Pasimatymai

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

Standartinė MaksasMks » 2006 09 04 18:20

pk10 rašė:mks, popsu vadinu visus "nigga, old school, gangsta..." negaliu to pernest ir ta kultura/subkultura man atrodo sudina/sudinai
Taip, bet yra kaikurių gabalų kurie man jaučiasi velniškai savi nžn kaip paaiškinti, nu nenoriu pradėt apie muzika šnekėt :P Aishq kartais ten būna beviltiškų kurie gadina tik vardą, reikia žinoti ką ir kada klausytis.

Liudnoji Avele - Visi mes esam skirtingi, vienam atrodo vienaip kitam kitaip. Vienas sako pasalulis ritasi, kitas sako ritasi aukstyn :] Each galėčiau rašyt ir rašyt...

Sioma - Gyvenimas trumpas joa, nžn kada jis baigsis. Tai va tarkim nuo 16 iki 22 metų aš kvailioju. Nuo 22 - ... Aš jau būnu tarkim susituokes ir t.t
Tai va kvailiojau 6 metus.
O maždaug kita dalis 60 metų :]

Tai reikia džiaugtis jaunyste :]

P.s vat būna blogai su tais žmonėmis kurie jaunystėje neišsibėgioje ir paskui nuo kokia 25 metų pradeda šielioti, vat jie tai daug ką iskaudina... Manau apie tai daug kas žino.
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 09 04 19:45

Sioma rašė:Avele pasakysi negerai apgaudinet, bet ir kas tegu ir ji apgaudineje as nesu pavydus visiem uzteks :lol:
Na sutinku tai jog reikia plesti draugiu rata, tachiau toks elgesys man nepriimtinas kai su viena draugauji, o su kita dar kazhka darai.Na gal ir senamadishkai ash kalbu, bet man taip atrodo.
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

Standartinė MaksasMks » 2006 09 04 20:03

Nu jo kai su viena draugauji ir dar su keliom bendrauji ga nlb, paskui gali būti blogai :) . Aš su niekuo nedraugauju ir bendrauju dragiškai su visais :P Tačiau kartais būna kai lb sunku atsiskirti nuo 2 žmonių.
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2006 09 04 21:48

Dar(k)Force rašė:
Sioma rašė:Avele pasakysi negerai apgaudinet, bet ir kas tegu ir ji apgaudineje as nesu pavydus visiem uzteks :lol:
Na sutinku tai jog reikia plesti draugiu rata, tachiau toks elgesys man nepriimtinas kai su viena draugauji, o su kita dar kazhka darai.Na gal ir senamadishkai ash kalbu, bet man taip atrodo.
Nu tikrai senamadiskai, mano poziuriu, juk nesi vedes kad prie vienos prisiristum... Likusi gyvenima po vestuviu galesi but prie vienos priristas.
O dabar tik kuo daugiau tuo geriau... Reikia megautis jaunyste isnaudoti visas pasitaikiusias progas. :!:
One world, one future.

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

Standartinė MaksasMks » 2006 09 04 22:08

Jo, nežiopsot reikia, nes gal taip ir mirsi nieko nepešęs :P
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 09 04 22:18

Sioma rašė:
Dar(k)Force rašė:
Sioma rašė:Avele pasakysi negerai apgaudinet, bet ir kas tegu ir ji apgaudineje as nesu pavydus visiem uzteks :lol:
Na sutinku tai jog reikia plesti draugiu rata, tachiau toks elgesys man nepriimtinas kai su viena draugauji, o su kita dar kazhka darai.Na gal ir senamadishkai ash kalbu, bet man taip atrodo.
Nu tikrai senamadiskai, mano poziuriu, juk nesi vedes kad prie vienos prisiristum... Likusi gyvenima po vestuviu galesi but prie vienos priristas.
O dabar tik kuo daugiau tuo geriau... Reikia megautis jaunyste isnaudoti visas pasitaikiusias progas. :!:
galu gale einam ieskot zmonu vien del sexo.

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2006 09 04 22:44

galu gale einam ieskot zmonu vien del sexo.
Nu cia ziauriai pasakiai bet teisingai aisku tik del to...
Zmona ziauriai cia kalbant tik vaikam gimdyti, pratesti gimine...
One world, one future.

