padekit apeit bana

Hakeriai dalinkitės patirtimi
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
laplandas
Pranešimai:6
Užsiregistravo:2006 08 04 16:36
Miestas:kupiskis
padekit apeit bana

#1 Standartinė laplandas » 2006 08 08 17:35

vienam wow private mane uzbanino, bet ne ant IP nes pas mane dinaminis ir ne ant accaunto nes kiti gali su mano acc pasijungt. raso kad banned by comp ID. gal zinot kaip ta shuda pasikeist kad nebeatpazintu :) jeigu imanoma :)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#2 Standartinė GODhack » 2006 08 08 17:50

comp ID pirma kart toki bajeri girdziu. Grynai speju kad cia tikriausiai kaskokie duomenys ivesti i registra instaliuojant zaidima. Dar galetu gal gal but MAC adresas.

Jei labai nori zaist tai bandyk:
1) perinstaliuot windows. Taip isvalysi registra ir kitur kur gali programiskai lindet tas ID.

2)jei nepadeda dar gali pamegint pakeisti tinklo plokste/modema i kita.
Jei LAN korta tai pigiai labai kainuos (maziau 20Lt), o jei koks USB modemas tai gal pavyktu su kokiu geru draugu apsikeist.

***
A dar gali bandyt keist computername i kita:
va taip-
start -> run... -> ivedi cmd
Atsidariusiam lange:

Kodas: Pasirinkti visus

set computername=Vardas
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
laplandas
Pranešimai:6
Užsiregistravo:2006 08 04 16:36
Miestas:kupiskis

#3 Standartinė laplandas » 2006 08 08 18:07

nenoriu taip smarkiai zaist :)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
laplandas
Pranešimai:6
Užsiregistravo:2006 08 04 16:36
Miestas:kupiskis

#4 Standartinė laplandas » 2006 08 08 18:10

GODhack rašė: ***
A dar gali bandyt keist computername i kita:
va taip-
start -> run... -> ivedi cmd
Atsidariusiam lange:

Kodas: Pasirinkti visus

set computername=Vardas
sitas nepadeda :cry:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#5 Standartinė GODhack » 2006 08 08 18:19

Pazek start run regedit paieskok warcrafto duomenu jei bent kiek ten orentuojies.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
laplandas
Pranešimai:6
Užsiregistravo:2006 08 04 16:36
Miestas:kupiskis

#6 Standartinė laplandas » 2006 08 08 18:48

GODhack rašė:Pazek start run regedit paieskok warcrafto duomenu jei bent kiek ten orentuojies.
kaip tik dabar mokinuosi apie registrus :) nors perspektyvos mazai nes is paskalio mokykloj 3.6 turejau :D
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#7 Standartinė GODhack » 2006 08 08 21:16

Registrai ir paskalis tiek skirias kiek vanduo nuo vodkes. :wink:
Bet win perrasyk ir registrai bus puikus defaultiniai - jokiu problemu.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Dreigons
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:364
Užsiregistravo:2006 01 18 13:11
Miestas:Kursenai

#8 Standartinė Dreigons » 2006 08 08 21:45

Esu girdejas kad PC turi savo numeri kazkoki unikalu. Nesigilinau i tai, tai tiksliai nzn. :)

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#9 Standartinė GODhack » 2006 08 08 22:12

Pasikonsultavau su bendraminciais tai tie sutiko su mano pasiulymu, kad tai MAC adresas. O tai nezada nieko gero, nes jis yra irasytas i tiklo ploksciu/modemu mikroschemas ir programiskai keiciamas labai sunkiai jei isvis keicimas.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

#10 Standartinė brain5ide » 2006 08 08 22:17

Bet tai pala, MAC adresas yra žemesniame lygyje, negu IP ir tavo MAC'o galinis hostas, kaip ir nemato, kadangi kiekvienas tarpinis routinantis servas pakeicia antrastes. Na nebent galinis hostas yra tame pačiame subnete.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#11 Standartinė GODhack » 2006 08 08 22:21

Programiskai matyt zaidimo exe(arba kokios dll bibliotekos) iskasa ta adresa ir nusiuncia prisijungimo i zaidimo serveri metu, neturetu but labai sudetinga igivendint.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

#12 Standartinė brain5ide » 2006 08 08 22:26

Lygiai taip pat neturetu buti sunku tinklo srauta filtruoti ir pakeisti ta siunciama MAC adresa :) Šiek tiek į windows'ų tinklo ypatumus pasigilinus galima sukonstruoti programą, kuri viektų tame pačiame lygmenyje, kaip ir firewall'ai ir turėtų pilną priėjimą prie tinklo srauto. Arba dar galima parašyti programą, kuri, kaip ir emuliatorius paleistų žaidimo source'ą ir filtruotų tos programos generuojamą tinklo srautą.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
laplandas
Pranešimai:6
Užsiregistravo:2006 08 04 16:36
Miestas:kupiskis

#13 Standartinė laplandas » 2006 08 08 23:01

zodziu reikia mest world of warcraft :) arba uzpjudyt admina kuris mane jau menesy ignoruoja kad bana nuimtu :)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#14 Standartinė GODhack » 2006 08 08 23:03

Zinoma gal 10 budu kaip tai apeit galima sugalvot bet visi jie butu kaipo chytai ir vel prasidetu problemos.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Maxer
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:52
Užsiregistravo:2006 06 26 17:27

#15 Standartinė Maxer » 2006 08 25 04:12

Cia tau uzmete global bana jauciu, cia kai meta ban ne ant ip bet ***.***.0.0 , po sito bano tavo dinaminis ip bevertis nes jie isbanina kartu ir visus imanomus to tiekejo ip's. Sitas bano tipas darosi vis populeresnis kai jau dauguma turi dinaminius ip's

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių