu - lying figure , Demon Cockroach bei visu mylimas the red piramid ( kuri atrodo lygiai taipat kaip ir per sh2 ( didelis pejlis :) ) Yra vienas naujas monstras - net sukurta istorija kaip jis atsirado :lol: .
Kaip sh fanas siek tiek esu nusivyles - tuolabiau kad ir pats akira priziurejo kad viskas butu gerai , na bet stebuklo nereikia noreti - filmo pradzia tobula , galas nuostabus kaip ir visose sh serijose , taciau vidurys nupuliuotas ( siek tiek pataisius ir iseitu nuostabus filmas ) . GAL kada bus sukurta antra filmo dalis o db megaukimes ka turim :)

Mano vertinimas 7/10 ( turetu but vienu zemesnis taciau negaliu - esu gi sh fanas :wink: )
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 04 27 17:00

nors nezaidziau sh, bei neziurejau sito filmo, is tavo pasakojimo susidariau nuomone kad pamirsti skaudu fakta - pagal zaidimus geru filmu nera. :D

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2006 04 27 19:13

Deja panasiai galima sakyti - bet sis filmas kitoks - aklai kopijuojamas zaidimas - o tai si kart palyginus gerai . Sis filmas 100 kart geresnis uz mortal combat , tomb rider ar doom .
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 04 27 19:56

Na reiks pazhiuret shi filma...
O chia aishku kaip diena kad sh jis nebus. :)
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
as3mbler
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:42
Užsiregistravo:2006 07 30 22:34

Standartinė as3mbler » 2006 08 26 16:54

Taip pat esu SH fanas... Ech koks žaidimas... Kaip tik neseniai perėjau SH4 antrą kartą... Na o apie filmą, tai patiko, bet mąstau dar kartą pažiūrėti, nes ten pratoka kokybė buvo :/ O šiaip kadangi SH ir tokio tipo filmų fanas, tai 8/10 :)
"Yes, I am a criminal. My crime is that of curiosity. My crime is that of judging people by what they say and think, not what they look like"
The Mentor

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

Standartinė Artas1984 » 2007 02 25 23:23

Eina nafik, filmas yra ant tiek nerealus...

Tai geriausias mano matytas filmas, pastatyas pagal žaidimo scenarijų ir tai yra įdomiasias siaubo filmas iš "fantastinės zombių tematikos" aplamai, kokį tik esu matęs..

Visie tie skambučiai ir pagiežos yra šūdas palyginus su Silent Hill..

Silent Hill man net labiau patinko už Resident Evil.

Jei vertinti kaip filmas nukopijuotas nuo žaidimo, turint omenyje visas jo 4 dalis - 9/10.

Atmosfera šiame filme yra ant tiek tiršta ir stipri, labiausiai atspindi pirmas žaidimo dalis tiesą sakant..

Darkas turėtų filmui duoti 9/10, ką čia reiškia tie 7?
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė oxigen » 2007 02 26 14:35

Artas1984 rašė:Eina nafik, filmas yra ant tiek nerealus...

Tai geriausias mano matytas filmas, pastatyas pagal žaidimo scenarijų ir tai yra įdomiasias siaubo filmas iš "fantastinės zombių tematikos" aplamai, kokį tik esu matęs..

Visie tie skambučiai ir pagiežos yra šūdas palyginus su Silent Hill..

Silent Hill man net labiau patinko už Resident Evil.

Jei vertinti kaip filmas nukopijuotas nuo žaidimo, turint omenyje visas jo 4 dalis - 9/10.

Atmosfera šiame filme yra ant tiek tiršta ir stipri, labiausiai atspindi pirmas žaidimo dalis tiesą sakant..

Darkas turėtų filmui duoti 9/10, ką čia reiškia tie 7?
Kiekvienas vertina savaip, gal jam ne tiek patiko kiek tau...
Mokausi ir noriu išmokti
-
Veni, vidi, vici
Multa paucis
Errare humanum est
Divide et impera!

Vartotojo avataras
Sordex
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:429
Užsiregistravo:2004 06 05 13:32
Miestas:Post Nuclear World
Susisiekti:

Standartinė Sordex » 2007 02 26 21:27

Puikiai atspindėjo žaidimo siužėtą ... ir kraupus toksai ... tik pabaiga labai sugliučino ... :) Bet tikrai vienas geriausių filmų pastatytų pagal žaidimą.
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones."
Albert Einstein (1879 - 1955)

Skelbti atsakymą

Grįžti į