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

Standartinė MaksasMks » 2006 09 04 22:45

Gimine pratesem :lol:
Paskutinį kartą redagavo MaksasMks 2006 09 04 22:46, redaguota 1 kartą(us).
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
kaukoliux
senbuvis
senbuvis
Pranešimai:184
Užsiregistravo:2005 09 13 18:27
Miestas:siauliai

Standartinė kaukoliux » 2006 09 04 22:45

vyriska prigimtis to reikalauja, atsispirti negalima .
L2 war is not over

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 09 04 23:02

kaukoliux rašė:vyriska prigimtis to reikalauja, atsispirti negalima .
kas tada vyras? gyvulys?

ir nemanau jog as esu ziaurus tiesiog sukonkretinu jusu pasisakymus manyciau :)

Vartotojo avataras
kaukoliux
senbuvis
senbuvis
Pranešimai:184
Užsiregistravo:2005 09 13 18:27
Miestas:siauliai

Standartinė kaukoliux » 2006 09 04 23:31

na to reikia ir tai vistiek kadanors buna
L2 war is not over

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 09 05 11:34

Sioma rašė:
Dar(k)Force rašė:
Sioma rašė:Avele pasakysi negerai apgaudinet, bet ir kas tegu ir ji apgaudineje as nesu pavydus visiem uzteks :lol:
Na sutinku tai jog reikia plesti draugiu rata, tachiau toks elgesys man nepriimtinas kai su viena draugauji, o su kita dar kazhka darai.Na gal ir senamadishkai ash kalbu, bet man taip atrodo.
Nu tikrai senamadiskai, mano poziuriu, juk nesi vedes kad prie vienos prisiristum... Likusi gyvenima po vestuviu galesi but prie vienos priristas.
O dabar tik kuo daugiau tuo geriau... Reikia megautis jaunyste isnaudoti visas pasitaikiusias progas. :!:
* draugaut jei but neistikimam? ar draugyste tau tolygu partnerystei kunisku aistru srytije?(be to speju apie tai zinai tik tu, o ne tavo mergina)
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 09 05 13:06

Sioma rašė:
Dar(k)Force rašė:
Sioma rašė:Avele pasakysi negerai apgaudinet, bet ir kas tegu ir ji apgaudineje as nesu pavydus visiem uzteks :lol:
Na sutinku tai jog reikia plesti draugiu rata, tachiau toks elgesys man nepriimtinas kai su viena draugauji, o su kita dar kazhka darai.Na gal ir senamadishkai ash kalbu, bet man taip atrodo.
Nu tikrai senamadiskai, mano poziuriu, juk nesi vedes kad prie vienos prisiristum... Likusi gyvenima po vestuviu galesi but prie vienos priristas.
O dabar tik kuo daugiau tuo geriau... Reikia megautis jaunyste isnaudoti visas pasitaikiusias progas. :!:
Na tachiau yra toks dalykas Draugystes Vertinimas.Turiu viena ir man kitos nereikia.Pakankamai man laiko buvo "ishsilakstyti" taip ir padariau.Kodel ash negaliu visa likusi gyvenima dzhiaugtis su savo meile ir...(Viska paliekam daugtashkyje).Jai man viena mergina suteikia laime, meile kuriu galu reikalingos kitos?
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

Standartinė Fantasy » 2006 09 18 21:57

siomos poziuris gadina man regis vyriskos gimines imidza siais laikais... nu bet sakoma visokiu yra visokiu reikia... nezinau draugysteje vertinu sazininguma ir istikimybe... bet visa tai tik mano nuomone :)
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2006 09 19 00:14

Fantasy rašė:siomos poziuris gadina man regis vyriskos gimines imidza siais laikais... nu bet sakoma visokiu yra visokiu reikia... nezinau draugysteje vertinu sazininguma ir istikimybe... bet visa tai tik mano nuomone :)
Mano isakytas poziuris atspindi dabartine padeti, jus moterys - merginos irgi ne ka geresnes, tas pats velnias.
One world, one future.

Skelbti atsakymą

Grįžti į