Pasimatymai

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

Standartinė MaksasMks » 2006 09 03 22:24

Liudnoji Avele rašė: jeigu nenoretum pats tai niekas ir nelystu taigi pasiteisinimu TIKRAI
Koks tikras vyras nenorėtų, kad į jį panos neatkreiptų demesį?? Juk kiekvienas iš mūsų stengemės gražiau atrodyti, kad patiktume vienai ar kitai. Tai ko vilktis į tas šventes gimtadienius ir t.t Jeigu ne su kuo nors susidraugauti, juk draugai gerai.
Paskutinį kartą redagavo MaksasMks 2006 09 03 22:27, redaguota 1 kartą(us).
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 09 03 22:27

MaksasMks rašė:
Liudnoji Avele rašė: jeigu nenoretum pats tai niekas ir nelystu taigi pasiteisinimu TIKRAI
Koks tikras vyras nenorėtų, kad į jį panos neatkreiptų demesį??
tikras vyras save gerbia ir nesiduoda su visom is eiles.
jeigu saves negerbi tai ir tampi 'fifium' , 'shliundrium'... na taip siuos zodzius dazniau naudoja merginu adresu... bet isimciu yra.... taip...

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

Standartinė MaksasMks » 2006 09 03 22:29

Jeigu su mergina susipažysti per kokią švente, šneki su ja ir t.t Ir jeigu jinai duoda bučkį tada jinai šliundra? :lol: Jeigu esu laisvas tai laisvai ir elgiuosi, ai nžn čia jau pradeda užkinsti mane visas šitas mūsų pasisnekučiavimas, reik eit miegot.
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 09 03 22:31

MaksasMks rašė:Jeigu su mergina susipažysti per kokią švente, šneki su ja ir t.t Ir jeigu jinai duoda bučkį tada jinai šliundra? :lol:
nea turejau omeny tave o ne mergina :)

beto kam cia pradeti teisintis... gi pats rasei jog pasilaizai ir issiskiri.
blyn cia netai kad tu saves negerbi bet ir jos negerbi . nors speju
toks toky suranda... tame suo ir pakastas.

uzknisa skaudi tiesa? kad tu esi fifius?

ps. ok sorry kad smerkiu... negrazu is mano puses... tureciau gerbti (nors ir sunku sita zody net rasyti kai kalba eina apie tokius dalykus) tavo pasirinkima.
atsiprasau :)

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

Standartinė MaksasMks » 2006 09 03 23:39

Tu apie mane žmogau nė velnio nežinai, o kad grūziji tai pzdc. Tarkim per 10 švenčių susipažystu su ~7 mergytėm ir max iš 7 viena bučkį duoda, tai aš jau kūrvius? :lol: Man jos visos lieka pažystamos, būna, kad viena ar kita pagalbos paprašo, o aš visada stengiuosi padėdi. Tu man sakyk į kokia švente eini su draugais tik pabūti? Ar į kokį kluba? Pasėdi, pavalgai, pageri ir laimingas joa? :lol:
beto kam cia pradeti teisintis... gi pats rasei jog pasilaizai ir issiskiri.
Kas teisinas, jeigu būni šventėje linksmai leidi laiką susipažysti su kokia mergyte, kaip pk10 sakė palydi, o ji duoda bučkį, tai bl pagal tave čia didžiause nuodėmė? Žmogau tu gal biški relax, kiek tau metų?
blyn cia netai kad tu saves negerbi bet ir jos negerbi . nors speju
Kaip sakiau "10 švenčių susipažystu su ~7 mergytėm ir max iš 7 viena bučkį duoda" Ir aš saves jau negerbiu, tai tik smagiai praleistas vakaras.
toks toky suranda... tame suo ir pakastas.
Koks kokį, susipažini su mergyte, linksmai leidi laika, pašoki ir išsiskiri, tipo jau pzdc nuodėmė didžiause?
uzknisa skaudi tiesa? kad tu esi fifius?
:lol: Ma neskauda aš rašau ir šypsaus :lol:


Tai ką tu darytum jeigu ateini į šventę ir tave užkalbina graži mergina?
Aš pasišnekėčiau, ką nors užpirkčiau, pašokčiau, smagiai praleistume laiką, tada palydėčiau ir viskas.

Tu turbūt * pasiųstum :lol:

Nu gerai tarkim, taip pat pašneki, pašoki smagiai praleidi laikąpalydi ir ji tave pabučiuoja. Ką darytum eitum pas kunigą? Kad atleistų?

Nžn jeigu su manimi mergina nori praleisti smagiai vakarą, tai kodėl gi ne, manau tai normalu. Liudnoji Avele - patikėk žmogau aš jioks kekšius ar fifius kaip tu sakai, tai ka čia mes bendraujam per neta tu nieko negali spręsti. bėje kokio tu amžiaus, ir nemažai čia jau profloodinom joa? :lol: o kaip nukrypom nuo temos, bet aš floodinsiu tol kol tu nesustosi.
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 09 04 07:29

Oi Mks, jai teisybe kalbi bus tau dar... :D Kaip ir daugumai buvo.Meile.CHE
Dar papraschiausiai esi nesuprendes, tad ir santykiu rimtu nemoki uzhmegsti.

