Ar jus musdavo jusu tevai?

Diskusijos apie asmeninį gyvenimą
Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 10 17 16:45

O...Ir aš kaiką prisiminiau su degtukais + oro gaiviklis. Čia man gal 9 metai buvo, kai deginau (svilinau) ta gavikli užsikirto jo tas mygtukas, o liepsna degė, degė - užpusti neišėjo, tai paimiau ir per balkona išmečiau, na bent jau taip galvojau. Pasirodo tas visas flakonas i kaimynų balkoną ilekė ir ant svogunu užkrito, na žodžiu taip gan jokingai gavosi... :wink:
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė oxigen » 2006 10 17 18:28

Dar(k)Force rašė:O...Ir aš kaiką prisiminiau su degtukais + oro gaiviklis. Čia man gal 9 metai buvo, kai deginau (svilinau) ta gavikli užsikirto jo tas mygtukas, o liepsna degė, degė - užpusti neišėjo, tai paimiau ir per balkona išmečiau, na bent jau taip galvojau. Pasirodo tas visas flakonas i kaimynų balkoną ilekė ir ant svogunu užkrito, na žodžiu taip gan jokingai gavosi... :wink:
ir ką tau sakė tėvai bei kaimynai už tokius poelgius :lol:
Mokausi ir noriu išmokti
-
Veni, vidi, vici
Multa paucis
Errare humanum est
Divide et impera!

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 10 17 19:13

oxigen rašė:
Dar(k)Force rašė:O...Ir aš kaiką prisiminiau su degtukais + oro gaiviklis. Čia man gal 9 metai buvo, kai deginau (svilinau) ta gavikli užsikirto jo tas mygtukas, o liepsna degė, degė - užpusti neišėjo, tai paimiau ir per balkona išmečiau, na bent jau taip galvojau. Pasirodo tas visas flakonas i kaimynų balkoną ilekė ir ant svogunu užkrito, na žodžiu taip gan jokingai gavosi... :wink:
ir ką tau sakė tėvai bei kaimynai už tokius poelgius :lol:
Kaimynai tai tevams pasakė, o tėvai apibarė ir tiek. Man užtenka mamos moralų, kad tokių nesamonių nebedaryčiau.
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 10 17 21:02

jaunasis padegejas :)

Vartotojo avataras
infectedin
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:23
Užsiregistravo:2006 09 21 19:55
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė infectedin » 2006 10 17 22:50

brain5ide rašė:Sakai ugni mėgdavai? Ką tokio esi su ugnim iškrėtęs?
Aš tai kažkada norėjau darželį padegti :) Nufrinau degtuku iš namu, bet mane po to mergos išstukačino :)

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 10 18 07:25

Liudnoji Avele rašė:jaunasis padegejas :)
Orginalusis, flashbang'a i balkona imechiau, paskui shturmaves buchiau :)
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
Sordex
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:429
Užsiregistravo:2004 06 05 13:32
Miestas:Post Nuclear World
Susisiekti:

Standartinė Sordex » 2006 10 18 14:11

Atsimenu su karabito į bonkele nuo vaistų su vandeniu imeti užsuki ir bėgi. Tėvas, kai pamatė ką darom stroikėse davė 1 valandos instruktažą apie sprogmenis ...
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones."
Albert Einstein (1879 - 1955)

Vartotojo avataras
zigzag
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:495
Užsiregistravo:2006 04 28 17:26
Miestas:siauliai

Standartinė zigzag » 2006 10 18 14:15

Sordex rašė:Atsimenu su karabito į bonkele nuo vaistų su vandeniu imeti užsuki ir bėgi. Tėvas, kai pamatė ką darom stroikėse davė 1 valandos instruktažą apie sprogmenis ...
cia da nieko.su bonkele va 5l bambalis r karabinas su vandeniu + degantis laikrastis tai cia jau rimciau.kai sprogsta graziai atroda.bet jai darai tai bek kiek kojos nesa.

Vartotojo avataras
Sordex
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:429
Užsiregistravo:2004 06 05 13:32
Miestas:Post Nuclear World
Susisiekti:

Standartinė Sordex » 2006 10 18 17:52

zigzag rašė:
Sordex rašė:Atsimenu su karabito į bonkele nuo vaistų su vandeniu imeti užsuki ir bėgi. Tėvas, kai pamatė ką darom stroikėse davė 1 valandos instruktažą apie sprogmenis ...
cia da nieko.su bonkele va 5l bambalis r karabinas su vandeniu + degantis laikrastis tai cia jau rimciau.kai sprogsta graziai atroda.bet jai darai tai bek kiek kojos nesa.
:\ nelabai suprantu kaip čia gali sprogt ... čia tipo tas laikraštis ... smulkiau papasakok, nes negirdėjau tokios varkės. Bet žinau gerą dumavoškę į 2l puslę idėjus, tai gerai sprogsta.
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones."
Albert Einstein (1879 - 1955)

Vartotojo avataras
zigzag
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:495
Užsiregistravo:2006 04 28 17:26
Miestas:siauliai

Standartinė zigzag » 2006 10 18 19:17

nu seip kai karabita sumaisai su vandeniu isiskiria degios dujos.tai paimi vendens,karabita ir laikrasti.sugrudi karabita i 5L bambali padegi laikrascius ir padedi juos ant zemes.tada i banbali su karabitu pripili vandens ir uzsuki.vos vos paplaki ir padeti ant deganciu laikrasciu.ir tada nesi mieles kiek eina.kadangi 5L bambalio dugnas storas jis iskarto neisilydo ir neatsiranda skyliu.
kadangi buteli paplakiai isiskiria dujos ir bambalyja susidaro didelis slegis laikrasciai pradegina skyle ir viskas iseina pro ta skyle sukeldama sprogima.ir buna didokas ugnies stulpas jai viska gerai padarei.ai dar aplink balta

Vartotojo avataras
Sordex
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:429
Užsiregistravo:2004 06 05 13:32
Miestas:Post Nuclear World
Susisiekti:

Standartinė Sordex » 2006 10 18 19:39

Kad is karabito dujos išeina, čia jau ir taip aišku, bet įdomiai su tuo laikraščiu. Reikės kaime kada padaryti weapon of small destruction muhahahaha
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones."
Albert Einstein (1879 - 1955)

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 10 18 20:54

Smagus dalykas Molotov kokteilis. Nepamenu tik kiek ant ka irmaishyti. :lol:

Lygtais 1/2 Tepalo mashininio ir benzo.
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
Godlike
senbuvis
senbuvis
Pranešimai:150
Užsiregistravo:2006 03 01 14:08

Standartinė Godlike » 2006 10 19 08:25

Aš prieš porą metų darydavau galingas bombas, bet kaimynas pasakė, kad jei dar kartą išgirs sprogimą, tai iškvies mentus. Dabar tik ant naujako pasidarau.
220 km/h - ne greitis, o stulpas - ne stabdis.

Skelbti atsakymą

Grįžti į