Istorines dikusijos

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2005 04 23 20:39

rankos ne nevalde, o nepilnai valde, be to hitleris yra ko gero daugiausiai paskalu susilaukusi istorine asmenybe todel as viska ka apie ji isgirstu pirma laaabai gerai apsvarstau
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:

Standartinė egliukas » 2005 04 24 11:56

va cia tai su tavim sutinku, apie kalbama daugiau negu apie bet kuri kita zmogu. uztenka paziureti discavery ar history, tai ten nieko daugiau nerodo tik II pk jau kazkaip atsibodo apie ji ziureti, nejaugi nebuvo kitu ivykiu, zmoniu apie kuriuos butu galima kalbeti, kad ir ta pacia II pk tema, net ir apie stalina, musolini ir kitus to meto asmenis kalbama maziau negu apie hitleri, nors manau daug butu idomu suzinoti ir apie kitus asmenis, juk ne vienas hitleris buvo II pk.
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

mindaugas'
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:122
Užsiregistravo:2006 06 20 11:22

Standartinė mindaugas' » 2006 09 22 19:01

Man pavyzdžiui laibi įdomi asmenybė Napoleonas Bonapartas. Jis patyrė labai daug gyvenimo niunasu, bet vistiek nepalūžo. Ir net nenusižudė kaip tai padarė tarkit Hitleris. Ką jūs apie tai manote?

P.S. istorija mano mėgstamas dalykas

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 09 22 22:03

mindaugas' rašė:Man pavyzdžiui laibi įdomi asmenybė Napoleonas Bonapartas. Jis patyrė labai daug gyvenimo niunasu, bet vistiek nepalūžo. Ir net nenusižudė kaip tai padarė tarkit Hitleris. Ką jūs apie tai manote?

P.S. istorija mano mėgstamas dalykas
O man idomu Liudviko XVI istorija :lol:
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė oxigen » 2006 09 23 08:31

Kai jį per antrajį didžiosios prancūzijos revoliucijos etapą nukirsdino (jo galvą) tai ne kokia jo istorija, nos ir taip buvos pėjęs prisivokti visko.

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 09 23 09:21

oxigen rašė:Kai jį per antrajį didžiosios prancūzijos revoliucijos etapą nukirsdino (jo galvą) tai ne kokia jo istorija, nos ir taip buvos pėjęs prisivokti visko.
Taip taip.Paryzhiaus aikshteje Liudvikui XVI su giljotina buvo nukirsta galva. :wink:
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Skelbti atsakymą

Grįžti į