Na ash per savo visa gyvenima draugavau su 2 merginom.
1.Draugyste Truko 2 savaites (Tokia ten ir draugyste, pamachiau ne ta zhmogaus veida, ir padariau per anksti ishvadas,)
2.Kurkas sekmingesnis 3 menesiai, deja jinai ishskrido i Londona gyventi, o galiausiai santykiai atshalo.

Turiu viena mergina savo akiratyje, kuri bus mano., bet kokia kaina.... :)
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

Standartinė MaksasMks » 2006 09 04 10:59

Gerai, kad ne kokį grūza ant manes parašiai :wink:
Dar papraschiausiai esi nesuprendes, tad ir santykiu rimtu nemoki uzhmegsti.
Moku, lb simple :) Šiaip juk rašiau nenoriu jiokių turėti isipareigojimų...
Oi Mks, jai teisybe kalbi bus tau dar... Kaip ir daugumai buvo.Meile.CHE
Manau žinau ką tai reiškia, jo žinau. Ir nieko panašaus pokolkas nenoriu turėti.

Turiu viena mergina savo akiratyje, kuri bus mano., bet kokia kaina....
Net aš turiu :lol: Sakau dar gal palauksiu ko, būsiu senesnis. Kyla klausimas kodėl vėliau? Todėl, kad vėliau tokių dalykų kaip db smaginuos negalėsiu daryti :]

Liudnoji Avele - baikim tą fleima ar kaip ten flooda... Esu gyvas, parašiau tai ką norėjau ir man nesvarbu 8) Šiaip pabodo, nes kiekviename poste aiškinu vis tą patį, galėčiau rašyti ir rašyti... Gal perskaityk idėmiai tai ką parašiau ir manau bus visi klausimai atsakyti. Nžn kai pradėjai spangt apie visokes vertybes ir t.t Tikrai nei mano babse taip nenusišneka, nei jioks draugas su ratais tuolabiau kai čia tema "Pasimataymai". Each turiu tik vieną klausimą kiek tau? Ir baigiam šitą draugišką pasišnekučiavimą. pasakokit apie savo pasimatymus :P

Dar(k)Force - griebk kiškį už ausų, imk valdžia :) 200lt ir ji tavo :P Kaip ten tas filosofas kažkoks rašė, db jau nerasiu toi savo knygutėi tarp štukos sakinių. Didžiauses moters ižeidimas tai nemesio nekreipimas į ją ar kažkas panašaus :] Aishq čia gali hūti ne butinai ižeidimas, nu gal supratai ką norėjau pasakyti :]
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 09 04 12:59

mks, imo tu keksius ir kitoks atrodai pagal avatara, nepyk bet ce mano isankstinis nusistatymas pries pop kultura
o del tu mergu ir buciavimusi su vis kita, tai ciuju turesi daug razborkiu

kicked, neatrodo kad per daug kitiem savo vertybes kisi (mano manymu tai jos dus susidure su praktika), dabar atrodo kad tik tu save laiaki teisiu, o tarkim porelei turejusei abipusiu noru vienos nakties nuotyky tu jau rezervuoji vietele pragare. ir ce tiesiog smalsu, ka tu manai apie bondage? m/s zaidimus?
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

Standartinė MaksasMks » 2006 09 04 13:19

mks, imo tu keksius ir kitoks atrodai pagal avatara, nepyk bet ce mano isankstinis nusistatymas pries pop kultura
o del tu mergu ir buciavimusi su vis kita, tai ciuju turesi daug razborkiu
Nu tarkim, nes tikrai nenoriu jau diskutuoti šita tema.
isankstinis nusistatymas pries pop kultura
O kas čia? :P Aš nenusistates, tiek, kad ten niekados nieko neižvelgiu. Taspats kaip ir neskaitau jiokių suknistų žurnalų privaryto tusčio mėšlo, skaitau filosofija. Geroje muzikoje gali daug ką išvelgti, toke muzika pagrinde mane ir domina.
mks, imo tu keksius ir kitoks atrodai pagal avatara, nepyk bet ce mano isankstinis
Mhm, vis nesusikuriu parašo. Šiaip avataro mintis visiškai nesiriša su žmonių bendravimu, bent žinai kokie ten žmonės pavaizduoti, kas jie? Galbūt tik keletas fotkių iš ten rišasi su bendravimu.

Liudnoji Avele - čia šiaip jeigu nori parsisiųsk tuos vaizdo klipus:

50 Cent - disco inferno unrated
The Game 50 Cent - this is how we do

Grų vaizdų duoda ir gerai pašneka ten :]

Nuo šiandi būsiu truputį kitoks :P :lol:
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
zio
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:149
Užsiregistravo:2004 11 09 08:44
Miestas:Vilnius
Susisiekti:

Standartinė zio » 2006 09 04 14:15

Svarbu matyt ne poelgis, o nusistatymas, nes elgesy gali varzhyti ir aplinka. Pavyzdzhiui koks nors berniukas nedraugavo su jokia mergina, bet tik delto, kad neturejo galimybes, tachiau jei atsirastu proga, praeitu pro visas kaimo merginas. Galiausiai aki patraukia " normalu" zhodzhio vartojimas. Reiktu atkreipt demesi, jog normalu yra tiesiog tai kas yra iprasta, tachiau tai nesuteikia teigiamo ar neigiamo aspekto. Ar tai neigiamas ar teigiamas bruozhas galiausiai kiekvienas nusprendhzia individualiai zhiurint per savo prizme. Antai Maksui tai teigiamas elgesys, Avelei ne. Betkuriuo atveju - atsakomybes atsisakymas yra tik nebrandumo pozhymis, apmaudas kyla tik delto, jog ish konteksto susidaro, kad brandumo nelabai ir norima.. bet matyt shiais laikais daugumai tai igyja teigiama atspalvi.

Galiausiai teisti negalima, nes tai kiekvieno pasirinkimas ir teise kol tai neliechia kitu priesh ju valia.
Paskutinį kartą redagavo zio 2006 09 04 17:11, redaguota 1 kartą(us).
"Starkle Starkle little twink...now it's time that you guys SINK!!!" -Gilgamesh, FFV

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

Standartinė MaksasMks » 2006 09 04 15:24

Būtent...
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 09 04 16:52

mks, popsu vadinu visus "nigga, old school, gangsta..." negaliu to pernest ir ta kultura/subkultura man atrodo sudina/sudinai
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 09 04 17:10

postas iseis ilgas nes daug ka reik atsakyt ir parasyt. rasysiu 'skyriais' kad butu lengviau perskaityti.

maksai gana priekaistaut man...
is pradziu parasai kad su visom laizais ir tt, po to rasai kad jos tik bucky duoda, o po to rasai kad tik labai retai gauni bucky.
neaisku ar tai begimas nuo tikrosios tiesos, ar kaip tik ejimas prie tikros tiesos, bet tada prasom nepriekaistaut man ka as parasau kai as tik analizuoju...

nereikia visokiu ' tu manes nevelnio nepazysti' - pagal dalykus kuriuos parasai ir sprendziu. cia tas pats kas graziai elgtumeis su zmonemis visais, o imsi ir kartely susitikes pirma kart su zmogum negraziai su juom pasielgsi. visai nesvarbu koks tu esi su kitais - tas zmogus tave laikys paciu blogiausiu kokiu tik ymanoma buti. kaip megstu sakyti - kiekvienas veiksmas turi atoveiksmy. svarbiausia kad neyprastum per daug prie savo dabartinio gyvenimo... veliau bus sunkiau gerbti kitus zmones, laikytis morales ir tt. geriau pradeti jau dabar, nes kuo labiau atidedineji tuo sunkiau bus. jei nesupratai mano zodzio 'atoveiksmis' tai galima butu
toky smagu ganetinai pasakyt...:

eini miestu su savo mergina... tu ja myli... o ji tave... viskas puiku grazu...
staiga pro saly praeina viena is tavo 'drauguziu'... atsitikti gali sioje vietoje daugkas... manau sugalvoti kas gali atsitikti gali ir pats.

kad lendu per daug jau atsiprasiau... gaila nepastebejot.
smerkti kitus nera gerai... o ir siam poste tai dariau... na kagi...esu pasipiktines kad zmonija ritasi zemyn... na bet vistiek as siknius.

rodos klause kiek man metu... man 17, mokausi 12 klaseje.


ps. jokiu uzuomenu apie flooda prasyciau... ir taip mirsta gamezone, to dar betruktu kad net ir vienintele aktyvi diskusija zlugtu. be to viskas kaip ir issiprende...

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2006 09 04 17:30

Reikia kuo daugiau mergu, tuo geriau, ir as cia nieko smergtino nematau.. taip ir turi buti, gyvenimas per trumpas o ypac jaunyste todel geriau kuo daugiau mergu....
As pvz draugauju su mergina bet ir as kabinu kitas, ir su kita mergina susipazins niekad nesakysiu kad turiu mergina... Kaip tik priesingai sakysiu neturiu...
Avele pasakysi negerai apgaudinet, bet ir kas tegu ir ji apgaudineje as nesu pavydus visiem uzteks :lol:
One world, one future.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 09 04 17:37

bet ir kas tegu
' kai zmogus tampa siuksle . . . '

Skelbti atsakymą

Grįžti į